Jump to content

script Pes by [AW]Tom (0.3.7)


PinkSmoothie

Recommended Posts

Veme RC, nastaví interiér (LinkVehicleToInterior), attachne objekty(AttachObjectToVehicle) (ted konkrétně ty nové, která mají vhodnou velikost na toho psa), změní texturu (SetObjectMaterial) a je hotovo.

 

Takhle by to aspoň šlo normálně, ale možná to všechno zvládá ten super editor od Pottuse nebo koho, ke kterému máš přístup.

 

Náročnost není ani tak v pwn, ale spíše v tom to vymyslet, spojit ty správné objekty a vybrat textury.

Link to comment
Share on other sites

určite na officialné verzi 0.3.7 využiji jen nechápu proč to máš v angličtině ... podle mě je to copy

 

SendClientMessage(playerid, -1, "Dog has come to you.");

 

 

=Ano]N[ym]ou[$]=

Edited by Spra-Tekk
Link to comment
Share on other sites

k tomu editoru ma pristup kazdy je na stiahnutie. Nove objekty su len usi a chvost psa. Neni to copy, som zvyknuty pisat v anglictine.

 

edit: este jazyk je novy objekt.

Edited by AW.Tom
Link to comment
Share on other sites

Jsou různá NPC fs, například FCNPC, posadil bys do něj npc a nastavil mu ať sleduje daného hráče. Nikdy jsem to ale nedělal, ale myslím s, že by to tak jít mohlo. :d Já bych si zase nevěděl rady s animací :d

Edited by D@ndys
Link to comment
Share on other sites

České komunitě, jak vidíš, se nikdy nezavděčiš, hned někdo dokáže napsat že je to copy, hlavně že on si to stáhne, jen pro to aby si to hodil na server, a nezminil o autorovi ani "ť"

Link to comment
Share on other sites

České komunitě, jak vidíš, se nikdy nezavděčiš, hned někdo dokáže napsat že je to copy, hlavně že on si to stáhne, jen pro to aby si to hodil na server, a nezminil o autorovi ani "ť"

 

nj

Link to comment
Share on other sites

České komunitě, jak vidíš, se nikdy nezavděčiš, hned někdo dokáže napsat že je to copy, hlavně že on si to stáhne, jen pro to aby si to hodil na server, a nezminil o autorovi ani "ť"

ja sem neřekl že je to copy ale že si to myslím no to je fuk ... ps .. na mím serveru co není moje prace je vždy uveden autor .. i když mam pwn od všeho  a mohl bych to bez problemu prepsat

Link to comment
Share on other sites

určite na officialné verzi 0.3.7 využiji jen nechápu proč to máš v angličtině ... podle mě je to copy

 

SendClientMessage(playerid, -1, "Dog has come to you.");

 

 

=Ano]N[ym]ou[$]=

pro tvoji informaci ty jelimane, tenhle FS je prezentovanej i na offiko samp foru. a komu by se chtelo delat zbytecne 2 verze...neni to copy, tak nez zacnes placat nesmysle tak si to nejdriv rozmysli ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...