Jump to content

gamemode Street Life 7.0 aneb pokračuji si v tom sám...


rEf

Recommended Posts

Ahojte i když nejsem tvůrce tohoto módu do verze 5.77 tak i tak už nějaký čas ve volném čase si ten mód předělávám a vedu občas i záznamy díky kterým zjistíte co a jak už jsem tam pozměnil samozdřejmě tam je toho více už to dělám delší dobu když si na to vzpomenu a myslím si že jednou bych to mohl i dokončit nějak... Moje vlastní verze je 7.0 vyvíjel sem to do 6.1 ale nyní máme místo toho Village Life takže mód ležel a já si sním zkrátka vyhraji když se nudím...

8.3.2014 - 9.3.2014
- Vylepšen admin systém.
- Přidány 4 závody na server.
- Nové pravidla a pár příkazů.
- Omezeny příkazy pro zaměstání kvůli zneužívání.
- Přidělán příkaz /job pro zjištění příkazů zaměstnání.
- Opraveno lagování serveru.
- Přidán příkaz /ulozit pro jistotu také při restartu serveru to uloží všem účty, firmy a podobně...

21.3.2014 - 22.3.2014
- Smazán skin u brigády rozvoz pizzy
- Přidány 2 Ammu Nation ( obchod se zbraněmi ) do Las Venturas
- Přidána 1 Banka do Las Venturas
- Opraven překlad pár dialogu, info boxu...
- Přidány dva gangy do Las Venturas
- Vylepšený příkaz /prikazy
- Do /auto > Navigace > Los Santos > Prodejny - přidaná prodejna lowrideru a motorek.
- Opraven Admin Chat a upraven Tým Chat
- Přidaná další benzínka do centra Las Venturas
- Přidány 4 obchody do Las Venturas
- Přidány 3 warpy do hlavních měst LS, SF a LV za poplatek $2500 /warpy
- Udělané omezení příkazu na enumy, přidané omezení příkazu /warpy jednou za 4 minuty.
- Při spawnutí k gangu to resetovalo peníze, už to nedělá.
- Přidán Anti Fake Kill.
- Každých 12 hodin se automaticky doplní palivo ve všech vozidlech na serveru.
- Nyní se lze odwarpovat i z vozidlem.
- Opraveno Lotto.
- Opravený zákaz zabijení hráčů z vozidla ale pouze varovná zpráva. Je třeba dodělat aby
to nereagovalo v případě některých vozidel a různě...
- Pm nyní píšeme použitím /pm id text také každý administrátor serveru vidí co si kdo píše.
- Již funguje /auto > Ovladani > Kapota, Kufr a /slonoff jak mají.
- Přidán anti fly hack a zakomentován anti speed hack 'nelze převést' nutné opravit.
- Přidány příkazy /firma a /dum pro zobrazení dialogového menu.

18.7.2014 - 19.7.2014
- Odstraněn fuel, tachometr, kanistry, pumpy atd...
- Předělané barvy textu u domu, gangu a firem také předělat ropné vrty.
- Přidělán nový tachometr jednoduchý, odstraněno Logo 'td'.
- Předěláno pár textu drag a tak různě no.
- Oddělaný vozidla od domů.

30.9.2014
- Firmy slouží pouze vozidlum na zatroubení 'H' (tuning, změna barvy vozidla, změna pneu).
- Domy už fungují normálně tak že vstoupíte na ikonu, /dum odděláno.
- Oddělán starý icon streamer.
- Přidělaný příkazy pro nejvyší level /resetganginfo /resetfirminfo /resethouseinfo a /cleargang /clearfirm /clearhouse.

Omlouvám se po případě za gramatické chyby ale píšu si to sám pro sebe :) 

Upozorňuji že ne všechny úpravy a opravy jsou zapsané...

 

Momentálně to má 30 099 řádků a je na tom ještě co opravit a přidělat...

Link to comment
Share on other sites

Čau hele možná jsem to přehledl 

Ale doporučuji opravit bug z PD. (Když PD zatkne hrače a pak umře je na Neomezenou dobu ve vězení.

A ještě v bance zakaz znamínka - v bance Buguje to prachy (Vyhoda pro hrače :d Ale když to zná víc lidi než já je to peklo :d )

 

Ale jinak to je pěkné

Link to comment
Share on other sites

Psal sem že tam nejsou všechny opravy a úpravy... Samozdřejmě takové primitivní chyby v bankách a různě mam opravené...

Link to comment
Share on other sites

Určitě tu svojí verzi zveřejňovat nebudu no ... Dělám to tak z nudy no například dneska sem si přidělal příkazy který sou dost třeba protože se stávalo že hráči vždy nějak bugli domy, firmy a podobně tak sem si přidělal pro jistotu.

/resetganginfo /resetfirminfo /resethouseinfo potom /cleargang /clearfirm /clearhouse

Je to starej mód a bordel v tom je ale tak když se nudíte proč to nepředělávat :d

Je tu menší možnost že se to pokusím rozjet na serveru s omezeným počtem slotu, přeci jen nechci konkurovat VL. :d VL4ever

Link to comment
Share on other sites

ho*no update, nejsem ten kid předtím dělám si to pro sebe jen tak už přes pul roku... Dřív sem po tobě chtěl předělat ukládání do MYSQL jestli si pamatuješ -_-

Link to comment
Share on other sites

-_- já v tom nepokračuji já to dělám z nudy a jen jsem tu prezentoval co vše jsem udělal jak ty tomu říkáš 'update'...

nechci to dál řešit

Link to comment
Share on other sites

Boha čo som povedal zlé? :d čo vám drbe? vravim normalne že cením že sa niekomu chce v tom pokračovať ďalej keď ja som sa na to vybodol, nič viac :facepalm: ... a čo to je potom keď nie update ty lopata? downgrade? :facepalm:

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Boha čo som povedal zlé? :d čo vám drbe? vravim normalne že cením že sa niekomu chce v tom pokračovať ďalej keď ja som sa na to vybodol, nič viac :facepalm: ... a čo to je potom keď nie update ty lopata? downgrade? :facepalm:

dlc :d

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ok zase se nudím chvilku i když mám dost svojí práce ale tak dostal sem jeden nápad že ten mód dodělám a dam ke stažení :d Tak sem zase začal dneska dělat nějaký blbosti okolo.

8.3.2014 - 9.3.2014
- Vylepšen admin systém.
- Přidány 4 závody na server.
- Nové pravidla a pár příkazů.
- Omezeny příkazy pro zaměstání kvůli zneužívání.
- Přidělán příkaz /job pro zjištění příkazů zaměstnání.
- Opraveno lagování serveru.
- Přidán příkaz /ulozit pro jistotu také při restartu serveru to uloží všem účty, firmy a podobně...

21.3.2014 - 22.3.2014
- Smazán skin u brigády rozvoz pizzy
- Přidány 2 Ammu Nation ( obchod se zbraněmi ) do Las Venturas
- Přidána 1 Banka do Las Venturas
- Opraven překlad pár dialogu, info boxu...
- Přidány dva gangy do Las Venturas
- Vylepšený příkaz /prikazy
- Do /auto > Navigace > Los Santos > Prodejny - přidaná prodejna lowrideru a motorek.
- Opraven Admin Chat a upraven Tým Chat
- Přidaná další benzínka do centra Las Venturas
- Přidány 4 obchody do Las Venturas
- Přidány 3 warpy do hlavních měst LS, SF a LV za poplatek $2500 /warpy
- Udělané omezení příkazu na enumy, přidané omezení příkazu /warpy jednou za 4 minuty.
- Při spawnutí k gangu to resetovalo peníze, už to nedělá.
- Přidán Anti Fake Kill.
- Každých 12 hodin se automaticky doplní palivo ve všech vozidlech na serveru.
- Nyní se lze odwarpovat i z vozidlem.
- Opraveno Lotto.
- Opravený zákaz zabijení hráčů z vozidla ale pouze varovná zpráva. Je třeba dodělat aby
to nereagovalo v případě některých vozidel a různě...
- Pm nyní píšeme použitím /pm id text také každý administrátor serveru vidí co si kdo píše.
- Již funguje /auto > Ovladani > Kapota, Kufr a /slonoff jak mají.
- Přidán anti fly hack a zakomentován anti speed hack 'nelze převést' nutné opravit.
- Přidány příkazy /firma a /dum pro zobrazení dialogového menu.

18.7.2014 - 19.7.2014
- Odstraněn fuel, tachometr, kanistry, pumpy atd...
- Předělané barvy textu u domu, gangu a firem také předělat ropné vrty.
- Přidělán nový tachometr jednoduchý, odstraněno Logo 'td'.
- Předěláno pár textu drag a tak různě no.
- Oddělaný vozidla od domů.

30.9.2014 - ?????????
- Firmy slouží pouze vozidlum na zatroubení 'H' (tuning, změna barvy vozidla, změna pneu).
- Domy už fungují normálně tak že vstoupíte na ikonu, /dum odděláno.
- Oddělán starý icon streamer.
- Přídáno hodně nových domů, firem a podobně...

9.2.2015 - ??????????
- Odstraněno automatické vytváření závodu, protože blblo a nechtělo se mi to opravovat XD
- Odstraněn příkaz /getall.
- Odstraněn příkaz /drift, ty drift body naprostá píčovina.
- Odstraněna ta teplá sínslávy aká highscore.

Tohle tam mám napsané no, aktualizace nebo update té sračky probíhá i nadále... Btw chci docílit toho že server bude mít asi 1000 housu atd... Takže cajk.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Ked to čítam tak to môže byt ešte SL lepší mod než spravil LYRIcS :d :D dufam že to nikde zverejnovat nebudeš lebo detičky by na to išli ako mucha na lep :d :D ale inak Good Luck rEf :)  :player:  :v:

Link to comment
Share on other sites

Díky bohu zatím nikde, taky bych to být tebou nikde nezveřejňoval a radši bych rozjel server. Ostatní budou mít normální obyčejnou, neupravenou verzi a ty jako jediný to budeš mít hotové a bez bugů. Návštěvnost by možná nebyla malá. Ovšem kam se to bude hrabat na tvůj Village life. :d

Link to comment
Share on other sites

Já už to rozjel jednou a návštěvnost sem měl 29+ lidí ale o to nejde, mám jiný server z vlastním módem kde je návštěvnost 50+ denně hlavně o víkendu to stoupá až k 60 i + .... Ale o to nejde, je mi prakticky jedno co s tímhle módem bude, ale určitě ho nebudu cpát jedné osobě a proč? Pro mě za mně ad si to někdo dá na server ale ... proč bych to dal ke stažení říct nemohu. 

Link to comment
Share on other sites

Já už to rozjel jednou a návštěvnost sem měl 29+ lidí ale o to nejde, mám jiný server z vlastním módem kde je návštěvnost 50+ denně hlavně o víkendu to stoupá až k 60 i + .... Ale o to nejde, je mi prakticky jedno co s tímhle módem bude, ale určitě ho nebudu cpát jedné osobě a proč? Pro mě za mně ad si to někdo dá na server ale ... proč bych to dal ke stažení říct nemohu. 

Ak by si dal niekedy download tak jedine AMX :) aby to detične nezneužili :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to je jasný že .amx určitě i nějaký to opatření proti Anti Deamx, i když se to dá snadno dát do pawna tak nebo tak pochybuji že jim Deamx na těch 30k řádku pomůže...


9.2.2015 - 10.2.2015
- Odstraněn příkaz /getall.
- Odstraněn příkaz /drift.
- Odstraněno highscore.
- Odstraněn příkaz /auto.
- Odstraněno staré omezení příkazu, udělat nové.
- Předěláno ukládání účtu.
- Odstraněno náhodné počasí.
- Předělány timery.
- Předěláno omezení příkazu.

Tak zatím to jde k dobrému hm :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...