Jump to content

Huzy - Deviantart


Huzy

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych vám představit můj osobní deviantart. http://musilondras.deviantart.com/

Budu tam přidávat veškeré moje práce, včetně projektů zdarma (webdesign, aplikace atd..)

Byl bych rád, kdybyste  mi zanechali komentáře, kritiku či pochvalu. Pokuď by se jednalo o kritiku, tak prosím vyhněte se "Je to hnusný, fuj, hnus atd.." Viděl bych tam kritiku ve smyslu, co zlepšit.

Pokuď byste měli zájem o grafiku, stačí mi napsat, vše dělám zdarma;)

Děkuju :)

Link to comment
Share on other sites

World of Definition je naozaj pekna praca to uznavam ale samozrejme ma nejake nedostatky. Nadpis(logo) je trochu necitatelny lebo spliva s pozadim. S cervenou farbou ktoru si pouzival by som sa viac pohral a nasiel nejaky svetlejsi odtien.  A v serveroch ON by asi malo byt zelene ale berem to tak ze si nato zabudol :d Len tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

World of Definition je naozaj pekna praca to uznavam ale samozrejme ma nejake nedostatky. Nadpis(logo) je trochu necitatelny lebo spliva s pozadim. S cervenou farbou ktoru si pouzival by som sa viac pohral a nasiel nejaky svetlejsi odtien.  A v serveroch ON by asi malo byt zelene ale berem to tak ze si nato zabudol :d Len tak dalej.

Wow, super postřech u toho ON!:p Jinak děkuju:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...