Jump to content

Mivco a jeho budoucnost zde? Rozhodnete Vy


Om3n

  

56 members have voted

  1. 1. Dát uživateli Mivco poslední šanci?



Recommended Posts

Obrátil se na mě Mivco se svojí žádostí o poslední šanci. Já osobně z toho dobrý pocit nemám, ale rád bych to nechal na vás. Předce jenom jde hlavně o vás. Budu moc rád když se vyjádříte jak v anketě tak i slovně, co si o tom myslíte a proč by měl nebo neměl dostat poslední šanci.

 

Anketa bude otevřena do 9.1.2015 20:00

Link to comment
Share on other sites

Predem oznamuji ze budou zapocitany hlavne hlasy ktere maji nejakou vahu. Hlas novacka ktery na tomto foru nema zadne jmeno nebo nema zadne prispevky nebude zapocitan do vysledneho souctu. Budou se pocitat vyhradne hlasy dlouhodobych a znamich clenu.

Link to comment
Share on other sites

Osobně ho neznám ale když tu čtu komentáře které psal QWER, Steel a podobně tak si říkám že to asi nebude zrovna inteligent. Asi z nějakého důvodu o tu šanci žádá ale myslím si že si měl svoje chyby promyslet předtím a ne teď. Za mně ne.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

No nevím možná že Om3n chystá tajnou zbran ,kterou ode mě koupil :d Já si myslím že druhá šance by nic neudělala no co když si to pokazí tak hold nedá se nic dělat pak už to bude na O3menovi jak se sním naloží.

 

Jsem pro druhou šanci.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Pro výzkumné účely vývinu nemoci Dementoria Kidos (wiki: http://wiki.ffredyk.cz/index.php?title=Dementoria_Kidos ) jsem za ANO, aby dostal šanci. Po ukončení výzkumu se udělá výsledek vývinu nemoci a uvidí se jak se nemoc projevuje po delším stádiu.

Link to comment
Share on other sites

Já už na pawnu jsem nějaky ten rok, cca:. 5 let to bude. Za tu dobu jsem neměl žádné problémy. 

Nevím kdo je Mivco nebo kde jaky no namer, ale pokud není pro komunitu přínosem a ještě ji znechucuje svým chováním, tak jedine pryč !

Link to comment
Share on other sites

seš kluk nebo holka ? 

 

jednaní máš na holku

Jsem kluk,ale docela mě zaráží,že takto řešíte takové prkotiny.. Každý si zaslouží šanci.. Pokud ji znova promarní, nebude mít nic. 

Link to comment
Share on other sites

Jsem kluk,ale docela mě zaráží,že takto řešíte takové prkotiny.. Každý si zaslouží šanci.. Pokud ji znova promarní, nebude mít nic. 

jde vidět že ho neznáš. zjisti si jeho 250 multi acc co je tady.

Link to comment
Share on other sites

 

ja sem taki pro unban, nic spatneho neudelal. dal bich mu moderatora rovnou

 

Zrovna nazor a hlas takoveho cloveka nema absolutne zadnou vahu...

Link to comment
Share on other sites

Přesvědči nás proč bychom ti měli dát své ANO. Proč chceš vlastně unban? Pod jakými jmény si tu vystupoval? Mivco mi něco říká, ale ne zas bůhví co, tak mi sem prosím připiš další tvé používané jména. Vytvořil jsi něco? - Třeba podle toho tě poznám.

Link to comment
Share on other sites

Vystupoval som pod menama Mivco, Stifmajster(Carbon), EmpireSK (Android, 1bit, Miroslav,), Fabricator, Smejko, LORD BENDTNER

dalšie su vymazané lebo som ich nahlasil QWER aby ich vymazal:)

 

PS: tých v zatvorkách to su mená kde si čovek môže menit meno :)

napr takto nejako :) toto mám na ewweho forume :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Což o to, ANO ti klidně dám, každý by měl dostat šanci (jde o to pokolikáté) a hlavně to jde vždy nějak vrátit - to je na tom to dobré. Takže pokud něco provedeš a bude nějaké hlasování o tvém zabanování (o tom dost pochybuju), tak dám ANO klidně znovu. EmpireSK mi taky něco napovídá, takže za mě ANO. :d

 

PS.: Zvolil sis správného herce, tenhle je obzvlášť můj oblíbený :d

Link to comment
Share on other sites

Což o to, ANO ti klidně dám, každý by měl dostat šanci (jde o to pokolikáté) a hlavně to jde vždy nějak vrátit - to je na tom to dobré. Takže pokud něco provedeš a bude nějaké hlasování o tvém zabanování (o tom dost pochybuju), tak dám ANO klidně znovu. EmpireSK mi taky něco napovídá, takže za mě ANO. :d

 

PS.: Zvolil sis správného herce, tenhle je obzvlášť můj oblíbený :d

Pozeral som Asterix a Obelix :d tak preto jeho :) ale inak díki :)

Link to comment
Share on other sites

aha. tak uz i jak vim kdo ses. v podstate vsechny tyhle ucty byly jedni z nejvetsich dementu na tomhle foru. to ze to je ve finale jeden clovek je dost smutna zkutecnost...

Link to comment
Share on other sites

aha. tak uz i jak vim kdo ses. v podstate vsechny tyhle ucty byly jedni z nejvetsich dementu na tomhle foru. to ze to je ve finale jeden clovek je dost smutna zkutecnost...

čo už :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...