Jump to content

Recommended Posts

Tvorcovia: Ryox a [KZ]LaFree
Typ: TDM (teamdeathmatch)
Jazyk: SK/CZ (vo vyššej verzií plánujeme multilang)

Popis
Tento TDM je robený na štýl Human vs Zombie.
V hre ide o to aby tým Humanom prežil 6 minút (dľžka jednej mapy) a zabil čo najviac Zombíkov. Tým zombíkov musí zabiť čo najviac Humanov (po zabití ho infikuje a spawne ako zombie).

Mod obsahuje
Map changer - každých 6 minút sa automaticky mení mapa
Vlastné mapy - mapy, na ktorých pracovali len tvorcovia mod, mapy budú stále pribúdať
Class systém - tento system vám dovolí vybrať si nejakú triedu (záleži od týmu), triedu si veberieš akú chceš, samozrejme ak máš dosť eXPu
Anti teamkill - nemožno zabiť niekoho z vlastného týmu
XP systém - za každého súpera, čo zabijete dostanete XP, XP slúži na vybratie triedy/class
Drop - keď zabíješ zombíka, tak zneho padne "balíček", kt. obsahuje náhodný počet XP alebo nábojov
Admin systém - admin systém máme vlastný, no zatial obsahuje len zakl. príkazy
Textdrawy - v móde máme TD, kt. zobratujú: váš XP, čas mapy, meno mapy, skore Humanov a Zombíkov

IP

31.133.13.37:7841  

Bez infikácie...

 

Prosím moc nás nehejtujte, snažili sme sa. Prípadný update búdem písať sem...

Edited by Ryox
Link to comment
Share on other sites

takže kritika......

konečne prehladný Topic Gamemodu

ešte zabudol si pripisat /news zistite čo vaš čaka vo vyšej verzii

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IP: 19.8.2014 z duvodu jednej chybičky a nahranie map do modu :)

Link to comment
Share on other sites

Až na to, že jeden mód s názvom Zombie Survival už v CZ/SK komunite existuje a je od Net0peeru. (Avšak nieje to TDM mód)

 

reborn.synbian.eu:8888

 

www.netopeer.eu/zs

Link to comment
Share on other sites

Až na to že "zombie survival" v podstate nie je názov ale iba spojenie 2 typov hier. Oni nemôžu že vy máte taký jebnutý názov o.O. "Zombie Survival" je normálny typ hier. To je ako nazvať mód "MMORPG" alebo "MOBA" O.o Zombie Survival hry. Takže na vašom mieste by som si vymyslel originálny názov ^.^

Názov modu nebol môj nápad. Ale som rád, že ma na to upozorňujete, sľubujem, že v najbližšej dobe sa názov zmení...

Link to comment
Share on other sites

Až na to, že jeden mód s názvom Zombie Survival už v CZ/SK komunite existuje a je od Net0peeru. (Avšak nieje to TDM mód)

 

Nazov je jen nazov....a prvný server nebol od netoperru ale od g4ng4stra takže oni tiež kopirovali nazov (ešte na 0.3e!)

Dostal som napad znovu mod spojazdnit a tuto ryox mal dost skusenosti takže tak to všetko vzniklo....

Link to comment
Share on other sites

Oukej nehádam sa.... nie je to môj mód, len som upozornil, že tým pádom aktuálne volajú 2 módy (teda minimálne) v CZ/SK komunite... toť vsio.

Link to comment
Share on other sites

A to bude niečo ako Near The End ? Či len Classi ZOMBIKOV a Hummanov ?

Co nechapes na style TDM?

 

 

 

 

Uverejnenie IP adresi sa presuva na 21.8.2014.

Dovod: tieto preve 2/3 pracovne dni som a bude mimo(pracovne), takze nebudem moct upravit par veci a doplnit (kedze Andrej nema najnovsi kod, nemoze ani on ) a ani spustit mod....

Dufam, ze ma chapete.... dakujem

Link to comment
Share on other sites

Co nechapes na style TDM?

 

 

 

 

Uverejnenie IP adresi sa presuva na 21.8.2014.

Dovod: tieto preve 2/3 pracovne dni som a bude mimo(pracovne), takze nebudem moct upravit par veci a doplnit (kedze Andrej nema najnovsi kod, nemoze ani on ) a ani spustit mod....

Dufam, ze ma chapete.... dakujem

Jááj tak sorač.

Link to comment
Share on other sites

vypada to pekne ale mluvim asi tak za 20% lidi ze takove mody sou vsude ( ja znam minimalne 2) zkusil bych udelat nakou vyjimku treba open world neco jako dayz, warz (mozna i Dead Island) podle me by to bylo zajimavejsi ale tohle je jenom muj nazor muzete snim udelal co chcete kdyby tam bylo treba pvp(ale mohl bys si tam nastavit nakou veci ze nekdo nekoho pozve do group tak by se nemohli zabijet) a mel by si tam auta a treba by si musel nekde sehnavat palivo udelejte si to jak chcete ale urcite se prijdu podivat 

Link to comment
Share on other sites

ČosiJak, ty taky jak koukám musíš okomentovat každou píčovinu. Snad nejsou slepý, hluchý a bůh ví co ještě a opraví si to. Víš kdybys dělal pawno místo komentování příspěvku tady pochopil bys že je to podle zkušeností a ne vždy je oprava něčeho záležitost pár minut. A když to neumí mají právo si podat žádost o pomoc. Tím ti chci říci nekomanduj je tu a zalez do pawna nebo si komentuj sekce které se pawnem nezabývají spamere.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

ČosiJak, ty taky jak koukám musíš okomentovat každou píčovinu. Snad nejsou slepý, hluchý a bůh ví co ještě a opraví si to. Víš kdybys dělal pawno místo komentování příspěvku tady pochopil bys že je to podle zkušeností a ne vždy je oprava něčeho záležitost pár minut. A když to neumí mají právo si podat žádost o pomoc. Tím ti chci říci nekomanduj je tu a zalez do pawna nebo si komentuj sekce které se pawnem nezabývají spamere.

 

už som ten post chcel zmazať lebo som si to poriadne prečítal.. Tak nebuď agresívny.... Vôbec tu nespamujem a ak sa to čo robím nazýva spam tak "spamujem" rovnako ako ty....

btw. Kto tu povedal že "oprava niečoho je záležitosť pár minut" ? Nikto.....neviem čo tu riesis

 

jediné čo som tým chcel povedať je že na tom robia dvaja a help žiada tretí... To je všetko....

Link to comment
Share on other sites

Já sem agresivní od doby co tu jsem registrovaný což je listopad 2009, tak si zalez do nory. A ne na tohle už neodepisuj :) Přece nejsi spamér jako já. Fuck Logic ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...