Jump to content

návrh Nábor


Recommended Posts

Dobre rano.

Jak jste si uz nekteri vsimly, udali se na foru malinke zmeny ve vedeni. Uprimne, tenhle system je pro me ohledne administrace novinka. Takze bude chvilku trvat nez se plne rozkoukam. Ale rad bych zacal dulezitou veci. Je potreba zde vytvorit team lidi ,ktery se budou zodpovedne starat o cast fora ktera jim bude pridelena.

 

Jak si to predstavuju:

2 globalni moderatori - podle me to je osvedcena klasika ktera se stara hlavne o trolly, flamery, multi-ucty a sem tak vycistej a zamknou nejaky tema ktery je proti pravidlum.

 

2 helperi - lide kteri budou mit na starost poradek a klid ve vsech sekcich help.

 

Dale bych rad pro tento team otevrel sekci fora kde budou moct vsichni spolecne urcit zda a jakr zmeny se vudou konat.

 

Takze timto bych rad otevrel nabor na vyse zminene funkcr. Budou vybrani tedy 4 lide. Rad bych aby tento nabor byl plne verejny. Takze svoje prihlasky postujte rovnou do tohohle tematu.

 

Vzor prihlasky

 

Vek:

Pozice:

Prumerny straveny cas na foru za den:

 

 

Ponecham zde pouze vazne myslene prihlasky.

 

To je vse. Vsem prihlasenym predem dekuji.

Link to comment
Share on other sites

pozice: helper, jelikož mně baví pomáhat lidem, jako jsou tady. Například s pawnem když si to tak vezmeš tak většina tady pawno neumí a myslím si, že bych to mohl změnit. Nejsem žádnej BIGG BOSS pawner, ale myslím si že většinu možná víc než většinu umím.

věk: 14 let

průměrný strávený čas na fóru za den: Myslím si, že někdy to mám střídáné jelikož tady chodím hlavně podle času a koukat se na nové novinky popřípadě pomoct.

Tak já nevím, tak 2 - 5 hodin denně ?? Podle času ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Vek: 17

Pozícia: Globálny moderátor(Poprípadne helper) 

Priemerný strávený čas na fóru denne: Som tu každý deň to je jasné, ale už niekedy som tu menej alebo viac. Tak väčšinou som tu okolo 5-6 hodín (minimálne) denne.

 

Info:Osobne si myslím že toto na prihlášku nestačí, neviem ako to máš vymyslené ale každopádne ti tu napíšem niečo viac :d

Mám skúsenosti s moderovaním(adminovaním),rád pracujem v dobrom kolektíve. Na tomto fóre už budem skoro 1 rok. Toto fórum mám rád a je to asi jediné fórum ktoré aktívne navštevujem a som na ňom každý deň. Na mobile si vždy večer prečítam absolútne všetky topici a príspevky na niektorých sa zasmejem a na niektorých plačem. Prečo? Je tu určitá skupina ľudí ktorý kazia komunitu pawno.cz. Taktiež je tu určitá skupina topicov ktoré kazia komunitu pawno.cz . Rád by som sa stal moderátorom, pretože si osobne myslím že by som mohol pomôcť tú komunitu zlepšiť a posunúť úroveň tohto fóra o pár levelov vyššie. Asi každý viete aké je smutné keď máte niečo rád ale je to pokazené. Zoberme si pre príklad pražskú šunku. Mám ju strašne rád ale keď sa pokazí tak mi je to ľúto. (príklad dobrý no nie?) Samozrejme, funkciu by som bral vážne, riadil by som sa všetkými pravidlami a správal by som sa ako normálny člen len s právomocami kontrolovať ostatných. 

 

Moje Projekty: 
Life Of Developer Game - 3D Game Developement Tycoon ( Víde okolo februára na steame ) - indiedb.com/games/life-of-developer

Aurora Giveaway - Rozdávanie hier každý mesiac ( Spustené 18.12.2014 ) - giveaway.aurora-internet.com/

 

Určite budem veľmi rád ak mi odpíšeš , budem len rád.

 

Pekný zvyšok dňa,

UareBugged

Link to comment
Share on other sites

Věk: 10

Pozice: 2 globalni moderatori nebo administrator nebo Majitel :kappa:

Průměrný strávený čas na fóru za den:

img2660.png

 

Info: Som clovek klasifikovany ako Homo Sapiens Sapiens, priemerneho vzrastu. Mam 2 ruky, nohy, usi, oci, oblicky a dalsie parove organy. Som na tomto fore uz 6 rockov alebo tak nejak. Mozme si zobrat ku prikladu Brnensku vodu. Pijes, pijes a zrazu zistis ze jes. Viem programovat v 13tich jazykoch (ak neratame baltik a 8 bitovy basic pre Atari 800XL).

 

Moje projekty:

Trinix - the operacny system.

Shinobi World Online - MMORPG hra

Kappa Framework - framework pre moj OS postaveny na baze .NETu a Cocoi

hafo vseliakych serverov na samp, cs, metin, wow, atd...

dalsie sracky co si uz ani ja sam nepametam (alebo o nich nechcem na verejnosti hovorit :d)

 

Ak ma vyberete dostanete zdarma rychlovarnu konvicu

Link to comment
Share on other sites

Věk: 14 let

Pozice: Helper (IT, Grafika)

 

Na fórum zavítám každý den, nahlídnu jestli někdo nepotřebuje pomoc nebo si s někým pokecám na chatu:)

Na fórum bývám cca: 3-4hod.

Link to comment
Share on other sites

Jenom este bych rad dodal. Nabor bude ukoncen Dnes v 19:00. Pak bude podle poctu zajemcu bud verejne hlasovani, nebo bude rovnou vybrano z prihlasenych zajemcu.

Link to comment
Share on other sites

Můj Věk: 15 let

Pozice: Globální moderátor(i když na to moc nesázím, tak bych si vystačil s helperem)

Na fóru jsem každý den, v pracovních dnech obvykle v odpoledních a večerních hodinách(vyjma prázdnin, to jsem celý den), o výkendech v ranních a odpoledních hodinách.

Na fórum se koukám přibližně každých 30 minut. Pokud někdo potřebuje pomoct a já vím, jak mu poradit, tak mu to napíšu.

Dohromady to činí průměrně 5-6 hodin denně.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Vek: 19 (Čoskoro 20)
Pozice: Globálny moderátor

Som už skúsený "chumaj", čo sa týka moderovania fór. Som tu skoro každý deň ( lebo mám aj súkromný život  :o ).

Čo sa týka prispievania, to už je horšie. :d Odpovedať na tie neinteligentné témy, ktoré tu "občas" vidím, je naozaj ťažké.

Prumerny straveny cas na foru za den: Ťažko povedať, niekedy 6 hodín, niekedy 8, záleží od môjho súkromného času.

 

Spy.

Link to comment
Share on other sites

Okey. Byl mi smazán příspěvek (dle mého názoru neprávem), tak to tedy písnu trochu HEZČEJI.

 

Věk: Je mi 17 let, 8. 12. 97.
Pozice: Mě je relativně jedno, co mi dáte (pokud mi něco dáte), jde o to, že nějak pomohu. (= "Je mi to fuk.") - možná jsem zhýčkaný, ale nevadil by mi Globální Moderátor
Průmerný strávený čas na fóru za den: To je trochu zvláštní otázka. A fakt nevím. Není problém každý den - mám také soukromý život (viz. Spy), ale co je těžkého na tom, prolézt a přečíst pár příspěvků, popřípadě varovat/odpovědět/pomoct. :)

 

About me: Základem mé povahy jsou dvě vlastnosti: optimista & flegmatik. Byť se třeba zdá, že jsou to vlastnosti protilehlé (optimista = +, flegmatik = -), tak to tak vlastně není. Obě jsou špatné. Výsledkem těchto vlastností: "Je mi to fuk a směji se tomu.". Žiji celkem pohodářským životem, administrátorem/moderátorem/domácím mazlíčkem jsem byl nesčetněkrát a i když Vás to třeba překvapí, mám rád psi (doma mám 2 feny). Ohledně Pawn... No, nějakou dobu se tomu věnuji, nevím jak dlouho, nevím co bych dokázal - prostě tam něco udělám :) . A ohledně fóra ? Ani to snad nehodnotím a neřeším - viz. má povaha. Mám zkušenosti s "vedením týmu" - nejmenovaný portál GS - jedna z vyšších funkcí (vlastně 3 vyšší funkce: Hlavní Server Admin, Hl. Support (- jen chvilku) a Šéfredaktor). Jo.. a nepiji, nekouřím.

 

A jelikož je 23. 12. 2014, tak Vám přeji, ani nevím proč, Veselé Vánoce, poklidné prožití Vánočních svátku a samozřejmě Šťastný Nový rok. :)

(Vánoce, narozeniny, svátky moc neřeším = den jako den).

Ostatním žadatelům přeji hodně štěstí k získání své žádané pozice.

 

 

EDIT: Moc dobre vis, jakym stylem si ten puvodni prispevek napsal. Nepovazoval sem to za vaznou zadost a ani to nebylo moc vtipny. (Om3n)

Odpověděl jsem - či jsem doplnil - vše, co jsi tam napsal. Ale neřeš to... :) (TheRohlikar)

Link to comment
Share on other sites

Věk: 16 let
Pozice: Globální moderátor
Průměrný strávený čas na fóru za den: 4 hodiny v pracovní dny, 6 o víkendech, svátcích 

 

Chtěl bych tady zavést pořádek, sepsat nějak srozumitelně návody pro nováčky ohledně pawna a nějak přispět k dobru tohoto fóra. Jsem tu už od roku 2010 (nebo 2011, nejsem si jistý), tady jsem se naučil programovat a taky jsem zde býval chvilku moderátor, než se mi "omylem" smazal můj starý účet.

Link to comment
Share on other sites

Vek: 15
Pozice: Globálny moderátor, Helper
Prumerny straveny cas na foru za den: Nepočítam, koľko hodín tu strávim, ale túto stránku navštívim každý deň. Odhadujem to na 5+ hodín denne.

 

Túto stránku mám vo svojich záložkách, pretože od prvého dňa sa mi zapáčila a chcel som byť súčasťou komunity. Naučil som sa tu jazyk Pawn a som nesmierne vďační ľudom, ktorí písali tie úžasne návody pomocou ktorých som začal tvoriť svoje prvé skripty. Táto stránka mi prirástla s srdcu, spoznal som mnoho nových ľudí, v chate sme sa vždy dokázali pobaviť, taktiež som si privyrobil pomocou tvorenia skriptov pre rôzne servery a to len vďaka tomu, že som objavil túto stránku a naučil sa tvoriť rôzne veci.

 

Chcel by som sa stať členom týmu, pretože mi záleží na budúcnosti tejto stránky. Veľmi často sa stretávam s ľudmi, ktorí nadávajú, spamujú atď. a nikdy sa proti tomu nič neurobilo. Mal som pocit, že moderátorom to je jedno a nezaujíma ich to. Toto by som chcel napraviť, pretože chcem aby mal každý človek dobrý pocit z tejto stránky a tak, ako ja, aby si ju uložil a bol by rád nato, že je členom tejto komunity. Chcel by som novým ale aj pôvodným členom fóra spríjemniť zážitok z tejto stránky, aby sa cítili lepšie a mali pocit, že sa o ňu niekto zaujíma a niečo pre ňu robí.

Link to comment
Share on other sites

Vek: Mám 16

Pozice: Helper

Prumerny straveny cas na foru za den: Nedokážem to to povedať presne (nepočítam to), notebook mám pustený cez deň, vždy keď niečo idem pozrieť na internete zavítam aj na Pawno.cz. Skontrolujem nové témy, príspevky a podobne. Z toho vyplýva, že tu strávim aj niekoľko hodín.

 

Na Pawno.cz som prvý krát prišiel už pred niekoľkými rokmi (keď ešte bol starý design). Tu som sa naučil skriptovací jazyk Pawn. Som vďačný všetkým ľuďom, ktorí mi pomáhali. Teraz by som chcel pomôcť všetkým a naučiť ich z Pawn všetko, čo som sa doteraz naučil ja. Ďakujem za prečítanie žiadosti.

 

Prajem veselé Vianoce a šťastný nový rok všetkým!

 

Sanios.

Link to comment
Share on other sites

č. 4 pokus !

 

 

Vek: 15 (31.3.1999)
Pozice: Globální moderátor
Prumerny straveny cas na foru za den: No nebudeme si tady nalhávat kdo kolik hodin tady stráví ale tak to už je asi u někoho jedno.Tak snažím se tady být celý den a čekovat všechny témata a další podobné věci samozřejmě "četting" forever,z hruba od rána až do večera a pokud není milášek PC tak frčím na mobila a pokoukávám tady co se tu vůbec odehrává.

 

No tak ten nějaký čas tady už strávím ještě za doby phpbebečka :d Ale to asi mnoha z vás také.Zušenosti no tak ty taktéž mám tady pán Spy může vykládat někteří můžou předpokládat asi odkud (a né nejsem tam moderátorem).Chtěl jsem to zkusit už z mnoha důvodů..nová vláda a také si myslím že se to tady už konečně pohne Om3n ví co má dělat a taky ví že to tady oživí já jen doufám že to nedopadne špatně a něco to musí stát :d Samozřejmě držím palce.Taky nejsem žádný zkušený techno programátor jako pán Asiat Mr.Bloodman :d ,ale tak každý z nás něco umí a nikdo není výjmečný ano Mr.Bloodman ano ten je vždycky :d.No pokud mě ještě něco napadne určitě doplním.

 

Maucta pánové.  :hallo:

Link to comment
Share on other sites

Vek: 15
Pozicia: Globálni moderátor
 
 
Tak, podať "prihlášku" som sa rozhodol preto lebo ma už unavuje čítať skvelé, zmysluplné, úprimné príspevky :kappa:
Hlavne by som obmedzil a mazal všetkú zbytočnú demenciu čo sa tu každodenne prejavuje. Pár rokov som pracoval s jazykom pawn, html, c#.
Nemám čo viac ponúknuť, som obyčajný človek :kappa: 
Samozrejme by som sa tu mohol rozpísať, nevidím dôvod prečo, niesom ako mnoho riťolezov ↑ #Y

 

Priemerný čas strávený na foru: Možno často prihlásený niesom ale na forum chodím často (či prihlásený, neprihlásený). 3/5 hodín denne. :kappa:

Link to comment
Share on other sites

Vek: 15

Pozicia: Globálni moderátor

 

 

Tak, podať "prihlášku" som sa rozhodol preto lebo ma už unavuje čítať skvelé, zmysluplné, úprimné príspevky :kappa:

Hlavne by som obmedzil a mazal všetkú zbytočnú demenciu čo sa tu každodenne prejavuje. Pár rokov som pracoval s jazykom pawn, html, c#.

Nemám čo viac ponúknuť, som obyčajný človek :kappa: 

Samozrejme by som sa tu mohol rozpísať, nevidím dôvod prečo, niesom ako mnoho riťolezov ↑ #Y

 

Priemerný čas strávený na foru: Možno často prihlásený niesom ale na forum chodím často (či prihlásený, neprihlásený). 3/5 hodín denne. :kappa:

Tak zacni zo svojim prispevkom

Link to comment
Share on other sites

Vek: 20

Pozícia: Moderátor, but Helpera by som tiež prijal

Priemerný čas na fóre: Na toto fórum prídem niekoľko krát za deň ( Od rána do večera a nie vkuse samozrejme ) ale tých 4-5 hodín to je.

Vždy keď som za PC, mám otvorené Pawno.cz takže tu strávim dosť času. Som tu od roku 2009 takže pomaly 6 rokov. Väčšinou len prezerám nové témy pretože na moc z nich sa normálne odpísať nedalo..a to by sa malo napraviť

BTW Veselé Vianoce ! :)

Link to comment
Share on other sites

sem rad ze je zajem, ale trochu to urychlime.

 

V 17:00 bude ukonceni zapisu a rozjede se anketa.


Zapis pro Helpery znovu otevren do 21:00

Link to comment
Share on other sites

Vek: 17

 

Pozicia: helper (pomahanie začiatočníkom ma extremne bavy)

 

Čas straveny na strankach Pawno.cz: Da sa povedať že niekedy aj cely den

 

PS: ak by ešte niečo trebalo , stači napisať...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, omlouvám se,že až tak pozdě, ale teď jsem přijeldomů.

 

Tak tedy:

 

Věk:15 

 

Pozice: Helper

 

Čas strávený na fóru: Jsem tu často, i když ne přihlášený. Pokud bych dostal pozici, byl bych tu často. Jinak přes pracovní dny jsem tu cca vždy od 15:30 - 21:30jinak jsem tu celý den. 

 

Díky za přečtení.

Link to comment
Share on other sites

Taky to zkusím :d

Už pozdě ale tak co:

 

 

Přihláška:

 

Věk:16

 

Pozice:Helper

 

Čas Strávený na pawno.cz ?

Jsem tu častěji než na FB chodím i když jsem na telefonu.Jakože prostě jsem si to oblíbil.

 

 

Zájmy:

PWN:

No baví mě dělat v jazyku pwn  řekl bych že dokážu poradit určitě.

PHP:

V php se učím ale  začátečníkovi v PHP bych poradil určitě.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...