Jump to content

Přehřívá se procesor!


Huzy

Recommended Posts

Ahoj, k Vánocum jsem dostal nový proseros Core I5 2500.Bez záteže byly teploty kolem 30C a se záteží 45C. Ale ted bez zátežě je to kolem 40C a při nenáročně hře(Metin+PS) dosáhnou klidně 65C+.

Tady je obrázek, kdybyste uměli poradit, budu rád. Je to boxovaní chladič. 

Link to comment
Share on other sites

Vraj prehrievanie :DDD.
Ja sa pod 90C nedostanem ani pri vypnutí už 5 rokov a faká to. Je to notebook.
*Na youtube nájdeš videá kde Intely vypekajú na 300C.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

Vraj prehrievanie :DDD.

Ja sa pod 90C nedostanem ani pri vypnutí už tri roky a faká to.

*Na youtube nájdeš videá kde Intely vypekajú na 300C.

Nechci od něj přijít..

Link to comment
Share on other sites

Ja mám Phenom 2 x4 980 Black Edition a keby mám pri zátaži 70C tak som štastný :d

 

Tá teplota je v pohode,môj procesor už 2 roky funguje na teplote 90C.

Vyčistením chladiča od prachu by tá teplota mala mierne klesnúť.

No ak sa chceš tohoto letného problému navždy zbaviť tak vymen ten boxový chladič a poriadne to prepastuj. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak jsem hledal na internetu a našel jsem si pár chladiču. Libí se mi dva a nemužu se rozhodnout. Tenhle nebo tenhle. Chladič bude u procesoru Intel Core i5 2500 LGA: 1155. Kdybyste vědeli o jiném, tak budu rád. Moc se v tomhle nevyznám. Hlučnost neřeším.

Link to comment
Share on other sites

Stejě bych radši pořídil novej:D Protože když si spustím náročnou hru (Bf, CoD) Tak teploty jdou rychle nahoru a větrák na plné otáčky.

Link to comment
Share on other sites

Takové věci jsou normální, hledáš problém tam, kde není. Jestli ti hra jede plnule, nehledej problémy v tom, že se točí větrák.. :d Je to pro PC zátěž, je normální, že počítač potřebuje víc chladit, než když čekuješ fajbůček.

Link to comment
Share on other sites

Máš nejak slabej procak ne ? :d

Mam taky takovej problem ale to jeen občas se mi lagne hra nebo neco nic vic nic min .. :p

Ano, slabý.. čtyř-jádro i5. Ne tu tvojí 486.

 

 

Takové věci jsou normální, hledáš problém tam, kde není. Jestli ti hra jede plnule, nehledej problémy v tom, že se točí větrák.. :d Je to pro PC zátěž, je normální, že počítač potřebuje víc chladit, než když čekuješ fajbůček.

Ale aby se točil na max? Neměl by mít nějakou rezervu?

Link to comment
Share on other sites

Já jsem dříve měl klasický počítač bednu která měřila teplotu a já deb*l sem to tak přecpal blbostma že sem tam měl cca 15 stupnu :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...