Jump to content

gamemode CW/TG 2015


rEf

Recommended Posts

CW/TG 2015 by rEf


 


Zdravím rád bych vám představil můj herní mód pro CW/TG styl hry Run který jsem dělal když jsem se nudil včera večer do dneška. (Tvorba módu zabrala 9h od 22:00 do 7:00 ze včera na dnešek.).


 


Co mód obsahuje?


 


Administrační systém


Který obsahuje dvojitý Ban Systém.


IP a GPCI


Adresy IP tak i GPCI se ukládají do Složky.


V případě že budete zabanován a připojíte se vyskočí vám dialogové okno kde bude napsané že jste zabanován a vaše IP nebo váš Seriál a následně vás to do 15s kickne, je to kvůli tomu že během těch 15s můžete kliknout na tlačítko Unban což odešle vaší žádost o Unban do souboru "CWTG/zadosti.log".


Systém nemá žádné levely je to pouze 0-1.


Správce má přístup ke všem příkazům.


Nadále můžete: resetovat skóre, resetovat kola, resetovat totální skóre, resetovat vše, banovat na ip, banovat na serial, spawnout hráče, zabít hráče, změnit mapu, nastavit MAX. skóre, nastavit MAX. počet kol, vyhodit hráče, změnit název obou týmu, respawnout všechny hráče, teleportovat se k hráči, teleportovat k sobě hráče, zmrazit hráče, odmrazit hráče, přesunout hráče k green, red, guest, nastavit MAX. povolený ping a nastavit správce.


Do administračního systému se přihlásíte tak že pokud máte na svém jméně nastaveného správce po připojení zadáte jedno z libovolných hesel které si vytváříte ve složce "CWTG/Passwords".


 


/resetall, /resetrounds, /resetscore, /resettotalscore, /ipban, /serialban, /spawnplayer, /killplayer, /map


/score, /rounds, /kick, /teamname, /spawnall, /goto, /get, /freeze, /unfreeze, /green, /red, /guest, /ping, /spravce


 


Nadále chystám do administračního systému příkazy jako /fps, /start, /stop ...


 


Počítadlo


*Který obsahuje stav skóre, kol, totální skóre, zabití, úmrtí, ratio, webovou stránku (kterou můžete měnit v souboru settings.txt) a názvy týmu (Green vs. Red).


 


3DText


*Každý hráč má na sobě umístěný label na kterém je jeho FPS a Ping.


 


Příkazy pro hráče


/team, /by, /return, /kill (pro hráče)


/jetpack, /spec, /specoff (pro diváky)


 


Vyhrané kolo


*Pokud váš tým vyhraje kolo vyskočí nad počítadlem po pravé straně informace který tým vyhrál, kolik, kolik to je a kdo hrál za jaký tým včetně ukládání zápasu do matches.txt.


 


Vyhraný zápas


*Pokud vyhrajete zápas všem vyskočí dialogové okno z informacemi o zápase, jak dopadl atd atd...


 


A další nepatrné i větší věci...


Mód bude po otestování a případných opravách puštěn do světa nebo-li k mání kdo bude mít zájem pište na skype: fucko.refko


Edited by rEf
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

testoval si to gpci? je dost pravdepodobny ze spousta lidi pouziva stejnej nazev cesty. staci aby si zabanoval nekoho kdo ma jako uzivatele PC treba User nebo Admin nebo Administrator a uz se nikdo s timhle na server nedostane. ale jinak moc pekny :)

Link to comment
Share on other sites

testoval si to gpci? je dost pravdepodobny ze spousta lidi pouziva stejnej nazev cesty. staci aby si zabanoval nekoho kdo ma jako uzivatele PC treba User nebo Admin nebo Administrator a uz se nikdo s timhle na server nedostane. ale jinak moc pekny :)

 

Já vím ale to už není můj problém, já osobně to GPCI využívám jen když mě někdo obchází IP.

Link to comment
Share on other sites

Mivco

nahoru do skriptu

native gpci (playerid, serial [], len);

playerid - klasika

serial[] - pole (string) kam uložíš hash

len - délka stringu

 

Nicméně banovat někoho podle gpci je hovadina. Jde o zahashovanou cestu (ke gta) a to není unikátní + se dá jednoduše změnit. Banování je neefektivní a můžeš "zabanovat" nechtěné osoby.

ale v pripade ze udelas i treba hostname kontrolu, aby si zjistil providera a pak muzes vsechny parametry porovnat. a neni to cesta ke GTA ale cesta k user files GTA. myslim si ze to je daleko lepsi nez pouzivani range ban (255.255.255.*)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

GPCI má svoje mouchy ale občas přijde vhod, každopádně to co sem tu psal sem splácal během 9h. Každopádně už to vylepšuji a vypadá to mnohem mnohem lépe a je mi jedno jak moc a kdo využívá CW/TG módy... Když budou potřebovat ten můj budou moct využít.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

vypádáto jako normálný klasicky cw/tg mod. jen stím dialogovym oknem to jsem jeste nikde nevidel. 

 

Rád bych to otestoval : ú nahod to nekam na srv a dej IP. Já tyhle srv uz hraju 3 roky. aktivně 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Rád bych upozornil budoucí zájemce kteří by mě chtěli kontaktovat (už se párkrát stalo) že tento ani další 3 módy které jsem buďto měl hotové nebo rozdělané již nemám po reinstalaci počítače v roce 2016/2017 (co se týče CW/TG).

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...