Jump to content

gamemode SFRP-San Fierro Roleplay


Paulo*

Recommended Posts

Zdravím,

 

chcel by som vám predstaviť moju "bývalú" prácu a zároveň sa spýtať či by mal niekto somnou dokončiť projekt SFRP.

Ide oto že tí s ktorými som to robil už nerobím .. takže mod ostal stáť asi 4 mesiace cca..

Pôvodne to mal byť RP mod je tam už skoro všetko hotové "skoro" možte sa prísť pozrieť na test server

 

IP: cj.crew.sk:7782 (0.3z)

 

RP mod obsahuje klasicky house systém, banky, obchody.. podte pozrieť :)

 

PS: pred pripojením na server si najprv nastavte Meno_druhemeno, priklad - Jozef_Sedlacek,inak vás to vyhodí!

Edited by Paulo*
Link to comment
Share on other sites

Na serveru sem nebyl, ale uz podle toho jak sis nedal vubec zalezet na prezentaci v tomhle tematu, tak to bude nejpis podobny i tam. kdyby sis aspon na ty prezentaci dal zalezet, myslim si ze by se aspon vic lidi prislo vubec podivat...

Link to comment
Share on other sites

server se ti fakt povedl tyvole. :d příjdu tam a najednou mi to tam napíše 1000000000 zpráv otom že mam new level sekne se mi to a už to nejde dál

Edited by €uro
Link to comment
Share on other sites

Ach ludia robil som to asi niekedy pred 3/4 roka je tam určo vela bugov :d .. kedže som to často testoval sám tak sa ani nečudujem že mate problem sa pripojiť :o bud je fakt taky dobugovany mod alebo je niečo s hostingom CREW.sk

Link to comment
Share on other sites

Ach ludia robil som to asi niekedy pred 3/4 roka je tam určo vela bugov :d .. kedže som to často testoval sám tak sa ani nečudujem že mate problem sa pripojiť :o bud je fakt taky dobugovany mod alebo je niečo s hostingom CREW.sk

Vypadá to na zabugovaný mód. Také stejný problém jako mají ostatní ... Vypíše to hromadu zpráv o tom, že " Gratulujeme.. nový lvl atd.. " :d + problikává nějaký TextDraw..toť vše :d

Link to comment
Share on other sites

Mrknu se tam a dam ti vědět do SZ.

 

Edit: Aha tak nic, laglo mi to komplet gta musel sem použít Správce úloh po 2 letech... -_-

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

 

čože ? :d tak ak to čitam pozeram že to je fakt bugnute :d ID 0 je v pohode akonahle sa pripoji viac hračov je konec

Kdyby tam nevyskočilo 10000000 milion hlášek tak je to dobré... Mohl sis dát víc záležet na prezentaci ale jde to... 5/10 ;)

Link to comment
Share on other sites

Kdyby tam nevyskočilo 10000000 milion hlášek tak je to dobré... Mohl sis dát víc záležet na prezentaci ale jde to... 5/10 ;)

ano ty ses zajistě podíval na server který nebeží že ? :)

 

1500 Příspěvku.. gratulace mě. :d

Link to comment
Share on other sites

to snad nikdo nerika ne. zatim lidi hodnotej pouze prezentaci a jejich vlastni predstavu jak to bude vypada. zatim to nikdo nevidel, takze az to bude otevreny, tak ta dalsi hodnoceni teprve budou mit nejakou vahu :)

Link to comment
Share on other sites

to snad nikdo nerika ne. zatim lidi hodnotej pouze prezentaci a jejich vlastni predstavu jak to bude vypada. zatim to nikdo nevidel, takze az to bude otevreny, tak ta dalsi hodnoceni teprve budou mit nejakou vahu :)

jžš omene.... :d ten server byl dávno otevřenej.. byl tam bug že se nešlo lognout.. + sám říkam že je to jeho starej mod tak že tam bugu bude jak ty víš co..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...