Jump to content

gamemode Hacker Wars


Om3n

Recommended Posts

videl som 1 npc ako isiel po strede cesty, inak to sa neda opravit aby isli normalne a nepadali pod podlahu? (nie kazdy pada pod podlahu)

už som mu to hovoril na servery :) 

Link to comment
Share on other sites

ono kdyz ho chvilku sledujes tak se vetsinou casem srovna. Ale nektery ne. az server pobezi delsi dobu tak si chci trochu pohrat s tema nodama a upravim je aby se tohle nestavalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Hacker Wars Closed Beta Test
Hamachi
Název sítě: Hacker Wars CBT
heslo: pawno
IP SA-MP serveru: 25.93.114.21:7777

Kdyby se chtěl někdo mrknout na 900 NCP v San Francisku.
A časem i na postupnej progress ve vývoji, tak se připojte přes Hamachi.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

no, koncept se ponekud zatim zjednodusil. az to bude online na stalo tak bude fungovat hackovani mezi hracema, hackovani NPC, hackovani nekterejch pedestrianu, hackovani wifi access pointu a tim padem i stroju na nich napojenejch (kazde AP bude jednou za cas losovat kolik je na nem momentalne pripojenejch stroju na vykradani dat), odemikani vozidel, a zakladni house system s moznosti vytvoreni seznamu osob s pristupem. kazdopadne pak zalozim uplne novy tema v prezentaci modu s detailnima popiskama co tam je a jak to funguje.

Link to comment
Share on other sites

tedka sem se pustil do opravy a zprovozneni mobilniho telefonu. zatim takhle vypada hlavni obrazovka. pribude este nastaveni a dynamicky menu pro napriklad seznam exploitu, seznam souboru, pak pribude vystup od scanneru a spousty dalsich veci. 

pro predstavu(ukazatel mysi je nad tlacitkem CONTRACT, takze je zvyraznenej):

sa_mp_009.png

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Když sem zkoušel první hratelnou verzi, zjistil sem že je to až moc podobný Watch Dogs a že to po pár dnech celkem omrzí a neni tam co dělat. Takže sem vývoj zastavil a přesunul spoustu užitečnejch funkcí, který sem se díky tomuhle naučíl využívat, do novýho projektu, kterej bude venku jako OBT v polovině srpna a od 1. září by měl jet naplno.

Edited by Om3n
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ahoj, strašně se mi nápad líbí, tak jak to teda je teď?  ^_^

Předpokládám, že projekt pozastaven jako nemálo věcí tady.

(vEnd a Lukasz by mohli vyprávět :haha:)

Link to comment
Share on other sites

Jak již bylo uvedeno, tak v projektu nemělo smysl pokračovat. Po dokončení první hratelné verze a otestování jsem dospěl k závěru, že je to nudné a rychle to omrzí. Navíc i s 900 NPCs a necelým 1000 Actorů vypadá SF furt málo zalidněné a kazilo to celou podstatu hry, jelikož stále bylo velice obtížné ztratit se mezi davem NPC při honičce s jiným hráčem, což byl jeden z hlavních prvků.

 

Momentálně je vývoj přesunut na pokráčování Zombies Ery ze které se pomalu stává non-open world RPG.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jak již bylo uvedeno, tak v projektu nemělo smysl pokračovat. Po dokončení první hratelné verze a otestování jsem dospěl k závěru, že je to nudné a rychle to omrzí. Navíc i s 900 NPCs a necelým 1000 Actorů vypadá SF furt málo zalidněné a kazilo to celou podstatu hry, jelikož stále bylo velice obtížné ztratit se mezi davem NPC při honičce s jiným hráčem, což byl jeden z hlavních prvků.

 

Momentálně je vývoj přesunut na pokráčování Zombies Ery ze které se pomalu stává non-open world RPG.

 

mohlo sa to odohravat vzdy len na nejakej menší mape (casti san fierra), ktoru by si dokazal zaludnit actormi a npcčkami. A kazdych napr. 10min tu mapu menit unsure.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...