Jump to content

ostatní Na co se nejvice tesite v blizke dobe?


ĐaVe

Recommended Posts

No ted jsem objednal dily na opravu meho auta :d uz mam domluvenou opravu se znamym na jare nebo v lete... souhlasil ze nebude problem :) dily me vyjdou na nejakych 6 tisic.... nemuzu se dockat az se to opravi jen doufam, ze se to podari bez komplikaci.... co tam je spatneho tak lozisko kola, rozvody, tesneni pod hlavou a ukroucenej sroub uchytu tlumice... jinak auto super, uz jsem s nim najel nejakych necelych 3 000 km, sice je to obsah 2.0-basti to vice nez moje predchozi auto - fiat tipo 1.4, ale o to lepsi svezeni :), je rozdil jet s autem co ma 83 kw nez s autem co ma 55 kw

 

fiat-tempra-sxa-1806450-70d86f5d.jpg

s takovou podobnou temprou jezdim :d jen to nemam v trapnym tuningu a mam hezci kola :p

Link to comment
Share on other sites

Nato ako 25. januára ten meteorit hitne zem a nastane koniec svieta.

 

Čierny humor musí byť.

Edited by Danny
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

20.1 sa moja hra objaví na steam greenlighte. Som z nej nesmierne šťastný pretože na indiedb.com(najväčšia databáza indie hier v stave developmentu na svete) sa uz držíme asi týždeň v top 10. (je tam 23 000 hier)

Link to comment
Share on other sites

Na leto, baby v mini sukniach :d a hlavne tuning srazy :)

Mám troška upravený motor vo svojom aute, minulý rok som sa umiestnil na 7. mieste s vyše 90 v kategórii drag od 1600ccm do 2000ccm atmosferických motorov na Race & Tuning Day Janíkovce.

Od vtedy pribudlo pár ďalších úprav tak uvidím ako to dopadne tento rok :)

 

http://s15.postimg.org/4hby5fkwr/image.jpg

http://s2.postimg.org/gyld758w9/image.jpg

 

V sérii 87kw teraz niečo okolo 100kw a v tej 860kg karosérii je to pekne živé :)

Edited by eXistenz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...