Jump to content

ostatní Tiskárna netiskne ani flek


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Zdravím,

 

mám takový problém s tiskárnou a už si opravdu nevím rady. Mám tiskárnu Canon MG5300 a když chci něco tisknout, tak se nevytiskne vůbec nic, ani náznak že by se jí chtělo tisknout ani flíček na papíře. Barva tam je, zaschlá není, prostě z ničeho nic ze dne na den přestala tisknout. Papír jen tiskárnou projede a přitom se (aspoň to tak vypadá) "pozastavuje" jako při běžném tisku když se aplikuje barva. Nevěděl by někdo co by tomu mohlo být?

Link to comment
Share on other sites

Provádíš standardní údržbu?

 

Pokud ano, věděl bys, v čem je problém.

Pokud ne, proto ti nefunguje.

 

1. Provést údržbu, nejspíš se ti během údržby dříve, nebo později problém sám ukáže.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

udržbu jsem prováděl, tiskárna je skoro nová, asi rok a půl, čistil jsem pravidelně vše co tiskárna podporuje 

Link to comment
Share on other sites

být tebou tak se nepouštím do manuální opravy myslim jako rozebrat a hledat problem to bych dal spíše někomu zkušenějšímu pokud sám nejsi zkušenej(já myslim že nejsi) nejlépe někdo tvůj známej aby se na to mrkli problém může mít x přičin z těch x přičin bývá většinou jen 1 správná třeba se mohlo něco samovolně pokazit třeba zásobník s barvami nemyslim přímo ty barvy ale ten "systém" co si cucá tu barvu na papír nebo se rozbila hlavice co kreslí na ten papír neboli tiskne atd. atd.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

jako, vím jak tiskárna funguje co kde a jak je, ale protože je v záruce tak jsem to zkoušel opravit jen povrchově. A když se nepovedlo tak jestli někdo neměl podobný problém. Vzhledem k tomu že je ještě v záruce, bohužel u alzi, tak se jim tam pokusím vysvětlit že se tiskárna nerozbila při otevírání krabice. 

 

dík všem za pomoc snad to nějak dopadne .. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...