Jump to content

Recommended Posts

Vítám vás u tohoto příspěvku. Předem než mi tu začnete psát, že toto je jen další SHIT FREE hosting tak bych vám chtěl něco povědět.

 

Úvod

- Hosting má zatím 1 vps. VPS je zakoupeno u HostZony jelikož chceme největší možnou kvalitu.

- Máme omezený počet serverů pro vytvoření. Aktuální počet je 40 serverů. Pokud náš ping bude nad 50 budeme tento limit snižovat. (Ping 25 - 30 průměrně, aktuálně)

- Používáme nejnovější administraci.

 

Tak teď doufám, že už nebudete psát, že máme SHIT hosting. Jelikož jak sami můžete vidět tak nám jde především o kvalitu. Náš hosting podporuje jiné menší projekty. Všechno lze nalézt na webu.

 

Proč si vybrat právě nás?

To bude asi jednoduché. Hlavní věc, kterou bychom vás mohli předsvědčit, že máte hostovat u nás je ta, že máme kvalitní servery a tím pádem vaše servery pojedou s nejlepší kvalitou, bez sekání a tak dále.

 

- Každodení zálohování.

- Automatický nahazovač.

- Online prvky.

- SAMP Status generator.

- Instalátor.

- Změny verze.

- A mnoho dalších.

 

Krom toho se kdykoliv můžete s námi domluvit o zvýšení parametrů serverů.

 

Děláme soutěže. Aktuálně je vyhlášena soutěž o TOP body.

 

A pokud vám toto ještě nestačí? Tak si běžte na LCS-Host a mějte server pomalý a zasekaný....

 

Kontakt

- Skype: beaconcraft.cz - Isigar

- Email: [email protected] - Isigar

 

Zakladatelé

- Isigar - Správce, Majitel.

- Xogos - Majitel.

 

Závěr

Tak doufám, že tu nebudete psát, jak máme hrozný hosting a příjdete si ho aspoň vyzkoušet ;) Díky za pozornost. Pěkný den.

 

SAMP-Host.tk | All right reserved. © 2014.

 

Administrace by Laces.

 

Odkaz:

SAMP-Host.eu

VPS ALPHA

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

jediná vec mi vadí .... že to ide na doméne .tk :) ale to je zanedbateľné :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Doména se bude v nejbližší době kupovat. Zatím je pro nás lepší mít doménu druhého řádu. Než 3.

však áno chápem ..... 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

hele a kdyz si koupíš doménu aplha-host.cz tak jakýho to bude řádu ?

 

.cz je prvni rad

pawno.cz je druhy rad

files.pawno.cz je treti rad 

Link to comment
Share on other sites

Može byť ale podla mňa to je len zbytočne vyhodene peniaze za VPS a aj tak tam budu len RZE 0/100  :mellow:

 

A čo iné by si tam chcel, VG ? :d

Link to comment
Share on other sites

Najprv majte nejakých tých ľudí čo o to stoja, načo hneď web a také blbosti? O.o :d

Meleš blbosti.. kde má shánět lidi co o to stojí když nebude mít web? Navíc asi neznáš ten pocit kdy něco vytváříš web, administrace, grafika a všechno to okolo :)

Link to comment
Share on other sites

Stránky jsou hóódně jednoduché. Jinak adminka od Lacese. Podle mě je free hostingů moc a nemá to cenu v ČR.

--

Možno v Nigérii, alebo v Keni by bol prvý :d.

Link to comment
Share on other sites

Najprv majte nejakých tých ľudí čo o to stoja, načo hneď web a také blbosti? O.o :d

 

Aktuálně hostujeme již 22 serverů ;) A počet každým dnem roste. :) A s RZE bude zakázána. + Doména bude zítra nebo pozítří...

 

Stránky jsou hóódně jednoduché. Jinak adminka od Lacese. Podle mě je free hostingů moc a nemá to cenu v ČR.

 

Stránky mají být co nejjednodušší aby se v nich každý vyznal a nehledal zdlouhavě co a kde. :) Stránky se budou měnit s novou doménou.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE 5.4.2014 - Nová doména SAMP-Host.eu společně s předěláním systémů. Pracujeme na své administraci ale ještě to chvilku bude trvat. Základ už mám hotový teď to jenom dodělat. + Bude nové VPS BETA + Budeme hostovat i web nebo mysql na požádání.


UPDATE 6.4.2014 : Jelikož už hostujeme přes 30 serverů tak jsme se schodli na tom, že Vám dáme dárek. Dárek bude v podobě TOP bodů, každý z vás dostane 25 TOP bodů na svůj účet. A aby to nebylo tak lehké tak musíte dát like na FB stránku a napsat si na podporu s vaším ID nebo jménem.

 

Krom toho se chystá nové VPS v provozu by mělo být další týden.

Link to comment
Share on other sites

Chtěli bychom to zde trochu schrnout aby jste měli větší přehled.

 

Náš hosting vlastní momentálně 2 kvalitní VPS a to VPS 1# Alpha a druhé VPS 2# Beta ,keré jsou hostovány u Hostzony.Podporujeme momentálně herní kategorii GTA San Andreas Multiplayer ,ale připravujeme v nejbližší době MTA Servery.Co se týče naší Online Podpory je k dyspozici skoro každý den i když máme pouze 2 supportery.Jeden z nich je majitel Isigar a další zaměstnanec.Jak jsem psal jsme skoro každý den online 7 dní v týdnu pátek,sobota,neděle až do večera(půlnoc).Na VPS Alpha je zaregistrováno přes 36 uživatelů a volných serveru je pouze 9 pokud byjste chtěli mít server mezi prvníma na jiném VPS což je VPS Beta můžete objednávat zde beta.samp-host.eu/apanel/.Další věc co je a to je docela důležitá že servery tzv. registrace u nás je z cela zdarma a objednání server je taky z cela zdarma udělali jsme takovou akci že pokud kontaktujete Správce na Online podpoře tak můžete získat TOP 25 Bodů to znamená že můžete mít 2 servery na 1 účtě !! stačí napsat Vaše uživatelské číslo a nebo přesný název účtu a nebo ještě e-mail na kterém jste se zaregistrovali.To je asi vše co bych vám napsal k našemu hostingu doufám že to bylo dostačujicí a budeme samozřejmě pokračovat a informovat a dalších novinkách.

 

Kontakt kde můžete psát prostě cokoliv :d

 

[email protected]

 

S pozdravem SAMP-HOST.eu Team

Link to comment
Share on other sites

Od 1.1.2014 může mít kde kdo firmu, nebo kde jakou společnost.

Protože, podle nového zákona, základní kapitál je jedna koruna, ale ručíte vším co máte. Stačí jeden menší problém, a máte po ptakách.To bude taky možnost, proč je to free, ale možná se také mýlím, možná ne.Rozhodně nevím co jste za lidi, že platíte doménu a VPS a děláte to vše zadarmo. 

 

Web je pěkný, pro je platí, "V jednoduchosti je krása."

 

Mno ať se Vám daří, za chvíli vám budu spát, taky dělám na jednom projektu. A server se mi bude hodit, aspoň na testy a do začátku.

Link to comment
Share on other sites

Vo všetkých sekciách je nápis SAMP-Host otvorím sekcia spolupráce a čo nevidím ALPHA-Host :d

 

Díky za oznámení určitě přepíšeme.

 

Jinak jak jsem psal zatím máme všechno zadarmo ale do budoucna chceme přidat i další herní kategorie které by se ale už platili...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

AKTUALIZACE 15.4.2014 : - Přidáno forum - forum.samp-host.eu + Uvolněno několik serverů na alpha.samp-host.eu a na beta.samp-host.eu vše funguje a je tam kopa volných serverů :)

Na tom vašom fóre mi píše anti vírus samé ohrozenia :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...