Jump to content

script Stírací los


JIDAVID

Recommended Posts

Zdravím, rozhodl jsem se zveřejnit můj script - stírací los.

Funguje to jednoduše, příkazem si koupíte los, příkazem na setření losu se vám zobrazí textdraw losu s třemi herními políčky, kliknete na START a v políčkách se zobrazí 3 čísla (1, 5, 10, 25 nebo 50).

Pokud budou všechna tři čísla stejná, vyhráváte jejich násobek tisícem. (Má-li váš los 3x číslo 25, vyhráváte 25 000$).

Pokud zadáte příkaz na setření losu, los se vás ještě nejprve zeptá, jestli chcete opravdu setřít svůj los a kolik losů u sebe ještě máte.

 

Příkazy:

/koupitlos (za 1000$  -  můžete si změnit)

/setritlos

 

Download: http://pawno.cz/files/file/328-st%C3%ADrac%C3%AD-los/

post-8166-0-62161900-1409320952_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Díky :)

Ano, skript používá funkci random();.

vtom případe je docela mala šance že ti to padne že ?

*Opravuju se. myslel jsem že si udělal 3x random od 0 do 50 :d

a tys tam dal jen 5 takže je docela šance dobra.

Link to comment
Share on other sites

Ozaj pekné. Nebolo by lepšie vytvoriť jeden dialog kde bude možnosť si ten los kúpiť a hned ho aj tam použiť? Je podľa mna zbytočné písať /koupitlos a /setritlos.

10/10.

 

Tak akonáhle si ho kupiš je jasné že ho možeš použiť kedy chceš a kde chceš.. Nemusíš hned na mieste. Ja by som si ho uložil do slotov príkazom /i by som zneho tie losy vyberal a následne zotieral .. 

Link to comment
Share on other sites

Tak akonáhle si ho kupiš je jasné že ho možeš použiť kedy chceš a kde chceš.. Nemusíš hned na mieste. Ja by som si ho uložil do slotov príkazom /i by som zneho tie losy vyberal a následne zotieral .. 

nesouhlasím pokud už nenahral new version tak ho nemůžeš použít kdy chceš. neukladaho.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Za prvé. Toto je staré téma, tak proč to oživujete? Za druhé, jen to, že nějaká částka lístku je malá neubereš 2 body ne? Si to udělej sám a libovolnou cenu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...