Jump to content

Recommended Posts

                                                                          Grand Theft Money

V móde Grand Theft Money si budete môcť zahrať na vykrádačov ,policajtov a detektívov,mód bude ,ako názov hovorí o vykrádaní.

 

 

Zamestnania

 

Zlodeji

     Zlodeji budú vykrádať , zarábať veľké peniaze, budú sa musieť vybudovať od malých zlodejíčkov ,až po skúsených lupičov.Budú si musieť kupovať nové zbrane, vylepšenia atd.

 

Policajti

     Policajti budú brániť zlodejom pred tým ,aby sa im lúpež podarila,budú brániť zlodejom pred malými lúpežami, vykrádaní obchodov atď.

 

Detektívi

     Budú brániť skúseným lupičom ,aby sa im ich veľké lúpeže podarili, nebudú sa starať o malé.

 

 

Zbrane

 

 

Malí zlodeji

     Budú začínať bez zbraní, budu vykrádať male obchody, a v nich si zarábať na svoje prvé zbrane.

 

Skúsení lupiči

     Budú sa venovať velkým lúpežiam ,o ktorých sa dozviete nižšie

 

Policajti

     Budú začínať len s obuškom, takisto si budú musieť lepšie zbrane dokupovať.

 

Detektívi

     Budú mať neobmedzený arzenál ,takisto ako skúsení lupiči.

 

 

Lúpeže

 

 

Vlaková lúpež

Lúpež bude inšpirovaná lúpežou z roku 1963 viď. http://cs.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%A1_vlakov%C3%A1_loupe%C5%BE

 

Banková lúpež

     Táto lúpež sa bude odohrávať v banke, kde sa budete musieť dostať cez veľa ochrankárov,ozbrojených síl a detektívov.

 

 

Biely kôň:

     Biely kôň bude prenášať ukradnuté peniaze do banky.

 

Soundtrack:

     V hre bude aj soundtrack, takže sa naozaj je na čo tešiť.

Pripravované/Dokončené:

 

Register: 100%

Zlodej: 25%

Policajt: 25%

Detektiv: 25%

Gun Shop: 10%

Auta: 0%

Vlaková lúpež: 0%

Banková lúpež: 0%

Biely kôň:0%

Soundtrack:20%

MapIcony:100%

MiniLúpeže:20%

ClassList:100%

Vchody/Východy:100%

 

 

 

 

O dalších informáciach vás budem informovať.                                                                                                     

 

 

 

 

Cybrion

Edited by Cybrionko
Link to comment
Share on other sites

Moc mě to teda nepřesvědčilo tak že nevím no..zkus ještě něco vymyslet něco ORIGINÁLNÍHO fakt co nikde není at je to cokoliv i když je to složité.

Link to comment
Share on other sites

Tak pokud udelas to vykradani nejakym zpusobem zabavny a budes schopnej vyvolat v hraci napeti a adrenalinovy situace tak mas sanci uspet. Ale pokud neprineses v tomhle sektoru nic novyho tak to bude celkem nuda.

Link to comment
Share on other sites

je to stale o tom istom a je to stale nuda

myslis popis, gamemode, alebo obidve? :d

 

Moc mě to teda nepřesvědčilo tak že nevím no..zkus ještě něco vymyslet něco ORIGINÁLNÍHO fakt co nikde není at je to cokoliv i když je to složité.

No ja neviem ,este som nikde nevidel Heist mod, kde su nejake velke lúpeže.Teda aspoň na CZ/SK nie.

 

Tak pokud udelas to vykradani nejakym zpusobem zabavny a budes schopnej vyvolat v hraci napeti a adrenalinovy situace tak mas sanci uspet. Ale pokud neprineses v tomhle sektoru nic novyho tak to bude celkem nuda.

Ono či to bude adrenalinove sa bude odvijať od toho , či tam budú aktívny hráči a detktívi

Link to comment
Share on other sites

Nehrajem SAMP a TDM/DM už vôbec...ja som pochopil ako chceš aby ten GM vyzeral...neodsudzujem ten mód...ale zatiaľ to vyzerá ako obyčajné TDM, nepoviem keby sa do takého módu pustil niekto skúsenejší, tak to by som už veril že ten mód bude dobrý ale som voči nováčikom trochu skeptický no. Nie kvôli tomu ž by si bol blbý alebo čo, ale skôr kvôli tomu či ho dokončíš.

Edited by Ján Slota
Link to comment
Share on other sites

Nehrajem SAMP a TDM/DM už vôbec...ja som pochopil ako chceš aby ten GM vyzeral...neodsudzujem ten mód...ale zatiaľ to vyzerá ako obyčajné TDM, nepoviem keby sa do takého módu pustil niekto skúsenejší, tak to by som už veril že ten mód bude dobrý ale som voči nováčikom trochu skeptický no. Nie kvôli tomu ž by si bol blbý alebo čo, ale skôr kvôli tomu či ho dokončíš.

Skôr či neskôr to dokončím ,jediný prípad keby som to nedokončil, by bol keby to nebolo možné. :)

A ako sa hovorí , nesúď knihu podľa obalu :)

Link to comment
Share on other sites

Jsem toho názoru že mod se bude líbit.

Ovšem chce to tak 10 hráču na start.

At je důvod tam hrát a nevykrádáš sám na serveru.

Nebo nehlídáš prazdné město.

 

Pokud to zdokonalíš tak by se to dalo obejít.

Celkově přeji hodně štestí

 

Jak už tu psali.

Chce to adrenalin.

Třeba to co já osobně prožívám při kvalitní přestřelce na Rp serverech.

Link to comment
Share on other sites

Jsem toho názoru že mod se bude líbit.

Ovšem chce to tak 10 hráču na start.

At je důvod tam hrát a nevykrádáš sám na serveru.

Nebo nehlídáš prazdné město.

 

Pokud to zdokonalíš tak by se to dalo obejít.

Celkově přeji hodně štestí

 

Jak už tu psali.

Chce to adrenalin.

Třeba to co já osobně prožívám při kvalitní přestřelce na Rp serverech.

Dík ,konečne niekto kto pochopil o čo mi ide :)

Pridaný biely kôň : Prenášač penazí do banky.

Link to comment
Share on other sites

jj no, poviem vam pravdu, popis nie je moja silna stranka :(

 

EDIT: Popis bol upravený , boli pridané informácie o zbraniach a lúpežiach.

Myslím si,že tvou silnou stránkou není také slovenština. I po editu je prezentace na 0,5 maximálně 1 bod. K módu jako takovému se vyjadřovat nebudu,až bude,tak bude a budu hodnotit.

Link to comment
Share on other sites

Myslím si,že tvou silnou stránkou není také slovenština. I po editu je prezentace na 0,5 maximálně 1 bod. K módu jako takovému se vyjadřovat nebudu,až bude,tak bude a budu hodnotit.

Jo no ,trojka zo SJ nieje zrovna najlepšia :d

 

Ja jsem toho nazoru, ze ticha voda brehy mele. Neboli nejdriv to pis do pawna a potom do fora :)

jj dik :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...