Jump to content

pomoc GTA SAMP - Problém zo servermi.


RIP

Recommended Posts

Hi comunity. 

 

Brat má taký problém že ked stiahol gta stiahlo sa mu to a automaticky sa mu to extrahovalo do neakej náhodnej zložky, bez akej kolvek inštalácie a to skušal aj viac krát nevie odkial má sťahovať funkčné gta momentálne, ale ako to už mal v tej zložke mu to išlo, a chcel si zahrať aj samp lenže po nainštalovaní klienta 0.3 x si išiel nainštalovať aj patch lenže patch mu neišiel a stále písalo že invalid directory či aké sračky pritom to inštaloval do tej zložky kde sa mu extrahovalo to stiahnute gta.. Teraz ked spustí klienta mu nechce nájsť v internete ani automatické vyhladávanie serverov a medzi oblubene ked si pridá neaku ip z netu tak sa mu zakaždým ukáže toto : http://www.imghosting.cz/images/62Samp_no_servers.bmp

 

( čiže : Retrieving info ... A ip to je všetko, aby sa pripojil na server a zahral si niako mu to niako nepomože, lebo to nejde. 

 

Vopred dakujem za všetky užitočné rady, a poprosím k tématu nie OT.

 

Link to comment
Share on other sites

Nebuď arogantní, když žádáš o pomoc a používáš starý client. Muže mu to blokovat firewall a nebo nějaký další ochranný software.

 

Ani jedno ani druhé.. Problém bude v niečo inom.. Radšej nič nepíš mudrlant, ako keby si v tejto téme mal spamovať neaké tvoje sračky ktoré mi vobedz nepomožu a suu zbytočné .. 

Link to comment
Share on other sites

At bratr stáhne nová gtáčko :)

Keby on vedel skadial, všetko čo stiahol mu neišlo a extrahovalo sa mu to hned do zložky bez žiadnej inštalácie ..  :think:

Link to comment
Share on other sites

Možná máš 19, ale chováš se jak uražené dítě. Chceš pomoc, ale když se někdo snaží, tak ti to není dost. Nechceš OT, ale sám ho svojí arogancí vyvoláváš. Od jiných bys stejnou radu přijal, ale vůči mě si zaujatý a pokud nejen vůči mě, tak nevím jestli ti někdo bude chtít někdy pomáhat s tímhle chováním.

Link to comment
Share on other sites

Možná máš 19, ale chováš se jak uražené dítě. Chceš pomoc, ale když se někdo snaží, tak ti to není dost. Nechceš OT, ale sám ho svojí arogancí vyvoláváš. Od jiných bys stejnou radu přijal, ale vůči mě si zaujatý a pokud nejen vůči mě, tak nevím jestli ti někdo bude chtít někdy pomáhat s tímhle chováním.

 

Ak tvoje predošlé príspevky považuješ za užitočné, tak by si mal navštíviť aspon raz psychynu.

Link to comment
Share on other sites

Nepiš mi co bych měl navštívit a radši se nauč jednat s lidmi když chceš pomoci. Nejednou mi např. nod32 blokoval takto servery, takže ano považuju je za užitečné, ale chápu, že když je tady pán uražený tak těžko přebírá nějaké rady. Tvůj boj

Link to comment
Share on other sites

Má pravdu, snaží se ti pomoc a ty se za to chováš nevhodně. Ke všemu na Pawno.cz se warez neřeší, mám dojem že je to přímo i zakázané :-)

 

Řešení:

 

- Server jede na jiné verzi klienta

- Server je vypnut

- Je to tím stáhnutým GTAčkem

- Brání ti v tom Firewall nebo Avast

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Pokud jsem správně pochopil tak k nainstalování toho patche nedošlo, že ? 
Ono SA:MP funguje jen na 1.0 US verzi.
Nastav SA:MP klienta aby se spouštěl jako správce spolu s nastavením kompatibility na Windows verzi 98/me.
A SA:MP znovu spusť, pokud se nic nestane vypni bránu FireWall a vyzkoušej znova, pokud stále nic tak to co si nastavil SA:MP klientu nastav i přímo hře, tedy programu gta_sa.exe (nevím jak to teď přesně je).
Nyní máš nastavené vše správně a není důvod proč by to nefungovalo, pokud by se ovšem stal zázrak a nefungovalo by to, přemýšlel bych o stažení přímo .iso GTA:SA a pozdějším cracku.

Také je zde malá možnost, že to způsobuje i špatný crack gta_sa.exe, pokud nic nezabere stáhni nový ale nezapomeň mu zase správně nastavit spouštění. :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud jsem správně pochopil tak k nainstalování toho patche nedošlo, že ? 

Ono SA:MP funguje jen na 1.0 US verzi.

Nastav SA:MP klienta aby se spouštěl jako správce spolu s nastavením kompatibility na Windows verzi 98/me.

A SA:MP znovu spusť, pokud se nic nestane vypni bránu FireWall a vyzkoušej znova, pokud stále nic tak to co si nastavil SA:MP klientu nastav i přímo hře, tedy programu gta_sa.exe (nevím jak to teď přesně je).

Nyní máš nastavené vše správně a není důvod proč by to nefungovalo, pokud by se ovšem stal zázrak a nefungovalo by to, přemýšlel bych o stažení přímo .iso GTA:SA a pozdějším cracku.

 

Také je zde malá možnost, že to způsobuje i špatný crack gta_sa.exe, pokud nic nezabere stáhni nový ale nezapomeň mu zase správně nastavit spouštění. :)

 

Patch sa mi nainštalovať nedá, a hore spomenuté z toho možem všetko vyhodiť a podozrievať z toho len to stiahnuté gta lebo v inom to neni. 

 

Všetko nastavené, a nič .. 

Brat sa pýta odkial má stiahnuť gta, aby mu to išlo aj inštalovať ako s klasického inštalačného cd/dvd . Lebo si myslíme že jeho problém bude v zlom GTA ?

Link to comment
Share on other sites

Problém vyriešený dnes večer, problém bol stým gtačkom, a velká vdaka patrí bratm tebe čosijak za to fajné install.exe si frajer na záver  8-)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Problém vyriešený dnes večer, problém bol stým gtačkom, a velká vdaka patrí bratm tebe čosijak za to fajné install.exe si frajer na záver 8-)

 

som rad že som pomohol...:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...