Jump to content

návrh Oficiální sa-mp server Pawno.cz


Jaký typ modu pro oficialni server?  

72 members have voted

  1. 1. Jaký typ modu pro oficialni server?

    • RolePlay
    • Freeroam (bylo by mozno na nem nechat bezet scripty vytvorene komunitou)
    • TDM
    • Jinej (pokud dáte jinej tak napiste do odpovedi v tematu jakej konkretne)


Recommended Posts

Zdravim, dostal sem takovej napad. Teoreticky by to mohlo prilakat dalsi potencionalni scriptery a kazda dalsi navstevnost se hodi. Princip serveru bych videl takhle. Vybere se zaklad (gamemode kterej je open-source) a ten zaklad se upravy do podoby aby to bylo necim zajimavy a aby tam nebyla nuda. Uplne nejlip bych to videl bud na nejakej Freeroam . Dobre by se tam dali pouzivat scripty ktery vytvorej ostatni lidi na tomhle foru kdyz to bude neco zajimavyho. treba nejaky mapy od AW.Tom, ten kolotoc byl treba zajimavej. A myslim si ze takovahle moznost i lidi trochu popozene aby byli kreativni. Rad bych aby mod celkove reprezentoval to nejzajimavejsi a nejzabavnejsi co dokaze zdejsi komunita a my sami vytvorit. Kdyby se to nejak rozjelo rad bych aby bylo mozno si treba predposledni verzi modu stahnout v pwn zde na foru.

 

Moderatori se uz vyjadrili a vesmes vsichni kladne. Tak se chci tedka zeptat na vas nazor jakozto zdejsi komunity.

 

1. Jaky mode by jste si predstavovali?

2. Chteli byste se zapojit do vyvoje?

 

Prosim o vyjadreni a zapojeni se do diskuze hlavne u stalejsich clenu. At tu nepisou jenom novacci. Dekuji

Link to comment
Share on other sites

Tak jak už se zmínilo..přesněji typ módu,možná bych vytvořil anketu a do ní bych vypsal typy módu,které vůbec existují,pokud by vyloženě někdo chtěl jiný mód a né  FR,ale to už nechám na vás moji přátelé :d . Samozřejmě do vývoje se zapojím za jakýchkoliv okolností.

 

 

EDIT: Můj hlas jsem zařadil do kategorie "jiné" a tím myslím například Survival přežití,DayZ, a podobné..

 

Viz.odkaz zde..

 

http://pawno.cz/topic/51208-scavenge-survive-pvpbuilding/

Link to comment
Share on other sites

takze celkem jasnej vysledek. mode bude Freeroam s dalsimy prvky jako stunt a DM/TDM. Mate nekdo nejaky konkterni navrh na mod ktery by se pouzil jako zaklad?

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem tu uz jednou rikal. Uzivatele na pawno.cz nejspis delaji na svych vlastnich serverech, proto je si myslim zbytecne tu delat nejaky server, kdyz ma kazdy svuj :)

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jak jsem tu uz jednou rikal. Uzivatele na pawno.cz nejspis delaji na svych vlastnich serverech, proto je si myslim zbytecne tu delat nejaky server, kdyz ma kazdy svuj :)

 

spousty uzivatel svoje servery vubec nema. a taky celkem dost lidi uvita kdyz si budou moct nekde live prohlidnout spousty scriptu a map bez toho aby si to museli cpat na server. a taky to muze bejt oddech pro vyvojare ktery sou na svejch serverech neustale pod palbou dotazu a moznost si pokecat a zahrat s ostatnima vyvojarema :) tot muj nazor :)

Link to comment
Share on other sites

Mrkněte na server co mám v popisku.... je to jediný sa-mp server s tímto modem jinak pokud hrajete MTA tak znáte RACE DM mody :) 
myslím že by to bylo hodně hrané 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

spousty uzivatel svoje servery vubec nema. a taky celkem dost lidi uvita kdyz si budou moct nekde live prohlidnout spousty scriptu a map bez toho aby si to museli cpat na server. a taky to muze bejt oddech pro vyvojare ktery sou na svejch serverech neustale pod palbou dotazu a moznost si pokecat a zahrat s ostatnima vyvojarema :) tot muj nazor :)

 

Spousta uživatelů čeká na GTA Online, které vyjde 24.3.2015

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Pochybujem že tí, čo hrajú SA:MP, budú hrať aj GTA Online, nemajú nato PC.

 

Beztak bude GTA Online ešte preložené.

Link to comment
Share on other sites

Ja som za FreeRoam..a určite by som sa aj rád zapojil do vývoja, či už scripty alebo mapy (ale niekedy neskôr keď budem mať net...momentálne bežím cez mobil :d )

Link to comment
Share on other sites

:o ... to né..to rači už ten StreetLife viděli jste někdo MT 2 ? Panebože tam není ani jeden dialog natož TD..hoši neblbněteto vyšlo už dávno z mody..

 

Dělám si srandu :d ale fakt to chce pořádný základ podle mě..

Link to comment
Share on other sites

:o ... to né..to rači už ten StreetLife viděli jste někdo MT 2 ? Panebože tam není ani jeden dialog natož TD..hoši neblbněteto vyšlo už dávno z mody..

 

Dělám si srandu :d ale fakt to chce pořádný základ podle mě..

me se prave libi ze do MT tohel muzeme uplne na pohodu vsechno tohle naladovat a nebudeme muset skoro nic mazat. jenom by se pridavalo a vylepsovalo

Link to comment
Share on other sites

no aby stoho přidávání nebylo něco jiné ,ale tak už jsem tam hral takcže zas takový problém stím nemám,klidně to nahodme jako první možnost..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...