Jump to content

gamemode San Fierro Life 1.0


Polisek

Recommended Posts

Zdravím sliboval jsem RolePlay ale nějak jsem se necejtil...

 

K věci:

 

San Fierro Life 1.0

 

24399072_san-fiero2.jpg

24399073_san-fierro.jpg

 

Zdravím představuji vám San Fierro Life.

Oco jde ?

Jde o herní mod který se už z názvu odehrává jen v San Fierru.

Server by měl napodobit Realitu ale zaměřen jako mody TIPU:

Street Life

Realná Země

 

Co můžete čekat v modu ?

Pro všechny:

-Register System - Registrace a Přihlašení

-House System - Možnost Koupení a Prodání domu

-Vehicle System - Možnost Koupení a Prodaní Domu + Ovládání

-Povolaní  - Možnost zaměstnat se a vydělávat peníze

-Akce - Určitě zajímavé akce pořádané administrátory

-Firmy  - Každý hráč si Může koupit,Prodat a vydělávat

-Obchody - V obchodě lze nakupovat různé věci 

-Banka - Banka vkládaní a vybíraní penez  + Dražba přes banku

Pro hráče:

-Inventář - Možnost inventáře papání atd...

-AutoŠkola - Možnosti dokončení autoškoly

-Zbrojní Průkaz - Zakoupení Zbrojního průkazu

-Dražba - Dražení zbraní (Pomocí banky)

-Nákup Skinů - Nakupovaní Skinu

-Nákup Zbraní - Nakupovaní Zbrani

-Nákup Alkoholu - Nakupovaní Alkoholu

-VIP - Možnost VIP pro Hráče

-Vykrádaní - Vykrádaní baru a ostatního

 

Zaujalo tě to aspoň trošku ?

Přijd knám :

IP: 109.73.208.219:8467

 

 

Děkuji a Přiji pěkné vánoce doufám že vás to zaujalo více než ponožky pod stromečkem..

Link to comment
Share on other sites

Dobrý mód asi tak 8/10, když tam ještě nějaký věci přidáš. Byl jsem tam ještě předtím, když jsi to měl na heslo - bylo tam pár bugů - třeba mě to dalo plný wanted level hned po připojení (asi nějaká chyba s id 0) a za textem co jsem psal do chatu bylo [VIP] (VIP jsem neměl :d, pak přišel ještě jeden hráč a dělalo mu to samé ) ,ale jinak super. ;)  :hallo:

Link to comment
Share on other sites

stále to iste, to iste, to iste, to iste ... ja ľudia stále nechápem ako vás môže baviť robiť stále to isté do kola ... RZE, Street life, wtls, vg a ostatné ... všetko je to na jedno kopito, kupuješ si domy, firmy, povolania sú tam, ... To je akoby niekto kreslil dokola stále ten istý obraz, z rozdielom že raz má tá postava čierne vlasy, raz hnedé, raz neviem jake, ale furt je to to iste, furt a furt

Edited by вlyѕтer
Link to comment
Share on other sites

stále to iste, to iste, to iste, to iste ... ja ľudia stále nechápem ako vás môže baviť robiť stále to isté do kola ... RZE, Street life, wtls, vg a ostatné ... všetko je to na jedno kopito, kupuješ si domy, firmy, povolania sú tam... To je akoby niekto kreslil dokola stále ten istý obraz, z rozdielom že raz má tá postava čierne vlasy, raz hnedé, raz neviem jake, ale furt je to to iste, furt a furt

Natom něco bude.

Ale musím nějak z mody začínat

 

Díky za Komentář

Link to comment
Share on other sites

Za mě špatný, docela sem se zasmál když sem viděl ty obchody snad 10 obchodu takměř skoro vedle sebe ze stejnýma funkcema,

Mod mi něco připomíná ale to je teď jedno. Docela dost míst označených map iconkou a když dojedeš na místo tak místo nemá žádnou funkci.

 

Za mě 5/10 . Když na tom hodně zapracuješ bude to lepší, a zkuš zvážit ty obchody :) Pěkný Vánoce 

Link to comment
Share on other sites

Natom něco bude.

Ale musím nějak z mody začínat

 

Díky za Komentář

samozrejme nemyslel som to vo zlom, len ako taku radu ... moj prvy mod čo som robil bolo Metro 2033, jakesi 3 stanice, koľaje, dake bludisko tam bolo, kupovanie zbrani a tak, taky TDM ... dokopy som robil asi 15 módov (nie všetky dokončil) z čoho len 2 boli typu RL (ako toto), tak nechápem prečo maju všetci problém zapojiť trocha fantáziu a spraviť aspoň daky deathmatch, alebo daky bludiskovy mod alebo hocičo len nie RL, samp má celkom dosť možností (aj keď fakujem Kalcora) tak prečo všetci robia len samé RL

Link to comment
Share on other sites

samozrejme nemyslel som to vo zlom, len ako taku radu ... moj prvy mod čo som robil bolo Metro 2033, jakesi 3 stanice, koľaje, dake bludisko tam bolo, kupovanie zbrani a tak, taky TDM ... dokopy som robil asi 15 módov (nie všetky dokončil) z čoho len 2 boli typu RL (ako toto), tak nechápem prečo maju všetci problém zapojiť trocha fantáziu a spraviť aspoň daky deathmatch, alebo daky bludiskovy mod alebo hocičo len nie RL, samp má celkom dosť možností (aj keď fakujem Kalcora) tak prečo všetci robia len samé RL

Mužu ti říct že další chystám Survival -  Ztraceni na Ostrově

 

Mám v plánu pár pěkných věcí

 

 

UareBugged -   Díky moc

Link to comment
Share on other sites

Server by měl napodobit Realitu ale zaměřen jako mody TIPU:


Street Life


Realná Země


 


///////////////////////////////////////////////////////


 


Však to je stoprocentně Street Life :d Jestli ne tak buh ví co vše si do toho nakopíroval... 


Link to comment
Share on other sites

Nič. 0 bodov, totálny hnus. Už prvý dojem ako som sa pripojil - hnus (napr. textdrawy katastrofa,..) sorry.

Keby že to mam hodnotiť tak 0/10 (keby to je možné tak to ide do mínusových hodnôt)

 

Z popisu tiež katastrofa, nič nové, všetko čo si napísal do popisu tak by som dokázal nájsť aj na tomto fóre.

Nechápem ako ľudia ktorý to vôbec nevedia môžu byť "helperi" (ak sa jedná o PAWN), sorry, cele zle.

Link to comment
Share on other sites

 

Server by měl napodobit Realitu ale zaměřen jako mody TIPU:

Street Life

Realná Země

 

///////////////////////////////////////////////////////

 

Však to je stoprocentně Street Life :d Jestli ne tak buh ví co vše si do toho nakopíroval... 

 

:d  Lol zábava stebou.

Ten mod je uplně jinej než Street Life ale system Reality má bejt stejnej

 

 

LAXI - Díky za Podporu...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nechápem ako ľudia ktorý to vôbec nevedia môžu byť "helperi", sorry, cele zle.

 

čo má s tým spoločné to že je helper?

Ďalší čo nepochopil túto funkciu... Nie je o tom že máš pomáhať ľuďom... Je to o tom že máš kontrolovať príspevky v sekcii help a zabraňovať zbytočným nadávkam,flamu etc.....

Link to comment
Share on other sites

Zábava se mnou? Když takový slova říká taková osoba jako ty která sotva umí nakopírovat do módu větší script tak se musím smát :d Pochybuji že Lax tě podporuje spíš ti dává najevo že si o tom myslí co já :d Každopádně já už sem radši ani nepíšu vlezl sem sem po xx měsících abych se vyjádřil na to že to tu de pěkně do sraček :d GL... :d :D :d 

Link to comment
Share on other sites

Zábava se mnou? Když takový slova říká taková osoba jako ty která sotva umí nakopírovat do módu větší script tak se musím smát :d Pochybuji že Lax tě podporuje spíš ti dává najevo že si o tom myslí co já :d Každopádně já už sem radši ani nepíšu vlezl sem sem po xx měsících abych se vyjádřil na to že to tu de pěkně do sraček :d GL... :d :d :d

Kdy můžu čekat na kritizovaní zbytku VL Teamu ?

 

Ted se nechci navžet ale jen řeknu svůj názor:

Pokud si vzpomínám i ten váš Village Life v první verzi nebyl žádnej zázrak tak mě nechte mod zlepšovat a nekritizujte tímto způsobem.

 

Prakticky všechny mody toho stylu jsou stejné Domy,Firmy  atd...

Akorád zaleží na stylu propracovaní ale řekl bych že časem mod dokážu zdokonalit na mnohem lepší úroveň

Link to comment
Share on other sites

Kdy můžu čekat na kritizovaní zbytku VL Teamu ?

 

Ted se nechci navžet ale jen řeknu svůj názor:

Pokud si vzpomínám i ten váš Village Life v první verzi nebyl žádnej zázrak tak mě nechte mod zlepšovat a nekritizujte tímto způsobem.

 

Prakticky všechny mody toho stylu jsou stejné Domy,Firmy  atd...

Akorád zaleží na stylu propracovaní ale řekl bych že časem mod dokážu zdokonalit na mnohem lepší úroveň

Souhlasím. Hezky jsi to shrnul a je to také pravda ;) Nikdy neházej flintu do žita :);)

Link to comment
Share on other sites

Kdy můžu čekat na kritizovaní zbytku VL Teamu ?

 

Ted se nechci navžet ale jen řeknu svůj názor:

Pokud si vzpomínám i ten váš Village Life v první verzi nebyl žádnej zázrak tak mě nechte mod zlepšovat a nekritizujte tímto způsobem.

 

Prakticky všechny mody toho stylu jsou stejné Domy,Firmy  atd...

Akorád zaleží na stylu propracovaní ale řekl bych že časem mod dokážu zdokonalit na mnohem lepší úroveň

Proč do toho taháš VL? Vůbec o něm nebyl a řeč. Tak nebo tak první verze byla ještě z roku 2010 snad :d A vůbec jak ty můžeš něco takového psát když v pawnu kopíruješ cca 2 měsíce? :d :D :d

Link to comment
Share on other sites

Kdy můžu čekat na kritizovaní zbytku VL Teamu ?

 

Ted se nechci navžet ale jen řeknu svůj názor:

Pokud si vzpomínám i ten váš Village Life v první verzi nebyl žádnej zázrak tak mě nechte mod zlepšovat a nekritizujte tímto způsobem.

 

Prakticky všechny mody toho stylu jsou stejné Domy,Firmy  atd...

Akorád zaleží na stylu propracovaní ale řekl bych že časem mod dokážu zdokonalit na mnohem lepší úroveň

 

Porovnávať mód ktorý si dokončil teraz s módom ktorý bol vytiahnutý po vyše dvoch rokoch (zo starými funkciami a pod.) je dosť blbé. A trocha mimo - my sme ten mód na začiatku na nijakom fóre neprezentovali.

 

Nebudem ti tu predsa písať aké je to super keď je to celé zle. Ohodnotil som toto čo si tu napísal a toto čo som videl na serveri

(inak trochu pomimo, ja už pomerne dávno ne som vl team).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...