Jump to content

Hľadám photo effects


Turbo-o

Recommended Posts

Zdravím Vás, viem že veľmi na túto stránku sa to asi zrejme ani nehodí ale chcem sa spýtať na istý efekt pre fotku.

Príklad:

Wiz-Khalifa-purple-locs-2.jpg

Neviem či tam je pridaný nejaký efekt alebo či to je len taká fotka, bol by som veľmi rád keby že mi niekto z vás pomôže pretože

potreboval by som nájsť nejaký podobný efekt pre fotky (takýto štýl).

Poznáte nejaké podobné efekty poprípade?

Link to comment
Share on other sites

ja tam nevidim ziadny efekt o com hovoris?

Neviem ako to opísať alebo ako sa to nazýva, ospravedlň moju nevzdelanosť v tomto smere. Nemyslel som smoke effects alebo podobné vecičky čo si človek urobí v PS. Myslím ako efekt fotky napr. na instagrame dáš fotku bez filtra a tam si nejaký doplníš. Presne to som mal na mysli.

Filter fotky.

Link to comment
Share on other sites

vsetko co mas na instagrame atd sa robi v ps :d ale stale neviem ocom hovoris, myslis to, ze veci v pozadi su rozmazane?

Nie nie nemyslím macro :d možno preto sa nechápeme lebo buď ja som niekde spravil chybu vo vysvetlovaním alebo ja neviem už ako ti to vysvetliť. :d

Pozri sa na tú fotku, nič iné, týka sa to len tej samotnej fotky, žiadne macro, smoke ani nič :d len ten filter aký bol pridaný na celú tú fotky ma zaujíma, či je vôbec na tej fotke použitý nejaký filter /efekt/ alebo je to len obyčajná fotka v ničom upravovaná. :d

Edited by Turbo-o
Link to comment
Share on other sites

Pokuď pracuješ v PS, tak hledej na google akce/photshop action, tam bys si mohl najít něco podobné k této fotce - (kontras, barvy, ostření) :)

Edited by Huzy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...