Jump to content

Recommended Posts

Čauťe, som v 8 triede, a rozhodujem sa ci ist z osmicky na nejaku skolu, alebo pockat jeden rok , na nejaku kde sa ucia aspon zaklady programovania.Ak poznáťe nejakú školu na Slovensku, kde sa učí programovanie, prosim napiste ju.

Link to comment
Share on other sites

V prvom rade sa nauč slovenčinu a potom programovanie...no ja som chodil za Mechanika PC Sietí a tam sme mali programovanie ale len také ľahučké...základy HTML, Lazarus(Pascal), nič viac tak do hĺbky, nemyslím že je nejaká stredná kde by bol odbor zameraný čisto len na programovanie...možno nejaká súkromná ale ak si spravíš nejakú IT strednú školu tak potom na výške budeš mať hneď v prvom semestri programovanie a bude to pre teba ľahšie ten začiatok školy celkovo...aspoň na STU Fakulta Informačných Technológií a Informatiky...odbor Počítačové a Komunikačné Systémy a Siete....tam je v prvom semestry HTML/CSS/PHP a C#

Link to comment
Share on other sites

Podle toho, co je u nás (druhák), tak tě škola programovat nenaučí :))) I přes velmi skvělého učitele programování v prváku to 3/4 lidí nepochopili. Taky, čemu se divit když tam šli ti, kteří možná tak dokážou stáhnout a nainstalovat hru. Pokud se chceš věnovat programování tak se nespoléhej na školu, využij svůj volný čas, dělej to, co tě baví. Na druhou stranu, je tu spousta skvělých vysokých škol.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Z tej skoly cekni odbor SIT:

sietove a informacne technologie
mas tam vsetko, sietove, programovanie v C/C++/C#/Java/Asm, CCNA certifikaty, operacne systemy, softwarove aplikacie, elektronika, elektrotechnika, prax
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Podle toho, co je u nás (druhák), tak tě škola programovat nenaučí :))) I přes velmi skvělého učitele programování v prváku to 3/4 lidí nepochopili. Taky, čemu se divit když tam šli ti, kteří možná tak dokážou stáhnout a nainstalovat hru. Pokud se chceš věnovat programování tak se nespoléhej na školu, využij svůj volný čas, dělej to, co tě baví. Na druhou stranu, je tu spousta skvělých vysokých škol.

 

Kdybych mohl dám ti více reputace.... 

Uplně stejně to mám i já... Většina třídy jsou dementi, wowkaři nebo podobná havěť co sotva vi jak zapnout počítač.... A po půl roce phpčka nejsou schopni pochopit smysl <?php ?> . Pokud chceš něco umět pořádně musíš se to učit sám... Najdeš si svůj styl který ti bude vyhovovat atak dál

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...