Jump to content

Recommended Posts

Ahojte, rád by som vám tu predstavil moju hru "MY FLAPPY" pre android..

Je to pokus o remake známej hry Flappy Bird..

Grafiku som nerobil ja ale kamarát :-) A preto bude grafika v novej verzii iná..

Bol by som veľmi rád ak by ste si hru stiahli a ohodnotili :-)

 

ODKAZ: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sweet.flappy

 

Píšte prosím čo by som mohol pridať alebo ubrať aby to bolo lepšie a originálnejšie :-)

Link to comment
Share on other sites

Tých remakov je viac, tiež mám podobné len je v tom iná grafika a obejekty v hre. Inak je to stále to isté flappy bird. 

Link to comment
Share on other sites

Mal by si to urobit tak, aby to zralo co najmenej vykonu, aby to islo aj mne na tablete bez sekania!! :d
V originalnom flappy to vyzeralo dobre, lebo tam bola pixelova grafika, vyzeralo to tak retro, sem sa tato grafika nehodi.
Hlavny problem je v tom, ze ked si otvorim odkaz co si dal a posuniem sa dole, tak 3/3 podobnych hier vyzeraju lepsie.
Ked je vela podobnych(rovnakych) hier uz overenych, je velmi mala sanca, ze si vyberiem prave tvoju.
*Moj spoluziak nahral na flappybirde 170 :DD.
Ked si kliknem na viac hier od vyvojara, je tam nejaka hra, ktora poprve nezaujala a po druhe ma hodnotenie trikrat 5 hviezdiciek, od pouzivatelov Stanislav Tokar, Stanislav Tokarff, a od dalsieho stanislava tokara. Takze je jasne, ze aj to hodnotenie My flappy hry si si dal sam / nejaky tvoj kamos.
Inac je to dobre, snaz sa poriadne.
Pridaj tam mody - arcade, classic, alebo dalsie kraviny, aby to bolo ine nez ostatne flappybirdy a bud tu sprav originalnu grafiku, alebo tam daj presnu kopiu povodneho flappybirdu, ta sa mi zo vsetkych co som videl pacila najviac.

Link to comment
Share on other sites

Pokud se nemýlim, tak remake různých her apod je porušení licenčních práv ne?

Vytvoriť vlastnú hru ktorá ma podobný princíp a inak všetko vlastné nieje trestné :)..

Link to comment
Share on other sites

Vytvoriť vlastnú hru ktorá ma podobný princíp a inak všetko vlastné nieje trestné :)..

 

Lenže potom to ničí povodnu hru, originálnu .. A už to neni tá hra čo bola. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...