Jump to content

návrh Nová sekce: Modifikace


Recommended Posts

  • Globální moderátor

jako za mě by se o tom dalo uvažovat ... ale neviděl jsem tu jediný příspěvek který by se tím zabýval 

Link to comment
Share on other sites

Lee tu dával spoustu modelů.. A já bych tam určitě dával mé výtvory free ke stažení. + bych možná začal dělat nějaký tutoriály na ZModeler a další věcičky :)

Link to comment
Share on other sites

víkend ne výkend ale nápad máš fakt dobrej :d ale nemusí se toto zaobírat jen auty ale i třeba kompletní modifikace prostě dával bych sem vlastní modifikace a nebo kdo najde nějakou fakt dobrou tak se o ní může podělit :)

Link to comment
Share on other sites

Napad dobry ale po case ked toho bde viac tak to bude bordel v tej sekcii kedze tam budu budovy, modely vozidiel, textury atd... takze by to chcelo rozdelit urobil by som 2 jednu modifikacie a tu rozdelit na budovy, teztury, mody a bla bla a ptom druhu na vozidla, auta, motorky, bicykle, lode, lietadla, vlaky, upravene original gta sa modely a paintjoby...s tym ze ak niekto by nasiel nieco dobre tak aby to nestahoval a neuploadoval ale poslal original link a samozrejme v kazdom topicu aby boli povinne prilozen screeny a video dobrovolne kto chce

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...