Jump to content
  • 0

pomoc Steam GTA:SA ve španělštině


Diffuser

Dotaz

Ahoj,

 

mám problém s GTA:SA na Steamu. Stáhl jsem ho, nainstaloval a při prvním spuštění vidím v menu španělštinu, když se podívám do možností, chybí tu změna jazyka. Nevíte, jak změnit jazyk standardně na angličtinu? Na netu radí, ať ve vlastnostech nastavím jazyk, ale tam žádné nastavení jazyka není.

 

Díky moc.

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo tak jsem se podíval do složky text a tam je spanish.gxt a american.gxt, tak jsem tu španělštinu přepsal na angličtinu, zapnu hru a funguje. Stejně díky za odpověď.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a proč si přepsal ŠPANĚLŠTINU NA ANGLIČTINU = WTF ? spíš smaž tu Španělštinu a dej tam american.gxt nebo tam prostě stáhni angličtinu do toho ale nechápu proč si přepsal Španělštinu na angličtinu to ti nepomůže :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jo tak jsem se podíval do složky text a tam je spanish.gxt a american.gxt, tak jsem tu španělštinu přepsal na angličtinu, zapnu hru a funguje. Stejně díky za odpověď.

 

Mi chceš povedať, že prepísanie v text ti zmení jazyk na steame ? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a proč si přepsal ŠPANĚLŠTINU NA ANGLIČTINU = WTF ? spíš smaž tu Španělštinu a dej tam american.gxt nebo tam prostě stáhni angličtinu do toho ale nechápu proč si přepsal Španělštinu na angličtinu to ti nepomůže :d

Jej, špatně jsem to napsal. Udělal jsem kopii angličtiny a přejmenoval jí na španělštinu. Jo a normálně to funguje. :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...