Jump to content

Prvé skúsenosti s PC


Recommended Posts

Do tejto temy môžte pisať kedy,a akú ste mali svoju skúsenost s PC.

 

 

Ja osbone som na PC začal keď som mal 3 roky, to som ešte len hrával detské hry a v 4rokoch bola moja prvá naozajstná hra GTA:VC, to už som vedel aj inštalovať hry ,stahovat atď (niektory v mojom veku to nevedia doteraz :) ). Kedy ste však začali vy ,a ako?

Link to comment
Share on other sites

Ja som začínal ešte na MS-DOS...tiež som mal cca 3 roky...ale už si to nepamätám...hrával som Need For Speed, Supaplex prvý Command & Conquer, potom Red Alert, Dune...bol som na stratégie hlavne...potom na 98ičke Jazz Jackrabbit, C&C Tiberiun Sun a na tajnáša Carmageddon...prvýkrát som čaro scriptovania odhalil keď som mal asi 10 rokov a skúšal som si urobiť web stránku, ale začalo to najprv grafikou vo photoshope a potom som sa nejako dopracoval k tým webom

 

P.S: Vice CIty v štyroch rokoch? :d nevadí :d

 

Doteraz si pamútám jak sme s kamarátom nevedeli cracknúť hru...maturovali sme nad tým asi 3 hodiny :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

kdyz mi bylo 5 tak sem hral hru Fallout 1. to byl rok 97. a v 8mi sem udelal svuj prvni program v 16ti bitovim Visual Basicu. Baltika nepocitam :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Prvy PC som mal asi v 9-10 rok. Bol nanom Midnight Commander a pri napisani "win" do prikazoveho riadku sa spustil Windows 3.11. Ako maly som nanom len hral Solitaire a preklikaval nad vsetkymi ikonkami ovladacieho panela aj ked som vobec nevedel co na co je :d PC bol este na take velke disketky a cez Midnight Commander som si pustal Jazz Jackrabbit, Super Mario, UGH, Supaplex a ine super hry kedy bolo kazdemu jedno "aku to ma grafiku" :d .Jedneho krasneho dna som si vsimol prepinac napatia na v zacnej casti zdroja a pri zapnutom PC som ho prepol "ze co to spravi". Spravilo to buch a v celej obyvacke smrdel zhoreny zdroj :d. Potom som mal viac PC, s Windows 95 dalsi s 98, potom XP s GTA Vice City Underground kde som rad jazdil v autobuse a vozil ludi co ma strasne bavilo :d.

Edited by вlyѕтer
Link to comment
Share on other sites

V 8 letech sem hrál v herně jednoho profesionálnějšího klanu Counter-Strike 1.6 každý den :3 :d Nejlepší časy.

Link to comment
Share on other sites

Do tejto temy môžte pisať kedy,a akú ste mali svoju skúsenost s PC.

 

 

Ja osbone som na PC začal keď som mal 3 roky, to som ešte len hrával detské hry a v 4rokoch bola moja prvá naozajstná hra GTA:VC, to už som vedel aj inštalovať hry ,stahovat atď (niektory v mojom veku to nevedia doteraz :) ). Kedy ste však začali vy ,a ako?

kolik ti je ?:d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

kolik ti je ?:d

podľa mojich výpočtov:

vice city ma 11 rokov

on to začal hrať v 4 rokoch

určite to nezačal hneď po release takže cca 1-2 roky po

11+4-2or1 = 13 alebo 14 rokov má

Link to comment
Share on other sites

jak jsem byl malej tyjo kolik mi bylo 7 let co mel stryc cernobilej pc s msdosem? :d kde jsme hravali Mortal Kombat 2 :d potom jsem mel windows 98 cpu intel celeron 200 mhz :DDD ram 32 mb :d hdd 3 gb :DDD pak jsem se naucil pc skladat tak jsem skladal a skladal az jsem si poskladal ten co mam :)

ted ale ve 22 letech jaksi nic nehravam jen velice vyjimecne gta sa mp... uz ani nejak nepawnim proste uz jsem dospelej a nebavi me to jen to delam kdyz se nudim nebo kdyz jsem doma a mam cas a nevim co delat a treba nemuzu nekam zajet autem.... treba kvuli zimnimu pocasi kdyz nemam zimni kola :d

 

ty kraso pamatuju si to do dneska :d zapl jsi strycuv pc heslo bios  : milis123 :d pak si musel cekat u skandisku dat ne :d pak prikazovej radek kam si musel napsat

xmsmmgr
autoexec

pak jsi tam mel neco jako total comander akorat msdos :d a stary :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tak počítač jsem tak nějak objevil v 4-5 letech, kdy jsem na něm hrál hru Klubíčko (dodnes by mě to bavilo a dodnes mám to staré originální vypálené CD :) ) pak jsem na něm začal hrát, v 7 letech Mafii a zaseknul se u závodů (dodnes nechápu, když je jedu teď tak vždy na první pokus), no a další hru Sim City 4 u té jsem strávil taky hodně času a proto jsem nejlepší starosta měst v SimCity 5 :d

 

Pak to bylo tak že jsem asi 4 roky moc přístup k PC neměl a tak jsem měl hodně času si nakoupit hry, takže GTA sa, Emergency 4, Hasičská stanice, The Sims 2: Pets (pak jsem zjistil že potřebuju originál ještě). TO je tak nějak vše do doby než jsem zjistil že je mít v poličce aby se mi na ně prášilo není moc účinné :d

 

Pak jsem jezdil za strejdou hrát Crysis co mě hodně vzalo a u toho jsem zůstal. (nebudu rozepisovat všechny hry jen ty nejdůležítější), po Crysis to warhead nebo jak se jmenuje, to byl hodně krátký díl - dohraný asi za 6 hodin. 

 

A tady nastal zlomový bod dostal jsem svůj PC - asi 5. třída základky, to po chvilce zrovna vycházela Crysis 2 a já moc moc slintal nad Nano edicí kterou jsem si vyprosil :d no jel jsem do Xzone pro Nanoedici (Krabice 50x50x100 cm) se kterou se táhnul až domu, kde jsem se dozvěděl že to moje grafika nepodporuje :d tak jsem potřeboval Grafickou kartu, kterou jsem si teda taky vyloudil (a to bylo asi to poslední za ten rok) jinak grafika AMD msi R6950 Radeon HD Twin Frozr II (do dneška mám krabici vystavenou nad postelí) :d hru jsem pak dohrál za 3 dny (momentální rekord cca 13 hodin)

 

Další hra Mafia II (po asi roce nebo dvou zase hned po vydání) - dohraná za 2 dny :d

 

pak už to byla Crysis 3 která mě teda zklamala, nebyla žádná speciální edice a ani speciální děj, byla to taková nuda.

 

--- ze světa her všechno ---

 

Mezi to patří hacknutí stránek školy (tipnul jsem si přihlašovací login co mě napadl a heslo jsem tipnul na podruhé - asi 6. třída) a pak od 8. třídy pawn a tady ta moje éra zde.

 

Bylo to super to dětství a nejvíce mě naštvalo, že když jsem na pawn a gta sa měl čas (8. 9. třída) tak jsem byl omezovanej rodičema a teď už mě to tak nebere a hlavně musím dělat školu....

 

 

Toť asi tak vše a jinak toto je můj 2000. příspěvek, tak ať aspoň za něco stojí!! :)

 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

podľa mojich výpočtov:

vice city ma 11 rokov

on to začal hrať v 4 rokoch

určite to nezačal hneď po release takže cca 1-2 roky po

11+4-2or1 = 13 alebo 14 rokov má

 

podľa mojich výpočtov:

vice city ma 11 rokov

on to začal hrať v 4 rokoch

určite to nezačal hneď po release takže cca 1-2 roky po

11+4-2or1 = 13 alebo 14 rokov má

Gta vc ma 13 let aleneva

Link to comment
Share on other sites

 

A tady nastal zlomový bod dostal jsem svůj PC - asi 5. třída základky, to po chvilce zrovna vycházela Crysis 2 a já moc moc slintal nad Nano edicí kterou jsem si vyprosil :d no jel jsem do Xzone pro Nanoedici (Krabice 50x50x100 cm) se kterou se táhnul až domu, kde jsem se dozvěděl že to moje grafika nepodporuje :d tak jsem potřeboval Grafickou kartu, kterou jsem si teda taky vyloudil (a to bylo asi to poslední za ten rok) jinak grafika AMD msi R6950 Radeon HD Twin Frozr II (do dneška mám krabici vystavenou nad postelí) :d hru jsem pak dohrál za 3 dny (momentální rekord cca 13 hodin)

:d:D:D to muselo nastvat :d neco jako me nejelo csko kvuli ramce na win 98 :d pak jsem ramku sehnal ale sekalo se to tehdy na tom :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Gta vc ma 13 let aleneva

release date PC may 2003 , takže ani nie 12 keď už chceme byť presný, takže stále môžme ostať u tých 11

Link to comment
Share on other sites

Já osobně si nepametám kedy som mal prvý PC..ale Bola to Velká Bedna s MS-DOS na ty ku*evsky velký diskety. Hrál jsem na tom Vláčka a Princ of Persia nic jinýho tam snad ani nešlo :d Později na W95 som hrál hru myslím že názov bol Dyna Blaster nebo tak nějak..a to byla panečku pařba.. Kdyby to někdo udělal i pro novodobý kompy tak si to klidně u koupím :d  pak mám mozkovej výpadek a už si jen pamatuju když vyšli XP tak jsem se začal věnovat colkově počítačům.. Studování co a jak funguje kterej drát je na co ( a že jich tam bylo :d ) a pak jsem se tomu začal věnovat trošku víc a dělal jsem repasi Copmů který jsem sehnal za hubičku. To konkurence nebyla tak vysoká takže se to vyplatilo.. Dnes už to nemá cenu když si člouvěk koupím novej ntb za 6000 a nějaký dárky k tomu.. a GTA sem začal hrát až ted na pos*anejch W8..  nic víc už mě nenapadá co bych měl zmínit :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

já bych dozmínil že chodím na SSŠVT (www.sssvt.cz) a zapomněl jsem na bulánky co jsem pařil :d

Link to comment
Share on other sites

celkem smutný že ve svých 3-4 letech jste už seděli u kompů to já si spíš radši hrál s kamarádama venku :d

 

Počkaj, počkaj....ja som tiež behal po vonku, nikde nie je napísané že sme presedeli celé dni za tým :d 

Link to comment
Share on other sites

release date PC may 2003 , takže ani nie 12 keď už chceme byť presný, takže stále môžme ostať u tých 11

tak to je divne. na wiki píšou že 2002

Link to comment
Share on other sites

tak to je divne. na wiki píšou že 2002

na wikinu sa vyser...to je len nástroj na mýlenie ľudí...Vice City vyšlo 14. Mája 2003 a  na slovensku sa začalo predávať 16.5.2003

Link to comment
Share on other sites

podľa mojich výpočtov:

vice city ma 11 rokov

on to začal hrať v 4 rokoch

určite to nezačal hneď po release takže cca 1-2 roky po

11+4-2or1 = 13 alebo 14 rokov má

dobre pocitaš :)

 

Edit: ono sa staci pozret na profil ,a hned vieš kolko mám rokov :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

tak to je divne. na wiki píšou že 2002

pomýlil si si release na konzole s release na PC :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...