Jump to content

Crazyhost - Funguje/Nefunguje?


PavelRB

Recommended Posts

Zdravím,

Mám dotaz ohledně Hostingu - CrazyHost. Velice by mě zajímalo zda tenhle hosting ještě vůbec funguje. Reakce od podpory je nulová ačkoli píší že dotazy řeší do 2 pracovní dnů. (Dotaz jsem pokládal před více jak týdnem).

 

Tímto se chci zeptat zda někdo neví něco o CrazyHostu.

A taky chci tímhle topicem odradit vešekeré další zájemce o server u nich na hostingu.

Včera jsem si koupil u nich server za 50,- na měsíc. Na test. A vše šlo celkem v pohodě až k tomu kdy jsem se přihlásil do administrace a chtěli po mě propojit administraci s webem nějakým uKeyem. No uKey sem vložil a odeslal. Napsalo to že to bylo propojeno ale server se mi do administrace nenačetl. Tím pádem mi server podle webu běží a expiruje za měsíc ale využívat ho nemůžu protože na Administraci se mi nezobrazí.

 

A ještě k těm dotazům. Dotaz jim klidně odešlete.. ale odpoveď ani sledovat nemůžete tak jak píšou u nich na webu. Protože když kliknu na Link co mi pošlou v emailu. My vyskočí "Not Found". Prohlížečem to nebude protože jsem to zkoušel jak na Mozille tak na Chrome..

 

Prostě a jednoduše. CrazyHost není už co bejvalo a je to totální propadák.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jestl ichceš Serevr na Gta tak doporučuji www.Grand-host.eu klaviltní Hosting sice 30 slotu je to teda zdarma ale bez lagu bez vypadku a kvalitní ... jaký koliv problém stačí napsat hnetka se to řeší pokut byjsi chtěl více slotu stačí napsat po dobmluvě klidně naviší sloty doporučuji tento Hosting

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jestl ichceš Serevr na Gta tak doporučuji www.Grand-host.eu klaviltní Hosting sice 30 slotu je to teda zdarma ale bez lagu bez vypadku a kvalitní ... jaký koliv problém stačí napsat hnetka se to řeší pokut byjsi chtěl více slotu stačí napsat po dobmluvě klidně naviší sloty doporučuji tento Hosting

 

Kvalitní tak asi jako tvůj pravopis.

Doporučuji fakaheda.cz, určitě nejkvalitnější hosting v CZ/SK.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...