Jump to content

Prodej PSD webdesignů za nízkou cenu...


Marek Šrám

Recommended Posts

Zdravím celou komunitu pawno.cz,

jelikož si pročišťuji svůj notebook a narazil jsem na nějaké práce, které nemám jak využít, tak jsem se rozhodl, že bych je mohl zkusit dát na trh za velmi nízkou cenu. Webdesigny, které níže uvidíte jsou zpracovány v programu GNU GIMP, ve kterém pracuji již několik let. Dále bych chtěl upozornit, že se jedná pouze o formát .psd, ale kdyby někdo měl zájem i o kód, tak není problém doporučit levného kodéra, který Vám webdesign validně a hlavně kvalitně zpracuje. Ceny jsou opravdu nízké, protože jak jsem psal, webdesigny nemám jak využít a chtěl bych se jich nějak zbavit. 

 

Informace a kontakt:

- skype: marek.sram97

- email: [email protected] (Tuto službu používám pouze v nejhorších situacích.)

- Preferovaní platby: GoPay, PayPal, V nejnutnější situaci jsem ochoten preferovat i bankovní převod na účet.


 

Náhledy a ceny jednotlivých webdesignů:

- Webdesign určený pro osobní portfolio

- Cenová nabídka určena na: 250 Kč / 10€ (Dle aktuálního kursu)

- Náhled webdesignu naleznete zde

 

- Webdesign určený pro internetový obchod / e-shop

- Cenová nabídka určena na: 125 Kč / 5€ (Dle aktuálního kursu)

- Náhled webdesignu naleznete zde

 

Přeji příjemný den.

Link to comment
Share on other sites

@Robocop: Ano, ten druhý webdesign jsem zde už jednou nabízel, ale nepodařilo se mi to prodat. Stále mi to leží v notebooku a chci se toho nějak zbavit, proto jsem snížil i cenu. Pokud by někdo měl zájem, a bylo by rychlé jednání jsem schopen po domluvě ještě o pár korun cen snížit.

Link to comment
Share on other sites

Můžu se zeptat máš zakoupenou licenci u Adobe PS? Máš živnostencký list, že prodáváš? 

 

to ti moze byt uplne jedno :d ty mas zivnostensky list ked si chces nieco predat cez bazos? :d

a k tym designom .. nehodne 10 € sry :oops:

Edited by вℓүsтεя
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...