Jump to content

gamemode Jména Módů


jAk3r

Recommended Posts

Zdravím všechny zde na pawno.cz po všimnutí že již už tu není téma od ewweho kde měl přidané jména a autory módů jsem se rozhodl že toto téma opět obnovím a budu se o něj starat, tak snad oceníte mojí snahu vám pomoci.

O co jde?
Jde o to že zde budu zveřejňovat názvy módů a jejich autory aby se nestalo že nějaký s prominutím " LAJK " bude chtít udělat mód ale jelikož nebude mýt nápady na název módu použije nějaký název módu na kterém třeba hrál.

Jak si přidat mód do mého tématu?
Je to jednoduché stačí mi napsat SZ(Soukromou zprávu) a v ní mě požádat o aktualizaci tohoto topiku, ve zprávě mě zašlete informace které budu potřebovat pro přidání zde. Jinak řečeno Jméno + Autor ( Autora poprosím poskytnout jméno se kterým vytváří mód ) + O jaký mód jde (Freeroam,DM,CW/TG,Reál atd... )


AKTUALIZOVÁNO:  12.11.2017

Jméno módu                         Druh módu                     Autor
LIFE THAT                                                   Freeroam                                jAk3r & Frajtr_cz
Los Angeles Roleplay                                  RolePlay                                 Coles
The Sims 1.0                                                Simulation                              Expertik
Welcome to Los Santos                               Freeroam                                niCe
Realná Země 8.1                                         Freeroam                                ATomas
Village Life                                                   RolePlay                                 Lax
Kill or be Killed                                             Freeroam                                rEf
rCW/tg v 3.0                                                 CW/TG                                   rEf
San Francisco & Country Roleplay              RolePlay                                Sweet & Cowley
San Francisco Life                                       Freeroam                               Wendelinnek & Lo*
CountryLife                                                   RolePlay                                KarTooN & Cloude[R]

Prison FoxRiver v3                                       Simulation                             Darknes & HighPrint & ToMmy

Vojna Gangov 5                                            Freeroam                              bzuco n' & misco

Reálný Život                                                 Freeroam                               FreeWall

Welcome to Freeroam RP                           Freeroam                                ZooFX & Jappi











                                                                                           © 2017 by jAk3r

Edited by Jaker
Link to comment
Share on other sites

Můžeš si přečíst co jsem psal ;) když tam někdo  bude chtít mýt mód tak mi pošle SZ ;) ČTĚTE NEŽ BUDETE KOMENTOVAT!!

Nahoře píšeš o seznamu módu, teď o jejich umývání.. kdo se v tom má vyznat :d

Link to comment
Share on other sites

Až na pár chybyčiek dobré. :d

 

Welcome to Los Santos

San Francisco & Country Roleplay  

 

A toto neviem, či ten mód tak pomenoval autor, alebo zle napísané, malo by tam byť be killed. :d

 

Kill or by Killed

Link to comment
Share on other sites

Až na pár chybyčiek dobré. :d

 

Welcome to Los Santos

San Francisco & Country Roleplay  

 

A toto neviem, či ten mód tak pomenoval autor, alebo zle napísané, malo by tam byť be killed. :d

 

Kill or by Killed

 

Ano psal sem to rychle a omylem sem jsem si nevšiml té chyby :d

Link to comment
Share on other sites

Hm..sem rad ze se bavite ale rad bych kdyby tyto komentare byli k tematu ktery tu je a ne nejaka blbost ktera te napadla jen proto ze chces byt zajimavej :) ANO JE TO BETA!! a plus raci misto komentovani bych raci neco delal jelikoz kecama toho moc neudelas :)

Link to comment
Share on other sites

                        

 


LIFE THAT                                                             Freeroam                      jAkErCZ & Frajtr_cz

    
 
 
 
 
 
 
 

 
 
      Byl by volně ke stažení?:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...