Jump to content

ostatní Model Počítačového Stola


bug

Recommended Posts

Není to fuck? Stejně pochybuji že on si něco vydělává leda tak co dokáže je denně spamovat zde na fórum. :d Nemam za potřebu to řešit furt skrátka je to k hovnu konec.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Není to fuck? Stejně pochybuji že on si něco vydělává leda tak co dokáže je denně spamovat zde na fórum. :d Nemam za potřebu to řešit furt skrátka je to k hovnu konec.

 

ja a spam ok keď myslíš... Nemá zmysel to tu viac rozoberať....

to že ty pochybujes ešte neznamená to že to nieje pravda....

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

takže iné programy ako blender neexistujú? :d

 

achjo přečti si to ještě jednou,

 

 

 

taky končím ... :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

achjo přečti si to ještě jednou,

 

 

 

taky končím ... :d

aj ja.... Bol kľud a ja som to už uzavrel.... Takže nechápem zmysel tohto off-topicu......

 

každý povedal názor ja som ho zobral.. Vy ste to tu začatie riešiť ako keby ten stôl išiel zajtra do výroby a vo štvrtok by už mal stáť v regáloch.....

 

a ty ref... Keď už vravis aký som spamer... Vieš prečo? Lebo ako retard

sa snažím každému pomôcť... Robocop niečo potreboval tak som tu bol len aby som mu pomohol a vyriešili sme to.... Ako retardovaný každému radím a keď ja potrebujem s niečím pomôcť no tak si asi založim topic.. Na to je predsa fórum.... To isté s diskusiami.... Každý môže každého označiť ako spamera pritom čítal jednu 50-tinu zo všetkých jeho prispevkov......

takže spamer je asi ten čo za deň napíše 4 a viac príspevky....

Link to comment
Share on other sites

 

Zdravím

 

Dnes som zobral jednu platenú ponuku a to vymodelovať počítačový stôl pre jeden nemenovaný projekt,

Snažil som sa ho spraviť ako by sa mne páčil keďže mi dali "voľnosť",

 

Modelovanie trvalo približne hodinku možno viac a textúrovanie trvalo približne pol hodinu,

 

Ak sa vám niečo nepáči napríklad farba kľučiek, rozmiestnenie šuflíkov,poličiek tak napíšte do komentáru, ja si to prečítam a zvážim :)

Ak sa vám to páči tak to tiež môžte napísať do komentáru, aspoň budem mať dobrú náladu :)

 

X0JgDSy.png

 

Model je robený v programe Blender v ktorom pracujem už asi 2 roky, modelujem približne 2,5 roka.....

 

 

Prajem príjemný deň a teším sa na Vaše komentáre :)

Čosi Jak,

 

Pěkný, ale změnil bych texturu, či bych ji nějak zlepšil. Dal bych světlejší dřevo a pár odlesků k držákům. Jinak jak řekl Ref, máš tam prá chybiček nebo možná je to blbým pohledem. Pak nevim kam bych vložil case, pokud mám big tower:)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Pěkný, ale změnil bych texturu, či bych ji nějak zlepšil. Dal bych světlejší dřevo a pár odlesků k držákům. Jinak jak řekl Ref, máš tam prá chybiček nebo možná je to blbým pohledem. Pak nevim kam bych vložil case, pokud mám big tower:)

 

Nj ja mám napríklad rád keď mám PC na zemi ale každému sa to ľúbi inak :d.... Každopádne túto tému môžme uzavrieť....

Link to comment
Share on other sites

aj ja.... Bol kľud a ja som to už uzavrel.... Takže nechápem zmysel tohto off-topicu......

 

každý povedal názor ja som ho zobral.. Vy ste to tu začatie riešiť ako keby ten stôl išiel zajtra do výroby a vo štvrtok by už mal stáť v regáloch.....

 

a ty ref... Keď už vravis aký som spamer... Vieš prečo? Lebo ako retard

sa snažím každému pomôcť... Robocop niečo potreboval tak som tu bol len aby som mu pomohol a vyriešili sme to.... Ako retardovaný každému radím a keď ja potrebujem s niečím pomôcť no tak si asi založim topic.. Na to je predsa fórum.... To isté s diskusiami.... Každý môže každého označiť ako spamera pritom čítal jednu 50-tinu zo všetkých jeho prispevkov......

takže spamer je asi ten čo za deň napíše 4 a viac príspevky....

Tak si to ser do chatu a ne sem už tím tu provádíš spam :) V chatu se dá řešit víc a rychleji a už mi na to neodepisuj nebo dnes trhneš 40 příspěvku a budeš TOP :d :D

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tak si to ser do chatu a ne sem už tím tu provádíš spam :) V chatu se dá řešit víc a rychleji a už mi na to neodepisuj nebo dnes trhneš 40 příspěvku a budeš TOP :d :D

 

ja som skončil ty stále začinas.... Neviem prečo ale pokračuj ak ta to baví........

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...