Jump to content

Dělám Designera..


Skap Do Rana

Recommended Posts

Ahojky! chtěl bych se zeptat.. jestly někdo nepotřebuje udělat nějaké LOGO ?  ;)

 

No.. tak ať mi napíše ale...

 

(HL Text) 1.) Název Hl.Text

(Nepovinní 1) 2.) Pod HL.Textem (není povinné)

(Nepoviní 2) 3.) Pod nepovinim 2    ;)

 

Jestly jsi to nepochopil... tak tu máš naznačené.. (+Můžeš si vybrat barvu textu)

 

 

 

************************* Od 21.2 do 2.3 jsou Bannery *FREE*(Zadarmo) *************************

post-16172-0-74420600-1424557692_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

No, od 2.3.2015 mu budeš platit cash :d Však víš, tohle je extra výhodná zaváděcí nabídka.

 

Ne teď vážně, proč jsi sem neposlal i nějaké reference? To máš jako jenom jedno "logo" na ukázku či co?

Link to comment
Share on other sites

Ingnition, co ty víš, třeba tady chce získat nějaké reference. Každej někde začínal, nevíš co v něm může být, navíc nepíše že by za to chtěl nějaký finanční obnos.

Link to comment
Share on other sites

Ingnition, co ty víš, třeba tady chce získat nějaké reference. Každej někde začínal, nevíš co v něm může být, navíc nepíše že by za to chtěl nějaký finanční obnos.

 

Nepíše zda chce nebo nechce finanční obnos, ale už jen to, že napsal:  "Od 21.2 do 2.3 jsou Bannery *FREE*(Zadarmo)", tak je snad jasné, že za ostatní práce bude chtít finanční odměnu. A za toto bych mu nedal ani ho*no (čerstvé či staré).

Link to comment
Share on other sites

Ingnition, co ty víš, třeba tady chce získat nějaké reference. Každej někde začínal, nevíš co v něm může být, navíc nepíše že by za to chtěl nějaký finanční obnos.

 

Pokud začínám, tak rozhodně okamžitě nejdu na net a nenabízím tvorbu logotypů. A už vůbec ne za peníze. To mi přijde trošku šáhlé. Takže já předpokládám, že už s tím nějaké zkušenosti má a tudíž i nějaké reference - když za to potom bude požadovat jakoukoliv finanční částku. Já opravdu nemám problém s tím, že chce něco udělat lidem, kteří potřebují jednoduché logo a vůbec tomu nerozumí. Ale přijde mi opravdu ale opravdu hnus za to chtít ještě peníze, když podle toho vzoru to nebude nic extra. To je opravdu ždímání pár korun s prominutím od chudáků, kteří o tom nemají ani ponětí. Proto chci vidět reference, které evidentně stejně neukáže protože žádné buďto nemá, nebo všechny stojí za starou belu.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Sbohem češtino....

Přesně tak.. Už jen co jsem si přečetl Nepovinní tak jsem to dále již raději ani nečetl, jelikož by mi asi vypadly oči. K " logu " -> První text je vzhledově celkem pěkný, ostatní stojí za nic - obsahuje to chyby i v tom logu, tudíž bych ti doporučoval si to opravit, jelikož to nedělá příliš dobrý dojem.

Z Nepovinní udělej Nepovinný ;):)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Prepáč ale toto nieje logo , to je len font a nejaké drobné úpravy ako napríklad tieň nič zložité .... to si vie asi každý spraviť aj sám.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ahojky! chtěl bych se zeptat.. jestly někdo nepotřebuje udělat nějaké LOGO ?  ;)

 

No.. tak ať mi napíše ale...

 

Jestli něco nabízíš, tak ať to snad nějak vypadá? Tohle je z etického hlediska napsané tak strašně, že bych nechtěl nic ani zadarmo.

Link to comment
Share on other sites

Ingnition, co ty víš, třeba tady chce získat nějaké reference. Každej někde začínal, nevíš co v něm může být, navíc nepíše že by za to chtěl nějaký finanční obnos.

Svatá pravda!:)

Link to comment
Share on other sites

me prijde ze si ten hoch hraje na neco co neni....takovyhle logo za 2 minuty v gimpu, ale v zivote bych se neopovazil se oznacit za "Designera" a to jeho hackovani radsi ani nekomentuju....

Link to comment
Share on other sites

me prijde ze si ten hoch hraje na neco co neni....takovyhle logo za 2 minuty v gimpu, ale v zivote bych se neopovazil se oznacit za "Designera" a to jeho hackovani radsi ani nekomentuju....

Já si myslím, že grafik je široký pojem.. To máš jako IT:

Programátor s páječkou v ruce. 

Technik, co udělal změnu v systému. 

Uživatel, který dostal nápad!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...