Jump to content

hledám Hledam admini na street life 5.77


STaFoRD

Recommended Posts

dobrý způsob jak nalákat lidi :d ta návštěvnost bude nulová nevím na co sháníš admins :)

hah až na ten problém že sem server měl a hrálo mi tam deně 20 lidí......a ještě k tomu ho mam v pawnu ten mod a mužu si tam změnit co chci a jde o to že nechci nalakat lidi ale že jsem spustil server  pred 2 dnama a není to reklama až budu mít admins zaplatím si reklamy ale prvně chci adminy a když o tom nic nevíš tak aspoň neval a bež si hrat rze ta tě bude bavit ........jen hledám adminy a nenutím tě hrát na serveru nikoho kdo chce bude hrát kdo ne tak ne tak si nech ty blbý keci.......ty  kide............a udělej si svuj server když se ti něco nelíbí až budeš mít sponzora na nějakej server tak pak tady dělej ramena.......omg nesnaším hejters

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

hah až na ten problém že sem server měl a hrálo mi tam deně 20 lidí......a ještě k tomu ho mam v pawnu ten mod a mužu si tam změnit co chci a jde o to že nechci nalakat lidi ale že jsem spustil server pred 2 dnama a není to reklama až budu mít admins zaplatím si reklamy ale prvně chci adminy a když o tom nic nevíš tak aspoň neval a bež si hrat rze ta tě bude bavit ........jen hledám adminy a nenutím tě hrát na serveru nikoho kdo chce bude hrát kdo ne tak ne tak si nech ty blbý keci.......ty kide............a udělej si svuj server když se ti něco nelíbí až budeš mít sponzora na nějakej server tak pak tady dělej ramena.......omg nesnaším hejters

XD tak toto nema hlavu ani pätu..

Link to comment
Share on other sites

XD tak toto nema hlavu ani pätu..

To nemá ale nesnaším hejters co valí samí demetní keci však je to moje věc a keď se mu to nelibí tak aď se na to ani nedíva....

Link to comment
Share on other sites

hah až na ten problém že sem server měl a hrálo mi tam deně 20 lidí......a ještě k tomu ho mam v pawnu ten mod a mužu si tam změnit co chci a jde o to že nechci nalakat lidi ale že jsem spustil server  pred 2 dnama a není to reklama až budu mít admins zaplatím si reklamy ale prvně chci adminy a když o tom nic nevíš tak aspoň neval a bež si hrat rze ta tě bude bavit ........jen hledám adminy a nenutím tě hrát na serveru nikoho kdo chce bude hrát kdo ne tak ne tak si nech ty blbý keci.......ty  kide............a udělej si svuj server když se ti něco nelíbí až budeš mít sponzora na nějakej server tak pak tady dělej ramena.......omg nesnaším hejters

:) myslim si ze te zklamu kdyz ti napisu fakta :d samp nehorazne upadlo do takove situlace ze dneska sehnat lidi uz neni tak snadne jako drive :d alespon stale lidi :d taky jsem mel na svym modu 20 lidi denne nekdy i vic nekdy 17-19... pak asi po 3 rokach se to zaclo rozpadat.... odeslo par adminu(stalych co tam byli 2-3 roky) pak na to zacali kaslat vseci... muzu ti rict ze pres vsechno usili se mi nepovedlo navstevnost obnovit, tak jsem to vzdal a server jsme zrusili :)

ale preju hodne stesti, snad se ti nekdo ozve a navstevnost zvysi

Edited by ĐaVe
Link to comment
Share on other sites

No, aspoň to není další RZEčko :d Jinak, je lepší si nejdříve nahnat lidi a pak shánět adminy :d Takhle si seženeš 3 lidi maximálně kterým naslibuješ jaká bude návštěvnost a nakonec skončí server za měsíc. Jinak, proč si neuděláš vlastní mod? Není to lepší? :d 

Link to comment
Share on other sites

:) myslim si ze te zklamu kdyz ti napisu fakta :d samp nehorazne upadlo do takove situlace ze dneska sehnat lidi uz neni tak snadne jako drive :d alespon stale lidi :d taky jsem mel na svym modu 20 lidi denne nekdy i vic nekdy 17-19... pak asi po 3 rokach se to zaclo rozpadat.... odeslo par adminu(stalych co tam byli 2-3 roky) pak na to zacali kaslat vseci... muzu ti rict ze pres vsechno usili se mi nepovedlo navstevnost obnovit, tak jsem to vzdal a server jsme zrusili :)

ale preju hodne stesti, snad se ti nekdo ozve a navstevnost zvysi

díky skusit se musí všechno :d

No, aspoň to není další RZEčko :d Jinak, je lepší si nejdříve nahnat lidi a pak shánět adminy :d Takhle si seženeš 3 lidi maximálně kterým naslibuješ jaká bude návštěvnost a nakonec skončí server za měsíc. Jinak, proč si neuděláš vlastní mod? Není to lepší? :d

jo rad bych si spravil vlastní mod ale na to nemam moc času dělam na jednom webu +sem kazdy den teměř do 5 v praci.....jinak ještě se mi fakt libí street life ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...