Jump to content

Přeinstalace Windows !


Laser S3 Arctic

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat .. Mám Windows XP ale strašně se seká (zadrhává) .. Chvíly jede bez problémů ale pak zase lagy ... Proto se chci zeptat zda by se hodilo přeinstalovat XP na Windows Vistu .. PC mám celkem starý a na nový nemám .. Ale jestli pomůže ta Vista jestli je třeba méně náročná nebo tak, bych si to přehodil ... Děkuji za každou odpověď ! :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

to nebude historie .. atáhni CCleaner a promaž si to všechno, dej všechno analizovat a opravit jak registry tak ostatní, nevím přesně co to je to druhé, a jako další můžeš defragmentovat disk programem defraggler na který si nemohu stěžovat

Link to comment
Share on other sites

512MB ram ? Děláš si země prdel ? :d

 

Napiš nám jméno tvoji motherboard,vybereme ti paměti.

Jsou levný tak na to snad peníze máš (1GB od 250Kč)

Taky by si si moh sehnat z bazaru nějakej lepší procesor.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem měl Windows 7 a nerozjel jsem ani Internet ... :d Takže mám zase XP. 

To se ani nedivím . ale pokud se ti seká PC/Notebook stahni si tenhle program Advanced SystemCar 7.0 zrychlí ti to PC tím že vymaže registry co jsou zbytečne. + i MalWare atd.mě to celkem pomaha. 

Link to comment
Share on other sites

Rozsir si velikost RAM na 2 GB celkove. Hadam ze bezi na DDR1. Procesor uz na dnesni pomery nestaci a se sekanim musis jednoznacne pocitat a to i na strankach. Tam se casto procesor zapoti (zkusenosti na otcovem PC s totoznym procesorem). To rozsireni RAM je nezbytne k tomu, aby jsi mohl instalovat Windows 7, a zaroven ti to trosku pomuze v rychlosti.

 

Ve finale je rada jasna. Sehnat si nove lepsi PC, co ma alespon dvoujadro procesor :)

Link to comment
Share on other sites

To se ani nedivím . ale pokud se ti seká PC/Notebook stahni si tenhle program Advanced SystemCar 7.0 zrychlí ti to PC tím že vymaže registry co jsou zbytečne. + i MalWare atd.mě to celkem pomaha. 

co jsem si tak četl diskuzi tak ten program je sračka prej to maže i důležitý věci blokuje to kompy a tak dále já bych to neriskoval 

Link to comment
Share on other sites

Furt má ale lepší stroj než já :d ... Mohl bys na to zkusit hodit ReactOS (Je v češtině, dají se na něm spouštět .exe soubory a žere kolem 20MB RAM)  

Btw pro ty, kteří odsuzují Visty, tak jste je nejspíš ani nikdy neměli, protože po nainstalování všech aktualizací jsou srovnatelné se 7 a není problém je provozovat na Single-Core CPU s 1GB RAM (osobní zkušenost).

Link to comment
Share on other sites

ReactOS nie je schopný používania a z novej verzie podpora USB a ovládače sú k h*vnu.

Vistu na 512 RAM spolu s Tetrisom nespustíš.

Tak, když je ještě v beta verzi, tak co bys chtěl :d, ale na tom stroji by mu to šlapalo o 106 :d

Já mu, ale neradil ať si tam dá Visty, jenom jsem napsal, že Visty nejsou zas tak strašné, jak si lidi myslí.

S tou HW konfigurací si tam může tak Debian a nebo tweaklý XP, ale stejně s tím moc nenadělá, protože technologie jde kupředu a všechno je náročnější, včetně internetových stránek.

Link to comment
Share on other sites

Tak, když je ještě v beta verzi, tak co bys chtěl :d, ale na tom stroji by mu to šlapalo o 106 :d

Já mu, ale neradil ať si tam dá Visty, jenom jsem napsal, že Visty nejsou zas tak strašné, jak si lidi myslí.

S tou HW konfigurací si tam může tak Debian a nebo tweaklý XP, ale stejně s tím moc nenadělá, protože technologie jde kupředu a všechno je náročnější, včetně internetových stránek.

--

OT:

 

Ja keď som skúšal tú novú verziu, celý nadržaný, tak som zistil, že mi nejdú žiadne USB ovládače (čo písali, že pôjdu :d ) a nešla mi ani PS/2 klávesnica, pričom na predošlej verzii aspoň to PS/2 fungovalo :d.

A vo Virtuale mi nešla ani inštalácia :d.

*A je to alfa nie beta.

 

Link to comment
Share on other sites

Vista rozhodně není plně stejně použitelná jako Windows 7. To se jako nezlob, ale to tu plácáš holé nesmysli. Sice ano, po tom neuvěřitelném množství aktualizací je rozhodně použitelnější, než na začátku. To máš pravdu, ale Windows 7 se to rozhodně rovnat nemůže. Nemluvě o tom, že sám Microsoft uvedl Visty jako špatný produkt. Jak se říká, Visty jsou beta verzí Sedmiček ;)

Link to comment
Share on other sites

co jsem si tak četl diskuzi tak ten program je sračka prej to maže i důležitý věci blokuje to kompy a tak dále já bych to neriskoval 

Ten Advance System Care jsem měl .. Dal jsem ho pryč protože to PC spíše ještě zpomalilo .. :/ Tak zkusím to MalWare

Link to comment
Share on other sites

Ten Advance System Care jsem měl .. Dal jsem ho pryč protože to PC spíše ještě zpomalilo .. :/ Tak zkusím to MalWare

MalWare chceš skušať ? Najprv si over čo to je .. :d Potom skušaj..   :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...