Jump to content

ostatní Wifi heslo


Alsei

Recommended Posts

Sevaste, chcem sa spýtať či nemáte niekto nejaký program na zistenie hesla od wifi.

Som na intru a nejaká babenka čo býva hore má wifi router a signal stále plný, ide to od rána do rána, nevypína to taže

by mi to dosť pomohlo keby že sa nejako na to pripojím :d

ps. pýtal som si od nej heslo ale je to bývalka bratranca taže sa robí že nevie heslo :d p*ča jedna! :d

Link to comment
Share on other sites

Potrebuues linux a sietovku ktora podporuje packet injection ale ak to je WPA2/PSK tak na to zabudni :d

Je to WPA2/PSK :d môžem zabudnúť rovno :(:d

Link to comment
Share on other sites

Nehovorim ze to nie je nemozne, nase pc by to robili niekolko dekad :d takze mas 2 moznosti, metoda pokus/omyl alebo si to nejako od nej zistit, popripadne este sa naburat do routeru a heslo zmazat alebo si ho pozriet ak nie je vyhviezdickovane

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jak se má nebourat do routeru aniž by nebyl připojenej na tý síti ? Leda bargrem ty vole.... Jinak heslo jde zjistit po měrně jednoduše je na to několik metod .. sniffing a se

Link to comment
Share on other sites

Jak se má nebourat do routeru aniž by nebyl připojenej na tý síti ? Leda bargrem ty vole.... Jinak heslo jde zjistit po měrně jednoduše je na to několik metod .. sniffing a se

 

Dohvie aké.. 

Link to comment
Share on other sites

Tuším že tak nějak to je, ale tam je trochu jiná možnost jak získat přístup do sítě, bohužel si přesně už nepamatuju jak, ale vím že na BackTracku jsem to kdysi úspěšně použil ;)

Link to comment
Share on other sites

jenkings: to asi mluvis o WPS. bejva to numericky 8-mi mistny cislo ktera ma idiotsky zabezpeceni. kdyz se routeru zeptas na spravnost WPS hesla, tak kdyz trefis pulku toho hesla tak to to nahlasi ze ta pulka je spravne. pak uz staci zjistit tu druhou pulku. takze staci brute v rozsahu 0000xxxx - 9999xxxx a na druhou pulku xxxx0000 - xxxx9999

Link to comment
Share on other sites

Ak niekto vie ako na to, píšte mi sz. Aj ja by som to chel. Aspon to heslo zistiť, aby som sa mohol pripojiť   8-)

Link to comment
Share on other sites

Proton -> ano , máš pravdu, trochu se mi to pomotalo

 

Robocop -> aircrack-ng je linuxový balíček pomocí kterého se lámou hesla k WiFi

 

 

Nicméně tuším že k prolomení WPA2 existuje něco na způsob RainbowTables (které jsou pro lámání hashí)

Pokud vím tak se ten SW na to jmenoval nějak jako "Genpmk" nebo něco podobného. Nicméně jsem to osobně nezkoušel

Link to comment
Share on other sites

Proton -> ano , máš pravdu, trochu se mi to pomotalo

 

Robocop -> aircrack-ng je linuxový balíček pomocí kterého se lámou hesla k WiFi

 

 

Nicméně tuším že k prolomení WPA2 existuje něco na způsob RainbowTables (které jsou pro lámání hashí)

Pokud vím tak se ten SW na to jmenoval nějak jako "Genpmk" nebo něco podobného. Nicméně jsem to osobně nezkoušel

 

Ono jedine ako to prelomím je  cez linux, inak sa to zrejme ani nedá .. Cez windows určite nie.

Link to comment
Share on other sites

Mě napadla super věc , něco podobného dělal [AW]Tom svoji sestre :d akorat to bylo heslo od fb.

Udělej nějakou php stránku která bude vypadat věrohodně (např aktualizace modemu)

A tam bude -> zadejte heslo od wifi -> a to ti posle na mail.

Di k ni treba na kafe a až pujde napr na zachod tak ji to nastav jako domovskou stranku :d A je to

Link to comment
Share on other sites

Mě napadla super věc , něco podobného dělal [AW]Tom svoji sestre :d akorat to bylo heslo od fb.

Udělej nějakou php stránku která bude vypadat věrohodně (např aktualizace modemu)

A tam bude -> zadejte heslo od wifi -> a to ti posle na mail.

Di k ni treba na kafe a až pujde napr na zachod tak ji to nastav jako domovskou stranku :d A je to

 

Môžeš si spraviť hocijakú stránku prihlasovaním a vieš získať, heslo a zavisí od prihlasujúceho či si dáva všade také isté heslo alebo iné. 

 

Spravíš len kopiu prihlasovania a dáš to na podobnu url.

Link to comment
Share on other sites

Mě napadla super věc , něco podobného dělal [AW]Tom svoji sestre :d akorat to bylo heslo od fb.

Udělej nějakou php stránku která bude vypadat věrohodně (např aktualizace modemu)

A tam bude -> zadejte heslo od wifi -> a to ti posle na mail.

Di k ni treba na kafe a až pujde napr na zachod tak ji to nastav jako domovskou stranku :d A je to

 

Hej o tom som počul a mám tiež takého kamoša čo to robí také veci, pochybujem že by na také išla lebo ona je rozmaznaná a za všetko volá mamke a tá by jéj isto niečo povedala že nech to nerobí alebo tak aj keď je to blonde :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...