Jump to content

(HELP): Nastavení hráčů kteří mají >100hp barvu.


Noob14_

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak udělám (prosil bych kód) že když se hráč zaměstná jako zdravotnik (to už mám)

Tak se mu zobrazí všichni hráči kteří mají míň jak 100% hp červeně ALE! Aby to viděl jen tenhráč, a ti ostatní norml. svojí barvu dík

Noob14_

Link to comment
Share on other sites

To nie je možné. Farby sú globálne alebo ako to nazvať, takže tú farbu uvidia všetci, nie je možné nastaviť to len pre jedného.

Ale je, pokud znáš wtls,rsgame nebo superpařbu tak to tam mají, jen nevím jak to udělat.

Link to comment
Share on other sites

On mel na mysli ze ten cerveny bar(zivoty) nad hracem ze se da zobrazit pouze urcitemu hracu coz je blbost to nejde ale jde udelat to ze urcitemu hraci(job) se da udelat na minimape tzv player market treba cervenou barvou a tim padem ten hrac zjisti treba ze ma malo hp priklad to byl....

Link to comment
Share on other sites

On mel na mysli ze ten cerveny bar(zivoty) nad hracem ze se da zobrazit pouze urcitemu hracu coz je blbost to nejde ale jde udelat to ze urcitemu hraci(job) se da udelat na minimape tzv player market treba cervenou barvou a tim padem ten hrac zjisti treba ze ma malo hp priklad to byl....

 

A co jsme asi mněl na mysly ?? -_-

Link to comment
Share on other sites

Nie, ja som si myslel že on chce použiť SetPlayerColor - aby bola farba viditeľná v tabuľke, chate a mape. Sám nie som skúsený takže som si myslel že to nie je možné, o tej funkcii som nevedel.

Link to comment
Share on other sites

Asi bych zkoušel v téhle funkci

     COMMAND:zachranar(playerid, params[])
 {
  	new Float:health;
    GetPlayerHealth(MAX_PLAYERS,health);
    if (health < 99.0)
        {
    SetPlayerHealth(playerid, 100.0);
    SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"Použil jsi přikaz /zachranar,");
    }
     return 1;
}

Zkus jsi to upravit  tak aby to dělalo co chceš  

Mělo by to jít podle mě stačí jsi upravit třeba do dialogu a udělat tak aby to vypsalo hrač takže %s  .....

A rozdělit na

new jmeno[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(MAX_PLAYERS,jmeno,sizeof(jmeno));

Možná jsem ti jsem dal blbost :d

Možná .....Určite 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...