Jump to content

ostatní Blog - lze s ním vydělávat?


Ondrej Igar

Recommended Posts

Experiment, na kterém chci demonstrovat, jestli je možné vydělávat pasivně bez toho aby jste museli zvláště hnout prsty.
Vytvořil jsem blog, kde budu psát články které budou mít "PR účely" a budou něco popisovat a hlavně výsledky - zisky.
Cílem je vybudovat z ničeho, něco, co bude taktéž vydělávat.
Budu rád když budete i Vy sledovat můj postup.
 

Odkaz odstraněn

Avast hlásil nebezpečnou stránku, konkrétně infekci typu Malware. Nahlášeno a mnou potvrzeno (Om3n)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Všiml sem si tohodle příspěvku až dnes. Ale velice mě to zaujalo a proto ti chci popřát mnoho úspěchu! A ať se ti povede něco vydělat :)

 

Děkuju :) .

Správným blogováním ano, ale tím co předvádíš ty bohužel ne, takhle to nelze.

:o  Bohužel jsi neuvedl nic konkrétnějšího, tvá reakce je bezvýznamná ;) . Mohl by jsi napsat v čem konkrétněji? Rozhodně bych to ocenil než když napíšeš něco ve smyslu "je to k h.." :facepalm:.

Link to comment
Share on other sites

Víte co je strašně zvláštní, nechci aby to steel bral jako hejt ale kdykoliv něco komentuje tak vždy negativně ale když mluví o sobě tak je skoro vše pozitivní... nevím co si o tom mám myslet :)

Edited by Jaker
Link to comment
Share on other sites

Děkuju :) .

:o  Bohužel jsi neuvedl nic konkrétnějšího, tvá reakce je bezvýznamná ;) . Mohl by jsi napsat v čem konkrétněji? Rozhodně bych to ocenil než když napíšeš něco ve smyslu "je to k h.." :facepalm:.

 

No víš, vzhledem k tomu, že tvůj blog je špatně od začátku až dokonce, jistě chápeš, že ti nebudul týden psát manuál jak blogovat. Od toho jsou knihovny a knížky Jak blogovat, ve kterých to najdeš. Hodně štěstí.

 

Víte co je strašně zvláštní, nechci aby to steel bral jako hejt ale kdykoliv něco komentuje tak vždy negativně ale když mluví o sobě tak je skoro vše pozitivní... nevím co si o tom mám myslet :)

 

Strašně vzláštní je hlavně to, že tvrdíš, že o sobě mluvím pozitivně, když o sobě nemluvím, ani nepíši vůbec....

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No víš, vzhledem k tomu, že tvůj blog je špatně od začátku až dokonce, jistě chápeš, že ti nebudul týden psát manuál jak blogovat. Od toho jsou knihovny a knížky Jak blogovat, ve kterých to najdeš. Hodně štěstí.

 

 

Strašně vzláštní je hlavně to, že tvrdíš, že o sobě mluvím pozitivně, když o sobě nemluvím, ani nepíši vůbec....

Špatně být nemůže, kdo určil že je špatně? A jak můźe být špatně i do konce když žádní není?

Musím ale souhlasit s Jakerem, kdykoliv čtu něco od tebe tak mi to přijde že se chlubíš a chováš se "Já jsem steel, jsem železo, jsem všechno".

 

To co pises za blaboli? Pochybujem ze tymto nieco vydelas

Proč si to myslíš konkrétněji? Co je dle tebe nesprávného?

A omyl, už jsem i vydělal :).

Link to comment
Share on other sites

Nevím proč ale avast mi tuto stránku zablokovává

 

Děkuji za upozornění.

 

me taky. odkaz odstranen, dokud se nevysvetli.

 

Stránka není nijak nebezpečná, budu to řešit.

 

Tvoris obsah s nulovou hodnotou, ktery oslovuje minimum lidi. To delas asi spatne ;)

A co je spatneho, ze Steel kritizuje? To te ma za tenhle blogisej ejkejej 14ti lety fracek pochvalit?

 

To si nemyslím ale děkuji za podnět.

Mě nevadí že Steel kritizuje ale aspoň kdyby napsal konkrétnější body, protože pokud se zeptám někoho jak se mu líbí má nová mikina a řekne že to je hnus, tak to je sice hezké ale nepomůže mi to nic zlepšit, potřebuji vědět co, například barva, tvar..

 

Bože... avast. jasně ten je tak učinej jako náplast na silné krvacení.

 

:) Já pro změnu nepoužívám žádny antivirus a jsem spokojen.

 

ma outdated apache kterej je zranitelnej a nebezpecnej pro uzivatele.

root@debian:~# apache2 -v
Server version: Apache/2.2.22 (Debian)
Server built:   Dec 23 2014 22:48:29
root@debian:~# apt-get upgrade apache2
Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
0 upgraded, 0 newly installed, 0 to remove and 0 not upgraded.

Ještě mohu updatnout WordPress.

Jináč VirusTotal ani ScanURL nic nehlásí, až na Sucuri který oznamuje "Outdated Web Server Apache FoundVulnerabilities on Apache 2.2". Skusím ještě jinou cestou updatnout apache a pak bych updatnul i WP.

 

Omene má to i v popisku!

Má to i v popisku tu PAGE

A ještě do třetice :).

Edited by Ondrej Igar
Link to comment
Share on other sites

Blog nulová přehlednost, nulová hodnota článků, jak obsahově, tak jak je psán, struktura textu, pravopisné chyby(mně, mě), totálně nezáživné informace pro veřejnost, samozřejmě si můžeš odepsat pro vnitřní klid, že s tím nesouhlasíš, ale myslím si, že oba víme, že to tak je.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...