Jump to content

mapa Stunt mapa.. Poraďte..


_Ill_

Recommended Posts

Takýchto stunt map je strašne veľa a tvoja mi príde taká mŕtva, ako jasne že hneď z toho neurobíš neviem čo, ale skús to nejako oživiť a kľudne tam daj viac stuntov a pod. prkotín. ;)

Link to comment
Share on other sites

Taká klasická stunt mapa. Inak not bad ;) Možno by som pridal nejaké dekorácie v okolí nech to vyzerá lepšie (tak aby bolo vidno len pristávaciu dráhu).

Link to comment
Share on other sites

Takýchto stunt map je strašne veľa a tvoja mi príde taká mŕtva, ako jasne že hneď z toho neurobíš neviem čo, ale skús to nejako oživiť a kľudne tam daj viac stuntov a pod. prkotín. ;)

Ok :) dík

Taká klasická stunt mapa. Inak not bad ;) Možno by som pridal nejaké dekorácie v okolí nech to vyzerá lepšie (tak aby bolo vidno len pristávaciu dráhu).

Ok skúsim :)

Link to comment
Share on other sites

kalcor nemal nikdy spravit tieto stunt objekty...Zoberme si to tak ze na mape mozem hodnotit vyzor, vyuzitelnost, tvoje usilie.

 

vyzor: otrasne

vyuzitelnost: bavilo by ma to tam asi 3minuty

tvoje usilie: mal by som to spravene do 10minut.

Link to comment
Share on other sites

kalcor nemal nikdy spravit tieto stunt objekty...Zoberme si to tak ze na mape mozem hodnotit vyzor, vyuzitelnost, tvoje usilie.

 

vyzor: otrasne

vyuzitelnost: bavilo by ma to tam asi 3minuty

tvoje usilie: mal by som to spravene do 10minut.

Ja by som vyzor nehodnotil keď som napísal že som to začal nedávno.. ešte to nieje hotové :p:) len som chcel rady ako pokračovať ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...