Jump to content

návrh Oživenie tém


  

32 members have voted

  1. 1. Oživenie témat

    • Áno
      28
    • Nie
      4


Recommended Posts

Neviem či ma zmysel vlastne to písať, ale čo hovoríte na to, keby sa sem vrátilo tlačídko "Oživiť téma", ktoré pridalo vašu tému na index?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ja keď som sa sem regol ešte to tu bolo.. Ale ani som si nevšimol že to zmizlo :d ale nápad to je dobrý ++;

Link to comment
Share on other sites

To by sa tu potom oživovalo večšina zastaralých tém, a vznikol by chaos. 

Oživiť sa dá len téma určitý čas stará

 

Je to blbosť, mohlo by sa stať, že by niekto oživil nejakú moju tému, ktorú by som radšej zmazal zo sveta :d.

Oživiť sa dá len svoja téma. Mám najradšej keď niekto múdruje a ani tomu nerozumie :d

Link to comment
Share on other sites

Oživiť sa dá len téma určitý čas stará

 

Oživiť sa dá len svoja téma. Mám najradšej keď niekto múdruje a ani tomu nerozumie :d

 

Tak vytvorim novu temu s podobnym nazvom a staru necham zachovalu .. Preco by som ozivoval nieco, co aj tak par ludi vidi v tom + a vecsina je proti. 96 %

zbytocne. Tak či tak o tom ty nerozhoduješ, takže asi tak  :klidek:

Link to comment
Share on other sites

Ahá, tak to bolo treba napísať zreteľnejšie, než jedným slovom...

Potom som za.

 

 

Stačí čítať...napísal tam "vaše"...

 

Ja som proti kvôli tomu že niektorý ľudia by to robili neustále dookola a zaspamovali by to svojími témami, akonáhle by im tam znovu skočila možnosť oživiť tak by to urobili zase :)

Link to comment
Share on other sites

Proč ? 
To je podle mě dobrá otázka a i tak tu ještě nepadla.
Proč by jsi sem chtěl Oživování témat ?
Já osobně v tom velkou výhodu nevidím spíše opravdu ty nevýhody obnovy starých topiců.
Pokud někde potřebuje poradit a nikdo mu tam nic nepíše tak místo oživení témat by raději měl napsat co už tak nějak spatlal sám a zeptat se jak v tom má pokračovat.
Něco podobného platí i u těch co něco prezentují, raději než oživení nějakého topicu bych viděl nový příspěvek spolu s novinkami.
Já jsem proti, jsou tu spíše zápory ale ani jedná kladná věc, k této změně...

Link to comment
Share on other sites

Proč ? 

To je podle mě dobrá otázka a i tak tu ještě nepadla.

Proč by jsi sem chtěl Oživování témat ?

Já osobně v tom velkou výhodu nevidím spíše opravdu ty nevýhody obnovy starých topiců.

Pokud někde potřebuje poradit a nikdo mu tam nic nepíše tak místo oživení témat by raději měl napsat co už tak nějak spatlal sám a zeptat se jak v tom má pokračovat.

Něco podobného platí i u těch co něco prezentují, raději než oživení nějakého topicu bych viděl nový příspěvek spolu s novinkami.

Já jsem proti, jsou tu spíše zápory ale ani jedná kladná věc, k této změně...

 

Dôležitým prvkom pri oživení témy by bolo, keby si mohol potom tému upraviť.

Ak by teda bol nejaký update, povedzme k FilterScriptu, tak by si nemusel písať nový príspevok na koniec, ale mohol by si upraviť hlavný príspevok.

Link to comment
Share on other sites

Tak ozivovanie tem obsahujucich informacie o releasoch nejakych modov, fs a pod. by bol celkom fajn napad ale ozivovat helpy je picovina... Ak by sa to ozivenie tem dalo nastavit pre konkretne sekcie tak v tom nevydim problem...

Link to comment
Share on other sites

Jsem za ano,protože tu napíšeš nějaký topic.Jsou u toho ohlasy a lidi to zaujme.Tak to tady zůstane měsíc nebo víc.Ten(dejme tomu) server začne upadat,mála návštěvnost apod...Tak to oživíš a máš opět(asi) plno.

 

K něčemu to tu bylo.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

dal bych oživovat témata jen na fórech kde by to k něčemu bylo, takže ne návody ale třeba prezentace, a dal bych to třeba po 90-120 dnech

Link to comment
Share on other sites

dal bych oživovat témata jen na fórech kde by to k něčemu bylo, takže ne návody ale třeba prezentace, a dal bych to třeba po 90-120 dnech

po kolko dnoch? :eh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...