Jump to content

hledám Hráče na Heroes & Generals


martynke

Recommended Posts

Zdravím  :hallo: ,po dlouhé době píšu opět se stejným tématem HLEDÁM HRÁČE.Tentokrát by ale hra mohla bavit dost lidí,není to nic fantasy.Je to dle zkutečné události(místa,zbraně...).Jedná se o hru Heroes & Generals,která se odehrává v období 2.Světové války.

Nejedná se o nabídku příjetí do klanu(ve hře lze založit jednotku,ta se pak rozděluje na Hlídku,Útočný tým...).Za každou misi pochopitelně dostanete peníze(kredit) a zkušenosti.

 

Abych to lépe vysvětlil.Máte založený účet,který se třeba jmenuje Nick,ale na tom účtu ještě máte svého vojáka s vlastním jménem,např. Jack Mortensen a on získává zkušenosti,poté dostane "nový level" v podobě hodnosti(Důstojník,Technik 5.třídy a další).Za každou novou hodnost se vám odemče nová "příležitost".Buď bude možnost si zakoupit letadlo,stát se řidičem tanku či stíhačky,ale vše něco stojí(kredity).

 

Ale nejsem dobrý popisovač,proto sem dám recenzi.Kdyby jste měli zájem napište ;)

 

Velmi zajímavý a ambiciózní projekt představili tvůrci z dánského Reto-Moto, kde najdeme vývojáře, kteří v IO Interactive stáli za několika Hitmany a nyní se rozhodli tak trochu redefinovat žánr strategie a akce z 2. světové války. Jejich Heroes & Generals zkombinuje real-time strategii a FPS. Jednoduše budou jednotlivé frakce v rámci obou stran, tedy Osy a Spojenců, provádět v RTS režimu různé taktické akce, posilovat armády a střetávat se o jednotlivá území.

290046-heroes-generals-653x367.jpg

O ty už se ale bude válčit formou střílečky. To, s jakou výbavou a vozidly, potažmo v jakém počtu se strany střetnou, bude záviset na tom, jak dobře si vedl velící hráč. Najednou budete moci být jak velitelem, tak platfusákem, který na bojišti cedí krev. Záležet bude na obou rolích. Jediný hráč prý může vyhodit do vzduchu klíčový most a změnit tak strategické rozložení, a stejně tak jediný hráč dokáže dosáhnout strategické výhody už před střetem.

Zdroj:http://games.tiscali.cz/

https://www.youtube.com/watch?v=ol7CC0JOIV0

 

 

 

eba87e8f1249551ba120b17418b04a67_full.jp

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Chcel som to stiahnuť .... ale až tak ma to nezaujalo :)

Link to comment
Share on other sites

Jop...

 

Už teď vám doporučuji si nekupovat Stíhacího pilota :d teda mně osobně to přijde jako nejvíc na nic profese ve hře.Jen párkrát jsem někoho sundal bombou,asi 2x za hru potom jsem už jenom umíral :d,takže teď budu kupovat Člena posádky tanku ;):d

Link to comment
Share on other sites

Jop...

 

Už teď vám doporučuji si nekupovat Stíhacího pilota :d teda mně osobně to přijde jako nejvíc na nic profese ve hře.Jen párkrát jsem někoho sundal bombou,asi 2x za hru potom jsem už jenom umíral :d,takže teď budu kupovat Člena posádky tanku ;):d

 

Hale, když si koupím člena posádky, můžu používat Jeep, motorku, atd ? Nebo si ho potom přehodit zpátky na pěchotu ?

Link to comment
Share on other sites

Člena posádky tanku?Nevím,asi ne,jde spíš o ten tank a jemu podobné.Zakoupil jsem si hned u druhé hodnosti Jeep,ale nevím jak ho použít v bitvě.Dej mi tvůj Steam...

 

 

Aha už vím.V přehledu tvého vojáka,napravo je nápis VOZIDLA či CARS,na to klikneš a přidáš ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak už bylo zmíněno,Steam.Nebo zkus oficiální stránky :)

 

PS:Napiš mi jméno tvého Steamu,přidám si tě.Pokud se teď přidáš tak jsme 4,s kterýma jsem teda zatím hrál,jinak je jich o hodně víc :d

Link to comment
Share on other sites

PS:

 

Brzy se do hry přidá vyvinutý taktický systém a nová/é profese+postava.

 

Taktický systém se vylepší v tom smyslu,že se do hry přidají generálové(brigádní generál...),kteří mají větší moc než obyčejný důstojník či plukovník.

Nové profese jsem již zmínil,generálové.Novou postavu bude Rommel(generál).

 

A dle mého názoru hra potřebuje lepší ovládání samotné postavy.Lepší systém u tanků,počet a celkový design.Ani nové zbraně neuškodí a už vůbec neuškodí nové mapy.Možná se někdy dočkáme menšího kousku opravdové Paříže nebo Prahy ;)  :oboci:

 

Toto vše lze zjistit na hlavních stránkách hry nebo přímo na Steamu či při spouštění hry.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...