Jump to content

gamemode CZ - FreeRoam


Recommended Posts

Zdravím ,chtěl bych vás pozvat na náš nový FreeRoam server dneska spuštěný 28.4 - 2014.
Na serveru najdete různé světy - Drift Svět

                                                    Stunt Svět

                                                    Skill svět

                                                    DM,TDM

                                                    ADMIN svět a VIP svět.

 

Náš web - www.battle-yo.wix.com/portal

 

 

 

HostName: Battle-Yo CZ FreeRoam
Address:  78.46.109.233:7829
Players:  3 / 100
Ping:     36
Mode:     Battle-Yo FreeRoam
Map:      San Andreas

Client      0,3z

Přijďte se podívat a ohodnotit mód :) , Jsou tam ještě drobné chybičky ale to se časem spraví !!

Link to comment
Share on other sites

Abych to zhodnotil, server o ničem, a když jsem jim vytknul nejaké veci tak začali bejt hnusní, následne jsem jednomu z adminovi rekl aby zasel k doktorovi protoze se mu libi pri prihlaseni nejakeho hrace na server 3 barevnej text, za to jsem dostal kick, po pripojeni jsem nasledne se zeptal za co jsem dostal kick, odpoved znela, pravidla, pri precteni pravidel jsem se vsak dozvedel z ejsem zadne pravidlo neporusil, nevadi, pak jsem jim ta jeste neco chvilu psal a vytýkal co se mi nelibi, a pak jsem jim ukazal jak by mel zhruba vypadat prehlednej a peknej web, kde zacali blabolat ze ta jejich spatlanina je prej lepsi nez muj profesionalnej web od profesionalneho kodera a grafika, tak jsem mu rekl at zmeni dilera, nasledne jsem dostal ban, podotykam ze jsem neporusil zadne pravidlo. Nedoporucuju tenhle server, protoze ho vlastni smradi, co nevedi vo co GO. 

Link to comment
Share on other sites

.. pravidla si porušoval jednou sem tě upozornil znova si to porušil tak čůs a tvůj názor mě naprosto nezajímá jestli tvůj web je přehlednej tak já si jdu hodit mašli...

PS : WEB TADY mawericka  http://rallyt.eu/novinky
     : WEB NÁš www.battle-yo.wix,.com/portal

Link to comment
Share on other sites

:d urcite ze je prehlednejsi a hezci a lepe graficky zpracovan jak ta vasa sracka z wixu :d 

Pravidla jsem neporusil ani jednou, doloz mi sem nejakej dukaz, :) Udelam tvemu serveru hezkou reklamu, ver mi :)

Link to comment
Share on other sites

Takže jak jsem viděl přispěvek od mawericka, tak jsem se musel ihned zaregistrovat :d, protože horšiho  zprominutím **** jsem neviděl  :lolol:

 

Za 1) Porušil jsi pravidla!

Za 2) Asi 20x ti admini psali že kritika,bugy apod. se řeší na forům.  :wave:

Za 3) Děcka jako ty na serveru nepotřebujeme  :d  jsem rád že už tam nezavítáš  :oops:

Za 4) Jako první varovaní za ignoraci pravidel byl kick! (Což si myslím že je naprosto normální)

Za 5) Pokračoval jsi dál tudíž jsi musel dostat oprávněný ban!  :p

 

Dále nechápu proč nás hnedka takhle urážíš ".." že jsme smradi? podívej se na sebe, vychloubáš se něčím co jsi nedělal, porušuješ pravidla a ještě vyhrožuješ :d.

Jinak osobně si myslím, že i nějáke ty 15 ti leté děcka mají více rozumu než ty  8-)

 

Pozdravuje tě Strééťáček  :oboci:

Link to comment
Share on other sites

Vše co na tom webu je jsem narozdíl od vás delal ručne sám a né z nejakého pošukaného generátoru, dále tým źe vám píšu do chatu kritiku jsem porušil pravidla ?? To jako really ? Nenechte se vysmát kluci :d nemáte to opravdu v hlave v poradku ani jeden ;-) Jen tak dál a tá 0 na té srajde bude furt :d

 

Proč ríkaš źe me admini upozornili ?? Byli jste tam jen vy dva a vás jako profes. adminov nepovazuju :d 

Link to comment
Share on other sites

.. pravidla si porušoval jednou sem tě upozornil znova si to porušil tak čůs a tvůj názor mě naprosto nezajímá jestli tvůj web je přehlednej tak já si jdu hodit mašli...

 

PS : WEB TADY mawericka  http://rallyt.eu/novinky

     : WEB NÁš www.battle-yo.wix,.com/portal

Ehm ... Nic proti ale ten web mawericka má nějaký styl a smysl :d

Takže jak jsem viděl přispěvek od mawericka, tak jsem se musel ihned zaregistrovat :d, protože horšiho  zprominutím **** jsem neviděl  :lolol:

 

Za 1) Porušil jsi pravidla!

Za 2) Asi 20x ti admini psali že kritika,bugy apod. se řeší na forům.  :wave:

Za 3) Děcka jako ty na serveru nepotřebujeme  :d  jsem rád že už tam nezavítáš  :oops:

Za 4) Jako první varovaní za ignoraci pravidel byl kick! (Což si myslím že je naprosto normální)

Za 5) Pokračoval jsi dál tudíž jsi musel dostat oprávněný ban!  :p

 

Dále nechápu proč nás hnedka takhle urážíš ".." že jsme smradi? podívej se na sebe, vychloubáš se něčím co jsi nedělal, porušuješ pravidla a ještě vyhrožuješ :d.

Jinak osobně si myslím, že i nějáke ty 15 ti leté děcka mají více rozumu než ty  8-)

 

Pozdravuje tě Strééťáček  :oboci:

Pořád nevíme jaká pravidla porušil bych byl rád kdyby jsi mi je vycitoval z vašeho "webu"

Link to comment
Share on other sites

Ak mi pojde normalne net tak tam zavitam a dam si potrpiet na tom, venoval som sa dlho stuntom a mal som 3 stunt mody takze verte ze si dam na tom naozaj zalezat ;) DM a TDM budem pozerat iba na system a na mapy ak budu...

P.S.: z toho co som tu vycital tak to ze kritiku a bla bla riesite iba na fore a nie na servery je blbost, nutite sa hracov registrovat na vas web, takze urcite zabudnite na to ze sa tam rwgistrujem, napisem Vam to potom sem, ci sa Vam to paci alebo nie

Link to comment
Share on other sites

Mawericku muzes mi rict prosimte co to pises? :o:d , ze jsi ten web delal ty? :o 

 

Cituji : od profesionalneho kodera a grafika 

 

Vubec nebudu resit takoveho klucinu co si mysli ze ma vsechno nej a pritom o tom nic nevi :* 

 

a za profesionalniho admina me povazovat nemusis, gta jsem celkove moc nehral to ano :) , ale delal jsem adminy jinde protoze na to mam za 1) Vek a za 2) Rozum ! :)  :klidek: 

 

Jinak pravidla? - Kritika - Forum

                      Nadavky/Urazeni adminu 

Poruseni se tresta kickem, a potom banem takze vic se k tomu vyjadrovat nebudu  :wave: 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

web - šílené uspořádání, tmavý až z toho bolej oči, a free což se dá přehlédnout ale i tak, když vidím že se tam dá koupit VIP tak proč nemáte aspoň vlastní doménu?

pravidla - žádná jsem nenašel a "Kritika - Forum" není pravidlo co zakazuje kritiku na serveru, na fóru navíc žádná sekce na kritiku není "Rady a nápady" za to opravdu nepovažuju.

 

a jako když se na někoho naserete že vám něco vytkne že je špatně tak mu dáte ban? za to bych vás taky považoval za děti ..

Link to comment
Share on other sites

Na ten server radšej ani nelezte, len čo sa pripojíte tak Vám začne hrať rádio, čakal som že sa vypne po spawne no nestalo sa, píšem /help a príkaz neexistuje,/commands tiež nie, /prikazy tiež nie až na tretí pokus /cmds, Chat je farebný ako keby ste si dali koňskú dávku LSD, takže sa to číta hrozne a ťahá to moc oči, polovica skriptov (možno aj viac) ani nie je ich, niektoré sa dokonca ani nesnažili preložiť, stunt objekty nestoja za to, čakal som aspoň nejakú peknú dlhú dráhu, no akosi zbytočne, o drifte ani nehovorím, začínalo to pekne, ale iba prvé 2 zatáčky, potom cesta končila pri garáži lietajúcej vo vzduchu alebo bola odbočka doprava a tam čuduj sa svete bol že vraj skok o_O (na drifte), objekty na drifte dole z UFA sa snažia pôsobiť pekným dojmom ale strašne vadia hlavne tie svetla na ceste, nabral som jedno zadným kolesom a ihneď ma vynieslo do palmy, neskôr tam objavíte dokonca lietajúce palmy, pri gejzíri improvizovaná benzínka a servis ale tá benzínka ide akosi skrz gejzír ( mohli to odstrániť a dať aspoň asfalt dole), na web sa ani nepozerám lebo viem si to predstaviť, jo a ešte najprv som maturoval ako si spawnem vozidlo, a ešte..tie textdrawy...sú strašneé...ten čierny nad radarom strašne vadí a ten žltý je natiahnutý, ten tacháč sa ešte dá ale je nešťastne umiestnený....toť vsjo

 

P.S.: apoň heslo ste mohli urobiť na hash ;)

 

EDIT: Dal som si tu námahu skočiť na Váš web....premárnil som 10 sekúnd života

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

zabiť ich ... detičky chodťe kradnuť autíčka do TESCA .... si aspoň vážte niečo keď už to nieje vaše... 

Link to comment
Share on other sites

Takže to shrnu :

1. Web nefunguje.

2. Bezdůvodně dáváte Bany a Kicky a obracíte se na "Pravidla" ;)

3. Nadáváte tu Mawerickovi, který narozdíl o vás něco dokázal...

4. Říkáte si AdminTeam, ale stojíte za prd. (Doufám, že to není pro vás moc sprosté, nerad bych porušil "Pravidla")

5. Na serveru jsem ještě a radši nebyl a pro svou ochranu tam ani nemám zájem zavítat.

6. Jelikož tento mód jsem viděl na spousta serverech, tak vím že není nic moc..(Nerad bych urazil autora, ale myslím, že sám ví, že když je to na X serverech, že je to nuda)

7. Říkáte, že tu nemáte důkazy, ale kdyby jste něco uměly, podívaly by jste se např. do Logu serveru

8. Nechápu jak můžete srovnávat svůj web s Mawerickovo webem - Odlišné a velké grafické rozdíly.

9. Hosting máte na Wix.com - Snad nejjednoduším a nejtrapnější editorem stránek.

10. Není tu co hodnotit, protože to nemá cenu...

 

Shrnuto do 10 osnov :d Hodně štěstí autoři... ;)

Link to comment
Share on other sites

Streeet Cituje - Web uz je davno novy :) www.battle-yo.eu ! , dale je rozdil pokud je gamemode k zakoupeni nebo je free to neni kradez! , skoro kazdy server ktery na sampech je je stahnuty, nebo koupeny priznavam je i par vyrobenych :) , takze tu nedelejte chytroliny a nenadavejte nam do decek, kdyz nas ani neznate ! ".." dale resil se tu nejaky barevny chat a co proboha? vsak je to jedno, nekomu se to libi nekomu ne, server jsme pridali proto aby jste si prisli zahrat a pobavit se ne aby jste nam davali do decek,smradu apod. tech ktery se takhle chovaji, nadavaji, nerespektuji pravidla na serveru kdyz uz si prijdou zahrat tak prave techto lidi je mi vazne lito. Nejsme to mi kdo by se mel zamyslet ale vy! Jsem rad ze QWER pochopil ze to neni nas mod! :) a ne jako vy ostatni co jste to tam psali.

Já Cituji - Souhlasím se Streetem -_-
Díky QWERE :)

Link to comment
Share on other sites

Streeet Cituje - Web uz je davno novy :) www.battle-yo.eu ! , dale je rozdil pokud je gamemode k zakoupeni nebo je free to neni kradez! , skoro kazdy server ktery na sampech je je stahnuty, nebo koupeny priznavam je i par vyrobenych :) , takze tu nedelejte chytroliny a nenadavejte nam do decek, kdyz nas ani neznate ! ".." dale resil se tu nejaky barevny chat a co proboha? vsak je to jedno, nekomu se to libi nekomu ne, server jsme pridali proto aby jste si prisli zahrat a pobavit se ne aby jste nam davali do decek,smradu apod. tech ktery se takhle chovaji, nadavaji, nerespektuji pravidla na serveru kdyz uz si prijdou zahrat tak prave techto lidi je mi vazne lito. Nejsme to mi kdo by se mel zamyslet ale vy! Jsem rad ze QWER pochopil ze to neni nas mod! :) a ne jako vy ostatni co jste to tam psali.

 

Já Cituji - Souhlasím se Streetem -_-

Díky QWERE :)

 

 

No a je to tu zase...

1.Tak to smekám klobouk, "pánové" si pořídili doménu  :hallo:.

2. Web je snad ten nejprimitivnější, který jsem kdy viděl... Chat máte z jednoduchého Chat generátoru.

3. Na webu je soutěž o VIP na COD2, ale server je vypnutý... Myslíte že někdo bude stát o VIP na nefunkčním serveru???? 

4. Stále jsem se na webu nedočetl pravidel.... Kde jsou????????

5. Fórum máte také hostované na nějakém prach-obyčejném hostingu, místo aby jste si udělaly svoje.....

6. Ani na fóru nejsou pravidla, pouze složky : Nábor Adminů; Stížnosti na Adminy; Volná diskuze, Vip Podpora, Rady a nápady....

7. Dále, úplně mě zaskočila návštěvnost na webu : Celkem 30 lidí????

8. Dále říkáte že nejste děti, což mám ověřeno že tedy nejste, ale přečtěte si svoje texty a ono vám to dojde, proč si to většina lidí myslí..

9. Ten mód musí mít zachovalou licenci autora, jinak se prakticky jedná o krádež....

10. Ty podle vás "Urážky", které tu byly řečeny vám nepatří, tak se pletete, měli by jste to brát jako poklonu      :rofl:

 

 

 

Dále velké odhalení, web máte stále na Wix... Jenom jste koupili doménu .....  Nenechte se vysmát...... :rofl:        

  Web - http://battle-yo.wix.com/portal a obrázek : wix.png

Toť vše, Expertik  8-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...