Jump to content

návrh Help errory


Recommended Posts

Zdravim, ked vidim niektore helpy tak ma napadli 2 veci.

1) Ja viem ze to bude zniet trochu drasticky ale zakazal by som vytvarat helpy kde by sa jednalo cisto o kompilacne errory. KAzdy kdo ma 12 rokov musi vediet citat s porozumenim. Kazdy kdo chce programovat co i len v pawne by sa mal naucit pouzivat google a trochu rozmyslat.

Kazdy by mal postovat helpy s tym ze uvedie konkretne veci co mu nejdu, jak ich riesil a jak by to malo asi vypadat, nie ze sem postne kod + errory a opravte mi to. KAzdy by mal respektovat cas druhych a nevesat mu na krk tieto uplne primitivne problemy ktore za vas vyriesi kompiler akurat v anglictine.... Tak isto by ste sa mohli naucit debugovat tie svoje mody a nie vesat to druhym na krk...

 

2) Vytvoril by som zvlast forum/kategoriu pre help errory kde by sa topicky po 7 dni zmazali.

 

Vas nazor? (je mi uplne u prdele, aj tak sa tu nic nezmeni lebo sem ani 4Forse, ani Valenta nechodia)

Link to comment
Share on other sites

pravda i nepravda. některé děcka co řeší error že někde nedali ; a přitom tvrdí že ho tam maj

bych taky někdy zastřelil :d ale nic se nezmění ... 69 239 topicu s helpem ... :d škoda nápad to není

jako blbej. ale jak proste říkáš... valenta ani s 4 forsem sem už vůbec nechodí..

proč bych jinak měl furt skupinu ban :d psal jsem to jak valentovy tak Forsemu. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

souhlasím, je to otravné

 

PS: Bane, já myslel že jsi se domluvil s nima aby ti nastavili skupinu :d 

 

docela mi je líto QWERa který to tu má sám na starosti...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tak súhlasím nebaví ma keď si chcem prečítať topics o nejakých prezentaciach for example etc... A do toho mi tam vbehne nejaký topic že "help erori cannot read from file dini" .... Ak má niekto nad 10 rokov musí poznať google a musí byť aspoň trochu sebestačný

 

mohla by prísť nejaká admin revolúcia na pawne.... Je to otras.... kazlik,jenkings tu už taktiež niesu... Kazlik tu je ale už nieje moderátor myslím...... QWER je na to sám a tak to potom aj vypada

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

mohla by prísť nejaká admin revolúcia na pawne.... Je to otras.... kazlik,jenkings tu už taktiež niesu... Kazlik tu je ale už nieje moderátor myslím...... QWER je na to sám a tak to potom aj vypada

 já se to tu snažil vést k lepšímu, pak mi bylo napsáno že byli všichni propuštěni, a že se bude sestavovat úplně nový tým moderátorů. QWER tady byl už před touhle zprávou.. Já bych tu klidně zase byl žejo ale každej na to kašle jak to tady chodí ... 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

já se to tu snažil vést k lepšímu, pak mi bylo napsáno že byli všichni propuštěni, a že se bude sestavovat úplně nový tým moderátorů. QWER tady byl už před touhle zprávou.. Já bych tu klidně zase byl žejo ale každej na to kašle jak to tady chodí ...

A na teba som ešte zabudol :d prepáč..... "nový tým moderátorov" myslia toho "jedného" QWERa? .... Nech sa nenechajú vysmiat...... Pawno.cz ide dolu vodou z dvoch príčin....

1. Niesu tu admini ktorý by kontrolovali všetky topics........ Takže potom to tak aj vypada že za deň jeden človek založí 20 topicov na help

2. Sú tu ľudia ako DaNeX... A to hneď aj súvisí s prvým problémom pretože tu niesu admini ktorý by takéto invididuá držali pri zemi.....

Sám QWER nemá šancu stíhať kontrolovať fórum na ktorom každých 10 minút je min. Jeden nový príspevok a každú hodinu nový topic

Link to comment
Share on other sites

A na teba som ešte zabudol :d prepáč..... "nový tým moderátorov" myslia toho "jedného" QWERa? .... Nech sa nenechajú vysmiat...... Pawno.cz ide dolu vodou z dvoch príčin....

1. Niesu tu admini ktorý by kontrolovali všetky topics........ Takže potom to tak aj vypada že za deň jeden človek založí 20 topicov na help

2. Sú tu ľudia ako DaNeX... A to hneď aj súvisí s prvým problémom pretože tu niesu admini ktorý by takéto invididuá držali pri zemi.....

Sám QWER nemá šancu stíhať kontrolovať fórum na ktorom každých 10 minút je min. Jeden nový príspevok a každú hodinu nový topic

Respektíve na to serie každý, tak, ako som ja dostal ban minulý týždeň. :d

Všetko je to chyba adminov, že je to tu tak ako to tu je. A za moje návrhy na "zvýšenie úrovne" to vždy admin zobral osobne a vykašlal sa na to.

(S Výnimkou, jediný Hip, ktorý dával aj varovania vcelku spravodlivo)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

QWER tady byl pár dní před tímhle "Order 66" a jako jediný ho přežil ... Ať tě provází Síla, QWER, při kontrolování fóra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...