Jump to content

Recommended Posts

Zdravím všechny,

Už nějakou dobu provozujeme web MUJ-BUKKIT, na tomto webu naleznete recenze Minecraft hostingů a různé návody např. s pluginy. (Videonávody připravujeme).

Prosil bych vás o názor na tento web, co změnit/přidat apod.

Něco o webu:

MUJ-BUKKIT je největší český web, který se zaměřuje na bukkit a vše okolo něj. MUJ-BUKKIT zahájil svou činnost v listopadu 2013, jako web o pluginech a návodech. V červenci 2014 jsme zahájili hostingového inspektora, který Vám pomáhá s výběrem hostingu. Postupně budeme web rozšiřovat o návody a články.

 

Pokud tento web neznáte, tak jej určitě navštivte! A také mi pište vaše názory.

 

Web - MUJ-BUKKIT

Link to comment
Share on other sites

Jedno určitě co jsou tak skoro všechny recenze jsou velice kladné... Což je asi chyba nevystihujete všechny věci a hlavně nejsou napsané moc dobře aspoň přehledností :)

Díky za názor, na vzhledu se pokusíme zapracovat. Každopádně hodně českých hostingů obstálo poměrně dobře. (Krom výjmek např. CrazyHost)

http://www.muj-bukkit.hys.cz/top-pluginy/

Kolik bodu dáš na tenhle plugin ?

 

a

 

jsou to stejne pluginy akorat je tam new update.

 

Recenze na pluginy neděláme. Ale tento plugin vypadá velmi dobře.

Link to comment
Share on other sites

Díky za názor, na vzhledu se pokusíme zapracovat. Každopádně hodně českých hostingů obstálo poměrně dobře. (Krom výjmek např. CrazyHost)

Recenze na pluginy neděláme. Ale tento plugin vypadá velmi dobře.

kde píšu recenze ??? říkam kolik bys dal bodu ne recenzi.

Link to comment
Share on other sites

kde píšu recenze ??? říkam kolik bys dal bodu ne

 

 

Tak 6/10

Další věc ohledně hostingů vypadá to jako kdyby jste nějkterým hostingům nadržovali jen za levnost :d

Můžeš uvést konkrétní příklad?

Link to comment
Share on other sites

Web se mi velmi líbí, ale vzhled by mohl být více minecraftový a přehlednější.

 

A zdá se mi, že ty recenze nejsou moc pravdivé.

 

Už jen Fakaheda není tak dobrá, jak jste napsali...

téže Crew.sk ...

 

Vy je chválíte, ale není to moc pravdivé...

Link to comment
Share on other sites

Web se mi velmi líbí, ale vzhled by mohl být více minecraftový a přehlednější.

 

A zdá se mi, že ty recenze nejsou moc pravdivé.

 

Už jen Fakaheda není tak dobrá, jak jste napsali...

téže Crew.sk ...

 

Vy je chválíte, ale není to moc pravdivé...

To všechno vychází z měsíčního testování. Ale např. s Fakahedou a crewem jsme byly poměrně spokojeni. A taky nemusíš brát ohled na konečné hodnocení, prostě někdo má rád přehlednost, někdo zase dobré ovládání.

Například Crew.sk :d Fakaheda pochybuji o tom, že jste měli objednaný server a zkoušeli jste plné zatížení (plný hráčů, hodně pluginů).

Hodně pluginů jsme zkoušeli, máme balíček 60ti pluginů (od těch nejpoužívanějších až po ty téměř neznáme). 

No když nás je v redakci 4, a mělí jsme 5ti slot server, tak to bylo poměrně na max využité.

Link to comment
Share on other sites

To všechno vychází z měsíčního testování. Ale např. s Fakahedou a crewem jsme byly poměrně spokojeni. A taky nemusíš brát ohled na konečné hodnocení, prostě někdo má rád přehlednost, někdo zase dobré ovládání.

Hodně pluginů jsme zkoušeli, máme balíček 60ti pluginů (od těch nejpoužívanějších až po ty téměř neznáme). 

No když nás je v redakci 4, a mělí jsme 5ti slot server, tak to bylo poměrně na max využité.

Ale uvědomuješ si, že na 5 slotech nic neotestuješ? 

Link to comment
Share on other sites

To všechno vychází z měsíčního testování. Ale např. s Fakahedou a crewem jsme byly poměrně spokojeni. A taky nemusíš brát ohled na konečné hodnocení, prostě někdo má rád přehlednost, někdo zase dobré ovládání.

Hodně pluginů jsme zkoušeli, máme balíček 60ti pluginů (od těch nejpoužívanějších až po ty téměř neznáme). 

No když nás je v redakci 4, a mělí jsme 5ti slot server, tak to bylo poměrně na max využité.

 

Si robis prdel? Ktory chuj by uprednostnil kvalitnu administraciu pred nelagujucim serverom? xD

Link to comment
Share on other sites

Si robis prdel? Ktory chuj by uprednostnil kvalitnu administraciu pred nelagujucim serverom? xD

 

Asi tak :d K čemu mi bude super Adminka, když ten server sotva zapnu a už spadne ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale uvědomuješ si, že na 5 slotech nic neotestuješ? 

Plánujeme testovat o více slotech/RAM, ale toto není levná záležitost a tak se musí postupně. A jak jsem již psal téměř všechny hostingy obstály docela dobře, krom některých výjmek (např. CrazyHost)

Asi tak :d K čemu mi bude super Adminka, když ten server sotva zapnu a už spadne ;)

V dalším updatu webu některé hostingy budou přetestovány (až dosáhneme dostatku financí). A tedy přidáme i "lagovitost" atp. věci. Prostě s něčím novým se těžko uchycuje.

Link to comment
Share on other sites

Ale stejně nemůžeš dát hostingu 9 bodů i když ti ten server několikrát spadl... 

Uveď mi opět příklad. Snižování bodů se bere nad 3 pády/den. Většina těch horších měla tak 3 pády za den ale pouze např. jednou týdně.

Link to comment
Share on other sites

Uveď mi opět příklad. Snižování bodů se bere nad 3 pády/den. Většina těch horších měla tak 3 pády za den ale pouze např. jednou týdně.

Ale to je blbost máš server, na který ti chodí denně 20 lidí a nemůžeš si dovolit 3 pády denně...

Link to comment
Share on other sites

takže. vy jste kupovaly všude mc servery ale nemůžete si koupit domenu ? Big Fail

Kupovali no, ale myslíš že se ti na začátku vyplatí koupit doménu, když ani NEVÍŠ jestli se to kapku uchytí, rozhodně NEMÁ cenu platit doménu a webhosting, pro něco, co bude mít např jen 5 návštěv za měsíc.

Ale to je blbost máš server, na který ti chodí denně 20 lidí a nemůžeš si dovolit 3 pády denně...

Ale tak prostě probíhá hodnocení, tak to pochop, jak tak vidím že budu muset návrhnout tedy co nejblížší znovu testování hostingů, abych vás tady uspokojil jiným hodnocením. A chtěl bych vidět třeba tebe jak budeš shánět hostingy, psát články a ze svýho platit pronájem server, posílat žádosti o měsíční sponzoringy, posílat členům redakce zprávy ať se dostaví na testování. No není to prdel.

Link to comment
Share on other sites

Kupovali no, ale myslíš že se ti na začátku vyplatí koupit doménu, když ani NEVÍŠ jestli se to kapku uchytí, rozhodně NEMÁ cenu platit doménu a webhosting, pro něco, co bude mít např jen 5 návštěv za měsíc.

aha takže ty sám sebe propaguješ jako nejvetší mc web v česku a nevíš jestli to má cenu ? hochu pekne si sereš do huby....

Link to comment
Share on other sites

aha takže ty sám sebe propaguješ jako nejvetší mc web v česku a nevíš jestli to má cenu ? hochu pekne si sereš do huby....

Ale špatně si to pochopil. Když jsem to ROZJEL tak jak jsem mohl vědět že to bude mít návštěvnost, no i parkrát to vypadalo že s tím seknu, protože kvůli 20 návštěvám/měsíc to nemělo cenu, no ale teď se to začalo zvyšovat.

A NENÍ to NEJVĚTŠÍ MC web ale JE TO NEJVĚTŠÍ ČESKÝ WEB o BUKKITU.

Ale tak asi se nepustím do projektu, když na to nemám ne? :d

Tak mi ještě zkritizujte webhosting že mám free, no tak mám, hlavně že to jede ne?

Link to comment
Share on other sites

Ale špatně si to pochopil. Když jsem to ROZJEL tak jak jsem mohl vědět že to bude mít návštěvnost, no i parkrát to vypadalo že s tím seknu, protože kvůli 20 návštěvám/měsíc to nemělo cenu, no ale teď se to začalo zvyšovat.

A NENÍ to NEJVĚTŠÍ MC web ale JE TO NEJVĚTŠÍ ČESKÝ WEB o BUKKITU.

Tak mi ještě zkritizujte webhosting že mám free, no tak mám, hlavně že to jede ne?

že ti není hamba... když "máš" tak velkou náštevnost mít free web...

Link to comment
Share on other sites

Ale špatně si to pochopil. Když jsem to ROZJEL tak jak jsem mohl vědět že to bude mít návštěvnost, no i parkrát to vypadalo že s tím seknu, protože kvůli 20 návštěvám/měsíc to nemělo cenu, no ale teď se to začalo zvyšovat.

A NENÍ to NEJVĚTŠÍ MC web ale JE TO NEJVĚTŠÍ ČESKÝ WEB o BUKKITU.

Tak mi ještě zkritizujte webhosting že mám free, no tak mám, hlavně že to jede ne?

no to vím, že máš webhosting free u endory a doménu zdarma, kterou endora má u wedosu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...