Jump to content

návrh CS:GO sekcia?


Recommended Posts

photo.jpg

 

CS:GO sekcia?

 

Ste toho názoru že by sa tu mala zriadiť nová sekcia pre túto hru? Bolo by to super podľa mna.

Nová sekcia by slúžila na:

 

- Informovaní o nových aktualizáciach,

- Riešenie problémov užívateľov,

- Ukážka tvorby,

- Informovaní o cs:go hráčoch, ponuka crosshairov, prezentácia klanov, prezentácia streamov.

 

Ja sám by som rád zodpovedával otázky ktoré by sa užívatelia kládli. Myslím si že aspon 35/45% tejto komunity hrá hru CS:GO, preto by sa zišla.

Prosím administrátorov prípadne pridať anketu.

Edited by PK5
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nie, 

 

1. Pawno nemá nič spoločné s cs:go

2. CS:GO tú hra iba pár desiatok ľudí

3. Na tomto fóre sa rieši GTA SA a Minecraft (najviac) poprípade CS 1.6

Link to comment
Share on other sites

7E2hK5H.png

 

Pawno nemá nič spoločné s cs:go

A ostatné hry áno?

 

CS:GO tú hra iba pár desiatok ľudí

To bohato stačí.

Edited by PK5
Link to comment
Share on other sites

Pochybuji že se hráči budou obracet se hrou CS:GO,a pokud ano tak to bude velká výjimka ,tak že podle mě to příjde zbytečné..

 

 

 

EDIT:

 

1.MTA patří pod kategorii GTA San Andreas

2.O Minecraftu bylo již zmíněno ,tak že tak

3. Ostatní hry se berou jako ostatní hry to když někdo něco neví a má někdo zkušenosti tak pomůže,nevidím důvod proč zakládat nějakou sekci.

 

A pokud někdo má problém s CS:GO nebo někdo chce něco prezentovat jsou tu na to dané sekce,i na prezentování jiných klanu než jen na SA:MP.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Nie, 

 

1. Pawno nemá nič spoločné s cs:go

2. CS:GO tú hra iba pár desiatok ľudí

3. Na tomto fóre sa rieši GTA SA a Minecraft (najviac) poprípade CS 1.6

 

Omyl, kódovanie scriptov (pluginov) do CS:GO sa píše v jazyku veľmi podobnom pawn.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Lord má pravdu, bolo by dobré vidieť na tomto fore aj cs:go pluginy v tejto (keby) novej sekcii.

Edited by PK5
Link to comment
Share on other sites

Vyjádřím se jako normální uživatel fórka -  i když mám CS:GO rád, připadá mi zbytečné zde tuto sekci přidávat. Tudíž souhlasím Uarem a Volfikem.

Link to comment
Share on other sites

Čo ste sa už načisto všetci zblánili? Nie..

 

Minecraft tu je, lebo to bola svôjho času populárna hra a bolo dosť pawnerov ktorý to začali hrať a učili sa javu.

 

CS1.6 tu je nakoľko ten AMXMod je vlastne pawno len v kapánek inom štýle.

 

CS:GO nemá s pawnom ako takým, nič spoločné.. takéto téma môže založiť naozaj len užívatel, ktorý iné fóra nenavštevuje.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Možná má sice Pawn něco společné s pluginama na CS:GO ale aby tady uživatelé spamovali s helpama ohledně pluginů na CS:GO ? Nevím už tak mi příjde že je tu docela mix,je tu skoro všechno...

Link to comment
Share on other sites

Možná má sice Pawn něco společné s pluginama na CS:GO ale aby tady uživatelé spamovali s helpama ohledně pluginů na CS:GO ? Nevím už tak mi příjde že je tu docela mix,je tu skoro všechno...

Naprosto souhlasím - popř. je zde sekce s názvem " Ostatní hry " ( jak zde již zaznělo ) ... Osobně si myslím, že by se zde mohl dát již LOCK, jelikož zde není o čem diskutovat. Pawno.cz ... Už jen název fórka mluví za vše ;)

Link to comment
Share on other sites

Jelikoz sem toho nazoru ze tohle forum je jak pro vyvojare tak pro hrace, byl nazev sekce CS 1.6 malinko pozmenen. Timto bych to povazoval za uzavrene. Nekdo to prosim locknete. Mam sezranej FUP na mobilu a delal bych to 200 let :d dekuji

 

PS: ano je tu i sekce ostatni hry ale sekce cs 1.6 neni moc vyuzivana tak se trochu rozsiri :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...