Jump to content

ostatní [LINUX] Vlastný OS


pinka123

Recommended Posts

Takže ahojte , ako z názvu asi poznáte chcel by som spraviť vlastní OS na báze Linux našiel som aj nejaké tutoriály.Ale v tejto diere kde bývam internet je nová vec..... každopádne nemôžem prezerať tutoriály 45 minutové.Mohol by sa niekto pokúsiť niečo nájsť ako vytvoriť vlastný OS ?? Ak nie želám pekný večer.

Link to comment
Share on other sites

Hele z videotutorialu se da ale nejrychlejc ucit. Pak uz jenom vyhledavat informace o chybovejch hlaskach a muzes se vesele ucit. Pak uz to jde skoro samo :)

Link to comment
Share on other sites

no hodne stesti :d taky me drive neco podobneho napadlo ale jenomze jsem nic nenasel vzdal jsem to a stejne jsem si rekl ze by to ani nemelo asi smysl :d i kdz to zpoplatnis... ja mam radeji ubuntu ale prevazna cast lidi je na windows zvykla... to je jak s rze... kazdej ji zna ze sampu 02x a nikdo se nechce ucit nicc noveho i kdybys udelal 10x lepsi mod a mel bys cloveka co je na rze zvykly a co ji zada tak ho tam stejne nezjiskas :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

To je rozdhodně práce na dlouho a navíc videonávody nejspíš nikdo nědělá.. .Na to je třeba porozumět tomu co děláš...

Já se kdysi pokoušel o vlastní distribuci ale něco jsem potom zkurvil a posralo se mi celý grafický rozhraní...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...