Jump to content

Hledám grafika na tvorbu vzhledu fo php-fusion


Om3n

Recommended Posts

Zdravim. Schánim grafika kterej by mi vytvořil originální vzhled na PHP Fusion pro server na kterym pracuju s názvem Hacker Wars.

 

Mám jediný požadavek, hlavní barva černá a druhá barva sytě zelená.

 

Samozřejmě to nebude zdarma, na ceně se dohodneme.

Pokud má někdo zájem pište SZ nebo zde do tématu.

 

sem dement...sem napsal "fo php-fusion" :d

Link to comment
Share on other sites

ty radšej nie :/ ... Po nedávnej skúsenosti.....

viď(http://pawno.cz/topic/50307-php-fusion-t%C3%A9mu/?do=findComment&comment=300780)

Henten bol moj prvý dizajn čo som kedy spravil..

veď viď tento som si robil pre portál ..

www.spoomans.eu

//Prečo som dopekla prečítal sýte šedá ? keď tam je sýte zelená? mám bludy ? :d

 

Mám jediný požadavek, hlavní barva černá a druhá barva sytě zelená.

 

//Keby niečo tak všetko sa dá upraviť :)

Link to comment
Share on other sites

psal sem ze na cene se dohodnem. fakt nemam v planu platit treba stovku nebo 2. spis jako minimalni castku nabidnu 500, popripade vic pokud bude ten design fakt povedenej :)

Link to comment
Share on other sites

Mohl bych něco zkusit, jestli máš ještě zájem. Ale musíš to popsat, né že řekneš "Udělej design do šedý barvy a ahoj" ..

Tak kdyžtak napiš na skype: huzy.cz

Link to comment
Share on other sites

podivej se na stranky soom.cz , neco v podobnem stylu. aby to bylo jednoduchy, hodne tmavy aby to v noci nepalilo do oci, ale texty syte zeleny, aby to bylo krasne citelny. a nejlip pouzit nejakej strojovej font.

Link to comment
Share on other sites

Přesně, jak psal #Huzy, vtip to není... Píšu to pořád dokola a už mě to přestává bavit. Nechápu lidi, co vytvoří svůj "první" webdesign a hned ho dávají k hodnocení a chtějí i prodat. Vůbec je nezajímá, že se na to vůbec nedá koukat a i možná slepce by to sejmulo a dostal by z toho infarkt. Proč si raději neudělají pár webdesignů jen tak pro sebe a pro "zábavu" a dají k prodeji až něco, co bude nějak vypadat, což může být třeba až 10 webdesign, někdy ani ten ne.  8-) Opravdu nechápu!

Link to comment
Share on other sites

Přesně, jak psal #Huzy, vtip to není... Píšu to pořád dokola a už mě to přestává bavit. Nechápu lidi, co vytvoří svůj "první" webdesign a hned ho dávají k hodnocení a chtějí i prodat. Vůbec je nezajímá, že se na to vůbec nedá koukat a i možná slepce by to sejmulo a dostal by z toho infarkt. Proč si raději neudělají pár webdesignů jen tak pro sebe a pro "zábavu" a dají k prodeji až něco, co bude nějak vypadat, což může být třeba až 10 webdesign, někdy ani ten ne.  8-) Opravdu nechápu!

Vieš ono to je tak ,že každý má iný vkus. Každému sa páči niečo iné.. Mne sa páči niečo inému niečo ..

Link to comment
Share on other sites

Tak to zrovna ne :d Ale príde mi to také jednoduché a priehladné.. (jedine) :d

Když něco vytvořím a nelíbí se mi to, tak to smažu. A nebudu doufat že někomu se to bude líbit. Všichni mají podobný styl.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...