Jump to content

Nabizím grafiku


Huzy

Recommended Posts

Ahoj.

Jsem grafik zabívajcí se 2D grafikou.

Hledám nějaký práce, kde bych mohl získat reference/doporučení.

Veškerou práci dělám zdarma, klidně se mužu podílet na nějaké hře (Kreslené)

Kdyby měl někdo zájem, tak pište na skype: huzy.cz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ano, ale libí se mi jednoduchost.Nevim, jak by mělo vypadat dokonalé logo Patricka -_-


https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10423783_766996716701379_544161894553861330_n.png?oh=92fc115ea8a73cbc4de59a5dca2de7a5&oe=54E1D912&__gda__=1427928457_6b90582d80cca0e9617933ec976e376f

 

Tady je ukázka jednoho webu, určen pro privátní server Metin2. Pozadí je ze hry.

Link to comment
Share on other sites

Tak ja som nekukal aký je dátum.. aj tak nerozumiem čo je záži :d  . A kedže ľudia písali, tak som sa pripojil aj ja. 


Ja robím len na jednej menšej hre na zábavu. Kde som hľadal grafika ktorí by mi pomohol urobiť celú grafiku hry cez "Vektorovú grafiku". Hra je postavená na Engine Unity3D + C# s vlastnými prvkami. Hra nie je robená za účelom zárobku, je to zdokonalenie, kvôli referenciám a hobby. Hra nemá nič skoro, kedže som ju nijak nevyvíjal, lebo som nemal grafika. 

Link to comment
Share on other sites

Tak ja som nekukal aký je dátum.. aj tak nerozumiem čo je záži :d  . A kedže ľudia písali, tak som sa pripojil aj ja. 

Ja robím len na jednej menšej hre na zábavu. Kde som hľadal grafika ktorí by mi pomohol urobiť celú grafiku hry cez "Vektorovú grafiku". Hra je postavená na Engine Unity3D + C# s vlastnými prvkami. Hra nie je robená za účelom zárobku, je to zdokonalenie, kvôli referenciám a hobby. Hra nemá nič skoro, kedže som ju nijak nevyvíjal, lebo som nemal grafika. 

Tak, tohle si vůbec nebavuju. PSal si na skype?

Link to comment
Share on other sites

áno, písal. Po týždni si sa rozhodol že do toho nejdeš.  A doplňujem, že ak hra bude vážne výnimočná, môžeme s ňou podniknúť aj iné plány nech len spracovanie na hobby/referencie. 

Link to comment
Share on other sites

áno, písal. Po týždni si sa rozhodol že do toho nejdeš.  A doplňujem, že ak hra bude vážne výnimočná, môžeme s ňou podniknúť aj iné plány nech len spracovanie na hobby/referencie. 

Typuju, že si chtěl 3D že?:d

Link to comment
Share on other sites

Chlape, ty si tupý jak poleno alebo sa len na debila hraješ?  Ponúkaš 2D grafiku, tak prečo by som ti písal keby som chcel 3D ? No povedz mi prosím.  Ja som chcel 2D grafiku, s 3D prvkami. To znamená , že všetko by bolo v 2D, a sem tam 3D prvky hry, ktoré robil kamarát resp. modeloval. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...