Jump to content

Recommended Posts

7N6VKTFq.png

Ahoj! Chcel by som ťa pozvať na nábor, ktorý prebieha oddnes do konca augusta na pozície redaktorov a korektorov. Ak vieš programovať alebo robiť grafiku a baví ťa písať články, neváhaj nás kontaktovať. Pozície budeme obsadzovať postupne. Ak si ešte o nás nepočul prečítaj si nasledujúcu citáciu z nášho webu desart.sk:

 

Sme skupina ambicióznych mladých ľudí, ktorá si jedného dňa zmyslela, že založí webstránku, na ktorej sa bude deliť o svoje skúsenosti so začiatočníkmi, ale aj pokročilými užívateľmi v grafike, programovaní, kódovaní a iných odvetviach moderného internetového svetu. Okrem iného sme začali písať články o Androide a novinkách v oblasti IT technológií. Denne pre svojich návštevníkov pripravujeme články a novinky v týchto oblastiach.

 

Náš projekt bol nedávno vynovený a nasadili sme už tretiu verziu webu. Od novej verzie je web vhodný aj pre mobilné telefóny a tablety. Ale späť k náboru.

Ako som už vyššie spomínal hľadáme mladých talentovaných ľudí, ktorí sa chcú podeliť so svojimi skúsenosťami so začiatočníkmi. Preto obsadzujeme redaktorov do týchto kategórií:
Adobe Photoshop, Android, Fotografovanie, GIMP, Hry, HTML / CSS, Inšpirácia, IT Novinky, JQuery / Javascript, PHP, Recenzie, Rozhovory, Video, Webdizajn.

Popis práce:
Tvojou úlohou bude písanie článkov do zvolenej kategórie (zvolených kategórií) pravidelne raz za týždeň. Ak by si mal záujem môžeš si vytvoriť vlastnú sériu článkov, pokračovať v niektorej zo začatých sérií alebo písať články, ktoré na seba nenadväzujú.

Odmena:
Keďže sme neziskový projekt s odmenami je to trošku problém. Zo začiatku vám môžeme ponúknuť reklamu, ale už teraz pracujeme na tom,  aby sme vám v prípade kvalitnej práce za články mohli aj platiť.

Ako sa prihlásiť:
Som rád, že si si vybral práve náš projekt a chcel by si patriť práve k nám. Napíš nám email na info[zav]desart.sk, kde do predmetu emailu zadáš "REDAKTOR - kategória", ktorú si si zvolil. Do tela emailu napíš svoje meno a priezvisko, prezývku, ktorú používaš na internete, vek, kontaktné údaje, niečo o sebe a odpovedz na tieto otázky: "Prečo by som chcel byť vo vašom tíme?" a "Ako by som sa podieľal na skvalitňovaní vášho projektu?". Do prílohy pridaj textový dokument, v ktorom bude napísaný tvoj článok na zvolenú kategóriu a odošli ho. Potom už len čakaj odpoveď.

Nevieš nič z toho, čo je vyššie napísané? Nevadí! Hľadáme aj korektorov (korektorky), ktorí budú kontrolovať gramatiku a opravovať chyby po redaktoroch, takže stačí ak ovládaš svoj rodný jazyk.

Odmena:
Keďže sa jedná o menej náročnú prácu ponúkame vám na začiatok reklamu na našom webe.

Ako sa prihlásiť:
Ak máš záujem stať sa korektorom alebo korektorkou napíš email na info[zav]desart.sk, kde do predmetu zadáš "KOREKTOR". Do tela emailu napíš svoje meno a priezvisko, prezývku, ktorú používaš na internete, vek, kontaktné údaje, niečo o sebe a odpovedz na tieto otázky: "Prečo by som chcel byť vo vašom tíme?" a "Ako by som sa podieľal na skvalitňovaní vášho projektu?" a odošli ho. Potom už len čakaj odpoveď.

Ďakujem, že si si prečítal tento dlhý text. Ak máš ešte nejaké otázky môžeš ich napísať na email info[zav]desart.sk. Vo fóre neodpovedám.

S pozdravom
Webess, manažér desart.sk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...