Jump to content

ostatní Model Počítačového Stola


bug

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Zdravím

 

Dnes som zobral jednu platenú ponuku a to vymodelovať počítačový stôl pre jeden nemenovaný projekt,

Snažil som sa ho spraviť ako by sa mne páčil keďže mi dali "voľnosť",

 

Modelovanie trvalo približne hodinku možno viac a textúrovanie trvalo približne pol hodinu,

 

Ak sa vám niečo nepáči napríklad farba kľučiek, rozmiestnenie šuflíkov,poličiek tak napíšte do komentáru, ja si to prečítam a zvážim :)

Ak sa vám to páči tak to tiež môžte napísať do komentáru, aspoň budem mať dobrú náladu :)

 

X0JgDSy.png

 

Model je robený v programe Blender v ktorom pracujem už asi 2 roky, modelujem približne 2,5 roka.....


Prajem príjemný deň a teším sa na Vaše komentáre :)

Čosi Jak,

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Veľmý dobré veľmý sa mi to páči dobrá práca. :)

Ďakujem, vážim si toho :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

potom povedz ak sa bude predávať potrebujem niečo do izby ;)

Ďakujem :) ... :d možno raz.. :d

Link to comment
Share on other sites

Mne by teda nevyhovoval :d Chýba mi polica na položenie bedne  dole pod stolom, nemám rád ak je na zemi, pri tom tvojom by aj tak vyčnieval keďže vzadu máš dosku a vadila by káblom tiež, to vedľa šuflíkov je nepraktické z hľadiska pripojenia káblov, ďalej mám rád ak mám klávesnicu položenú nižšie ako myš, na starom stolíku som mal parádnu vysúvaciu poličku kde som mal klávesnicu, a keď tam dá človek stoličku a chce vybrať niečo zo šuflíka bude sa musieť odsunúť aby ho otvoril :d 

 

Toľko moje postrehy, ale ľudia v dnešnej dobe kúpia všetko, stačí tam nalepiť "AKCIA"

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Mne by teda nevyhovoval :d Chýba mi polica na položenie bedne dole pod stolom, nemám rád ak je na zemi, pri tom tvojom by aj tak vyčnieval keďže vzadu máš dosku a vadila by káblom tiež, to vedľa šuflíkov je nepraktické z hľadiska pripojenia káblov, ďalej mám rád ak mám klávesnicu položenú nižšie ako myš, na starom stolíku som mal parádnu vysúvaciu poličku kde som mal klávesnicu, a keď tam dá človek stoličku a chce vybrať niečo zo šuflíka bude sa musieť odsunúť aby ho otvoril :d

 

Toľko moje postrehy, ale ľudia v dnešnej dobe kúpia všetko, stačí tam nalepiť "AKCIA"

 

áno.. Ale tu ide hlavne o ten model a tie textury na ňom.. Áno máš pravdu.. Tá zadná doska by dosť zavadzala

kablom... Ja mám rád ak mám myš zarovno s klavesnicou.... Ale nejdem to vyrábať... :d ale som rád že niekto napísal názor takto ako ty :p:d

Link to comment
Share on other sites

áno.. Ale tu ide hlavne o ten model a tie textury na ňom.. Áno máš pravdu.. Tá zadná doska by dosť zavadzala

kablom... Ja mám rád ak mám myš zarovno s klavesnicou.... Ale nejdem to vyrábať... :d ale som rád že niekto napísal názor takto ako ty :p:d

 

Nechcem aby si to bral že ťa kritizujem mojím príspevkom, len som chcel napísať aký stôl by vyhovoval mne :)

 

po grafickej stránek sa mi to samozrejme páči, ja som blender otvoril, a po 20tich minútach aj zatvoril :d 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nechcem aby si to bral že ťa kritizujem mojím príspevkom, len som chcel napísať aký stôl by vyhovoval mne :)

 

po grafickej stránek sa mi to samozrejme páči, ja som blender otvoril, a po 20tich minútach aj zatvoril :d

však ja ti názor neberiem :) a ja ťa chápem a viem že máš pravdu :) 

Ale som rád že sa ti to páči.. :) 

 

Hej no Blender keď ho prvý krát v živote otvoríš , je dosť chaotický :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

myslel jsem že jsem sem psal... :) píšu teď. Když si k tomu stolu sednu, tak se pomalu ani neotočím a neotevřu žádnej šuplík .... a pak jak psal rEf, kterej mě teda předběhnul :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

myslel jsem že jsem sem psal... :) píšu teď. Když si k tomu stolu sednu, tak se pomalu ani neotočím a neotevřu žádnej šuplík .... a pak jak psal rEf, kterej mě teda předběhnul :)

 

ale ten stôl bol robený aj podľa predlohy.. Nemôžem si len tak meniť miery... :/ každopádne dík za názory.. :d, aj tak si Myslím že keby som to robil sám pre seba spravím to inak zavážilo tam asi aj to že to bolo na zákazku, peniaze už prišli a model bol odoslany.... :)

 

ludia.. A pochopte tento stôl sa nejde predávať... Tu ide o ten model po vizualnej stranke... To už je na ňom keď tam niektoré tie priečky chcel... Asi vie prečo mi tam dal tieto miery ....

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

ale ten stôl bol robený aj podľa predlohy.. Nemôžem si len tak meniť miery... :/ každopádne dík za názory.. :d, aj tak si Myslím že keby som to robil sám pre seba spravím to inak zavážilo tam asi aj to že to bolo na zákazku, peniaze už prišli a model bol odoslany.... :)

 

je mi líto toho kdo se bude trápit u toho stolu :d

 

jinak když už stůl tak za mě abych měl vlevo a v pravo čtvercové poličky které by byli od zdi až někam lehce za židli a předenou by byl stůl. Ovšem chtělo by to mít asi trochu větší šířku stolu než obvykle. Jinak by to bylo jak ve vězení :d

Link to comment
Share on other sites

No prve tu píšeš že jak to robíš dva a pol roka a když som sa na to pozrel pořádně tak som zistil že je to totálná sračka. No zhrneme to takto už nič nevravim můj obrázek tu máš :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

No prve tu píšeš že jak to robíš dva a pol roka a když som sa na to pozrel pořádně tak som zistil že je to totálná sračka. No zhrneme to takto už nič nevravim můj obrázek tu máš :)

 

ten model som robil 3 hodiny bracho :d akého 2,5 roka? :d

skôr si to celé poriadne precitaj najprv a potom piš :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Model je robený v programe Blender v ktorom pracujem už asi 2 roky, modelujem približne 2,5 roka.....

 

 

;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

;)

 

celkovo modelujem 2,5 roka..... Hore je uvedené koľko som robil ten stôl.. :)

 

je mi líto toho kdo se bude trápit u toho stolu :d

 

jinak když už stůl tak za mě abych měl vlevo a v pravo čtvercové poličky které by byli od zdi až někam lehce za židli a předenou by byl stůl. Ovšem chtělo by to mít asi trochu větší šířku stolu než obvykle. Jinak by to bylo jak ve vězení :d

 

jaj vravím vám že boli predom určené miery.. Veď čítajte prosimvas... :( a vravím že sa to nejde vyrábať ale je to pre developera do hry.. Preboha čítajte!

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

jo to je v pořádku ale na to že modeluješ 2.5 roku tak je tam docela chyb takhle byla původně myšlená otázka ... :)

Link to comment
Share on other sites

ten model som robil 3 hodiny bracho :d akého 2,5 roka? :d

skôr si to celé poriadne precitaj najprv a potom piš :)

 

Tvůj brácha určitě nejsem. 

Jinak přečti si to ty: Model je robený v programe Blender v ktorom pracujem už asi 2 roky, modelujem približne 2,5 roka.....

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Tvůj brácha určitě nejsem.

Jinak přečti si to ty: Model je robený v programe Blender v ktorom pracujem už asi 2 roky, modelujem približne 2,5 roka.....

 

a ty si to prečítaj od začiatku....

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tvůj brácha určitě nejsem. 

Jinak přečti si to ty: Model je robený v programe Blender v ktorom pracujem už asi 2 roky, modelujem približne 2,5 roka.....

 

vydělává si pomocí programu 2 roky a jinak v něm modeluje o půl roku déle :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

vydělává si pomocí programu 2 roky a jinak v něm modeluje o půl roku déle :)

 

takže iné programy ako blender neexistujú? :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...