Jump to content

klan Fuck all Kids


DoubleX

Recommended Posts

Ahoj já jsem doublex, a chci vám představit tento clan.

 

Klan se jmenuje F4K což znamená (musím použít sprostého výrazu) Vymrdat všechny děti, tento klan funguje již od roku 2013 a dovolím si říct že se zněj pomalu stává mezi nejlepší clany Sampu. Klan má za sebou již slibnou historii je dosti znám hlavně ve hře gta samp ve které jsme odehráli již více než 50 zápasu. 

 

Web: f4k.clanweb.eu

 

 

- KLAN TAG: F4K

- CELÝ NÁZEV KLANU: Fuck all kids.

- WEB: f4k.clanweb.eu

- DATUM ZALOŽENÍ: 2013, Přesné datum neni známo.

- ZAKLADATELÉ: prvni zakladatelé DQ, Xentix

 

Aktuální tým: 

- Vedení: Vojtidlo, VolTmetr

- Members: Sparky, R0MAN, DoubleX, Zorokus, Bambino, Dodgers, Fazo, Mizzard, Xentix, Bl1s, Rozbad,  Flashback, DoubleX,  Charlie, Fluxiik, Vojtidlo, VOLTMETR.

 

- VIP: R0MAN, KiN

 

Kdyby ste hledali takový clan který se zabyvá sawn of skillem tak si podejte přihlášku f4k.clanweb.eu!

 

Náš klan se zabývá sawn of skillem ve hře GTA SAN ANDREAS MP. V této "disciplíně" Máme odehráno více než 100 zápasů. Však kvuli tomu že máme nový web je vše vymazáno. Většinu si troufnu říct úspěšných.

V budoucí době uvažujeme o rozšíření klanu také na jiné hry. 

 

Díky za pozornost. 

Edited by DoubleX
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

myslím že aj vy patríte medzi tie det ale to bokom.  Vážne nemáte ani 5 eur na pos*atú doménu .eu?  veď to je už smutné ako si každý zakladá server a clany ktorých web beží na subdoméne

Link to comment
Share on other sites

myslím že aj vy patríte medzi tie det ale to bokom.  Vážne nemáte ani 5 eur na pos*atú doménu .eu?  veď to je už smutné ako si každý zakladá server a clany ktorých web beží na subdoméne

 

co je natom smiesne? robi to tak snad 90% klanov uz odkedy klany vznikli. A naco by mi bola platena domena ked web ma vacsina klanov len ako stredisko kde sa pise do sb, dohaduju cws, reporty, apps atd. To nieje firma.

Edited by AW.Tom
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

trapnej klan... proc? jednoduse receno, jen ta nadavka v nazvu a uz me to pripada jako ze zakladatel i clenove toho klanu jsou male deti co odlisuji ruzne lidi a vysmivaji se jim....

chapu ze je mnoho hloupesich lidi, ale kazdy umi neco.... neni clovek co umi vsechno

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

To su mená že Voltmetr -_- nabuduce nech sa ku vám pripoji aj Ampemetr a Watmetr  :lol:  :lol:

 

K Téme:

1. opät další klan pre zasmiatie pawna... :d

2. citujem "pomalu stává mezi nejlepší clany Sampu. " akurát tak na pieskovisku :)

3. opät citujem "Náš klan se zabývá sawn of skillem ve hře GTA SAN ANDREAS MP" Really...? ak sa zabívate sawnama tak ukázte nejaké videa ;)

4. poznám pár ludí a to nie su v klane... by vas rozbili ako prasa v žite.... takže váš klan hodnotím tak 1/10 a web dizajn máte stiahnutý 0/10 takže zachvilku skrachujete....

PS: a podte do mňa... vás zruším hned :d :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
myslím že aj vy patríte medzi tie det ale to bokom.  Vážne nemáte ani 5 eur na pos*atú doménu .eu?  veď to je už smutné ako si každý zakladá server a clany ktorých web beží na subdoméne

 

Kámo, tak ty nevíš nic.

Založis si svůj klan frajere..

 

 

To su mená že Voltmetr -_- nabuduce nech sa ku vám pripoji aj Ampemetr a Watmetr  :lol:  :lol:

 

(y)

Lepší jak nějaký  "Bud Spencer" nebo co jsi za négra..

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Kámo, tak ty nevíš nic.

Založis si svůj klan frajere..

 

(y)

Lepší jak nějaký  "Bud Spencer" nebo co jsi za négra..

nie, nepotrebujem si zakladať nejaký pos*atý klan plný detí .... mám zaujímavejšie veci na práci...

ale tipujem že keď ich tak brániš tak si ich členom .... kid++;

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Upravili jsme nový design..A nemyslím z free domeny na free..A mimochodem..Na co platit něco..Tím že řídíš clan a platíš weby..Servery..Tím se neužívíš.

:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Však na clanu se nemáš přiživovat.. Když chceš mít vlastní clan je jako když chceš televizy taky si za ni platíš. A že by to byli částky aby si musel být hlady si taky nemyslím já osobně platil domenu+webhosting a každý měsíc platím 3 servery a teamspeak server. Myslím že investovat cca 300-500 Kč mesíčně aby měl clan kde hrát, komunikovat a měl trošku úroveň není nic strašného.. Ale pokud do toho nechceš investovat čas, nervy a nějakej drobák tak to můžeš rovnou zabalit..

Link to comment
Share on other sites

Však na clanu se nemáš přiživovat.. Když chceš mít vlastní clan je jako když chceš televizy taky si za ni platíš. A že by to byli částky aby si musel být hlady si taky nemyslím já osobně platil domenu+webhosting a každý měsíc platím 3 servery a teamspeak server. Myslím že investovat cca 300-500 Kč mesíčně aby měl clan kde hrát, komunikovat a měl trošku úroveň není nic strašného.. Ale pokud do toho nechceš investovat čas, nervy a nějakej drobák tak to můžeš rovnou zabalit..

server na samp koupíš i za 50 kč domenu za 100kč a hosting taky za 100 kč :d takže za web + hosting zaplatíš 200 kč ročně a na samp 50 kč měsíčně... to je tak hrozná částka prostě... :d 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...