Jump to content
  • 0

pomoc CS:GO Nefunguje


martynke

Dotaz

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Najdi si "exáč" toho CS-GO spusť ho jako správce a když to nepůjde tak zkuš klepnout na ikonu pravým tlačítkem --> Vlastnosti --> Režím Kompatibility a tam nastav Windows Vista, nebo Windows XP. Kdyby nešlo tak zkuš pogooglit.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Knihovna -> Praím tlačítkem na CS -> Vlastnosti -> Místní soubory -> Ověřit integritu mezipaměti hry... A ona se vůbbec nespustí? Ani černá obrazovka?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Máš pěkný podpis, takhle nějak jsem vypadal... No k věci, nic se nedít nemůže. Po prvním spuštění začíná instalace. Proběhla?

CS:GO Sa dá kúpiť iba cez steam kde najprv tu hru inštaluješ, tak ten krok sa preskočiť nedá, tak myslím, že určite ju spustil správne.

Zdravín ;)...Zakoupil jsem si na Steamu hru Counter-Strike:Global Ofensive.Bohužel když chci hru zapnout nic se neděje...

 

A máš na to stavaný PC ?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

CS:GO Sa dá kúpiť iba cez steam kde najprv tu hru inštaluješ, tak ten krok sa preskočiť nedá, tak myslím, že určite ju spustil správne.

 

A máš na to stavaný PC ?

Není pravda. CS:Go se dá koupit i v obchode. ale musíš mít hold steam xD ale jsou případy že maj orig CD ale nemaj to na steamu. Např Gta sa dřív myslím že ani nebylo na steamu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Spiring, dej Knihovna -> Praím tlačítkem na CS -> Vlastnosti -> Nastavit možnosti spuštění -> Do toho řádku napiš: -w 1920 (to číslo si vyber podle rozlišení)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...