Jump to content

Základy pawna.


Otakar Novy (PAWNO)

Recommended Posts

Dobrý den,udělal jsem menší návod na takovej menší FS nedá se říci úplně FS ale je to k tomu :)

 

Je to na jak přidat zbraně a skin a budou další videa časem tyto jsem dnes udělal narychlo další video bude více zajištěné :)

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=VLYMQQMa_oc&feature=em-upload_owner

 

Like/Odběr!!

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

:facepalm:  :facepalm: prosím.... někdo tohle už fakt nejde.... zastřelte mě prosíííím ..

 

 

a já nevím jestli jsi tak blbej nebo co.... každýmu je jasný že jsi ten YouTubePlayer a ten další a že jsi pawno .... a že jsi se ještě tak pojmenoval znova.... máš mozek? ku*va máš mozek uvědomuješ si svojí demenci? asi ne, bylo by dobrý kdyby tě na to někdo upozornil tak doufám že jsi byl upozorněn na svojí demenci a trochu si to srovnáš v hlavě už. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Zastrelte ma.... :facepalm: ty už chodíš na základnú školu? Choď sa ešte s autičkami hrať preboha.... Znieš jak..... Zabite má :(:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

QWER mě přeposílal :) prej se nechytá 'i když to neřekl :D' :p Hlavně mu dejte všichni like :d

dal som mu aj odber :d teším sa na jeho nové tutorialy...

Link to comment
Share on other sites

:d...

Ale ok, když to mám hodnotit, tak podstatě co jsi řekl, to bylo špatně.
1. To "toto" je complite.
2. "Co budete mít za příkazy". Ne, to je porovnávájí stringu, co hráč zadá a callbackem OnPlayerCommandText.
3. Ani jednou si nezmínil, co je to to playerid.

4. Proč máš 3x tu samou funkci na dání zbraně?
5. SetPlayerSkin opravdu není "dá", ale "nastaví".
6. Zbytečně dáváš u těch (když už) příkazu délku.
7. Nemusíš furt entrem dávat, aby tam byl volný řádek. Klidně ten return můžeš dáš vedle funkce.

8. Když je to FS, proč tam máš callback na gamemode?
9. Můžeš mi vysvětlit, co si tím myslel u té funkce větou "Kolik to bude mít nábojů" ? :d
10. Když je to FS, zbytečně tam necháváš callbacky, které ani nevyužiješ.
11. To ukončování závorky, se říká "napsat středník".
12. Proč ukazuješ server ze hostingu?.
13. Proč nevypneš skype?
14. Proč furt v pozadí jsou nějaký hlasy?

15. Ve configu server máš zbytečné scripty.
16. A ještě prosimtě, co je to "flajeskript"? :d

Tohle hodnotit (bez urážky) ani nejde :d.

Link to comment
Share on other sites

Ale zas tak všichni nepřehánějte je to malinký chlapeček co si chce hrát už ho autička nebaví tak chce zkusit něco pro starší lidi no a zkusil pawn a trošku mu to jde...zasloužíš si aspon Like :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Promiňte

Ale toto video je pro ty co se to chtějí naučit video jim pomůže a nemusím to říkat jak deb*l středník a tak dále .

 

z tochto by som sa nenaučil ani prd... Prepáč ale nevieš vysvetliť nič prečo tam je a na čo to slúži... -_- setplayerskin povieš že ti dá skin... Jak nejaký hotentot...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Promiňte

Ale toto video je pro ty co se to chtějí naučit video jim pomůže a nemusím to říkat jak deb*l středník a tak dále .

 

a kdyby tak co by se z toho měl kdo naučit? když už jsi se pokoušel o nějaké věci vysvětlit tak špatně... když jsi mačkal to "toto" - compiler tak jsi řekl že tam máš napsat název serveru. a když jsi dělal cokoliv jinýho tak jsi tam vůbec nic nevysvětlil

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...