Jump to content

ostatní Prvá C# hra - The Lost Man


Recommended Posts

The Lost Man

Moja prva hra alebo aplikacia, ktoru som naozaj dokoncil a naozaj aj funguje. Je to klasicke bludisko, cez ktore sa snazite prejst za co najkratsi cas. V buducnosti sa budem snazit pokracovat na vyvoje tejto hry. Chcel by som pridat viacej map a zoradenie vasich casov od najlepsieho po najhorsi.

 

Dovolim si upozornit na jednu vec a to, ze som to nerobil podla ziadneho Maze ( bludisko ) tutorialu, ktorych sice na YouTube je vela ale ja som sa o nich dozvedel az ked som mal hotove zaklady hry. Chcem tym povedat, ze to nieje ako ked niekto postne jeho program, ktory uplne skopiroval z tutorialu a ani nevie co sam napisal.

 

Za pomoc pri rieseni problemov dakujem [AW]Superman-ovi ( The_Kid ).

 

Screen:

v1.0                                                                                                       v1.1

SzUwUX5.pngkk1g.png

 

UPDATE : v1.1

                  Pridal som brany ( dvere ), ktore mozete otvorit iba ak mate kluc rovnakej farby ako je brana. Ked ziskate kluc, tak sa vam zobrazi

                  na vrchu okna pod casom. Kedze pribudli nove tlacitka atd. tak sa zmenil aj design "tutorialu".

                  Dalej som pridal ovladanie sipkami a pri nabehnuti mysou na tlacitko, sa zmeni jeho vzhlad.                

 

Download v1.0 : http://www.mediafire.com/download/nrn7111dt324h1j/TheLostMan.exe

Download v1.1 : http://www.mediafire.com/download/wdgt50tceci4gul/TheLostMan%283%29.exe

Link to comment
Share on other sites

Nudá :d.

Kto by toto hrával? :d

Ale ináč 10/10 za snahu.

 

Ukaž mi jedinou tvojí věc která by stála za zmínku ! Ten tvůj ultra trapný web stavěnej na nějakym CMS systému.Eště sem tu nikdy neviděl nějakej tvůj projekt

tak se laskavě vzpamatuj a nenabírej si příspěvky kritizováním jakéhokoliv projektu !

 

k příspěvku: Hra je super, střašně se mi líbí grafika :).Celkově zpracování je na 1ničku , učitě pokračuj

Link to comment
Share on other sites

Ukaž mi jedinou tvojí věc která by stála za zmínku ! Ten tvůj ultra trapný web stavěnej na nějakym CMS systému.Eště sem tu nikdy neviděl nějakej tvůj projekt

tak se laskavě vzpamatuj a nenabírej si příspěvky kritizováním jakéhokoliv projektu !

 

k příspěvku: Hra je super, střašně se mi líbí grafika :).Celkově zpracování je na 1ničku , učitě pokračuj

--

 

 

To si ešte asi nespravil poriadnu hru, keď sa ti páči táto grafika :).

Prezentovať tebe moje projekty nemá zmysel. A v podstate nikto na tomto fóre ani projekt neurobil, len ty si vytvoríš jednu webstránku a hneď to voláš projekt.

A ten môj web mám spravený na weebly.com dragn'drop UI, skús to tiež, možno ti to zlepší dizajn ;).

 

Aw tom, opakujem, dal som 10/10, neviem čo henten kid bossuje :d.

Link to comment
Share on other sites

Trošku více levelu. :d jinak to vypada pekne

______

j levely sa pridaju

 

 

 

Nudá :d.

Kto by toto hrával? :d

Ale ináč 10/10 za snahu.

_______

mozno keby to bolo online tak j ale ja som to nerobil preto aby to ludia hravali to je asi jasne

 

 

 

Ješte kte grafice mohl si udělat že se button rozzáří mě by se to hodne libilo :d

______

j aj to ma napadlo, mozno v neskorsich verziach

Link to comment
Share on other sites

pekné, ale naozaj by to chcelo viac ako jednu mapu :d a bolo by fajn keby to šlo aj na šípky, nielen wasd ;)
a je tam drobná chyba, keď stojíš 1bod pred rohom a stlačíš tlačidlo v smere cesty, tak preskočíš 1bod za roh (a aj to funguje niekde iba pre smer hore a dolu, niekde dokonca aj doprava)

Link to comment
Share on other sites

pekné, ale naozaj by to chcelo viac ako jednu mapu :d a bolo by fajn keby to šlo aj na šípky, nielen wasd ;)

a je tam drobná chyba, keď stojíš 1bod pred rohom a stlačíš tlačidlo v smere cesty, tak preskočíš 1bod za roh (a aj to funguje niekde iba pre smer hore a dolu, niekde dokonca aj doprava)

_______

ok sipky pridam, o tej chybe viem chcel som ju opravit ale nejako to neslo

Link to comment
Share on other sites

--

 

 

To si ešte asi nespravil poriadnu hru, keď sa ti páči táto grafika :).

Prezentovať tebe moje projekty nemá zmysel. A v podstate nikto na tomto fóre ani projekt neurobil, len ty si vytvoríš jednu webstránku a hneď to voláš projekt.

A ten môj web mám spravený na weebly.com dragn'drop UI, skús to tiež, možno ti to zlepší dizajn ;).

 

Aw tom, opakujem, dal som 10/10, neviem čo henten kid bossuje :d.

 

 

Asi si neslyšel o acse anticheatu.... Kdybych udělal jednu stránku tak bych tu neborcoval.

Tvoje projekty mi ukázat samozřejmě nemůžeš protože žádné nejsou.Nejvíc ten tvuj spammer :d

Link to comment
Share on other sites

Off topic:

Nie, o acse som nepočul a google našiel až na štvrtej stránke, aj to odkaz na pawno, takže použitie to nemá na verejnosti žiadne (podla googlu).
Recenzia


Vidím tam akurát Release Soon text z minulého roka, takže tak :). Neviem ako sa tým môžeš chváliť, každý účastník hry si musí stiahnuť dodatočný program.. Stavím sa, že jediný čo to používal si bol ty s blízkymi kamošmi a to FTP zabezpečenie je tiež blbosť. Určite si údaje z FTP posielal nezakódované, takže aj heslo bolo zbytočné. Ďalej nevieš kontrolovať, že či to má spustené, alebo nie. Jedine ak ten tvoj pawn kod načítaval údaje z tvojho VPS, čo blbosť ako nápad, lebo je to neefektívne. Holt, efektívne sa to urobiť nedá kvôli tomu, že samp je spravné bezpečne.

 
To nemôžeš myslieť vážne :).
Tvoja percepcia slova projekt je iná než moja, pretože to čo ty nazývaš projektom (nedokončený programček, nejaký skriptík do GTA, alebo nekompletný web) je u mňa zahanbenie.
K mojim programom sa vyjadrovať nejdem. Tvrdíš, že a*a+b*b=c*c, ale nevieš ako si to získal a nevieš čo všetko z toho vyplýva.

 

Link to comment
Share on other sites

Off topic:

Nie, o acse som nepočul a google našiel až na štvrtej stránke, aj to odkaz na pawno, takže použitie to nemá na verejnosti žiadne (podla googlu).

Recenzia

 

Vidím tam akurát Release Soon text z minulého roka, takže tak :). Neviem ako sa tým môžeš chváliť, každý účastník hry si musí stiahnuť dodatočný program.. Stavím sa, že jediný čo to používal si bol ty s blízkymi kamošmi a to FTP zabezpečenie je tiež blbosť. Určite si údaje z FTP posielal nezakódované, takže aj heslo bolo zbytočné. Ďalej nevieš kontrolovať, že či to má spustené, alebo nie. Jedine ak ten tvoj pawn kod načítaval údaje z tvojho VPS, čo blbosť ako nápad, lebo je to neefektívne. Holt, efektívne sa to urobiť nedá kvôli tomu, že samp je spravné bezpečne.

 

To nemôžeš myslieť vážne :).

Tvoja percepcia slova projekt je iná než moja, pretože to čo ty nazývaš projektom (nedokončený programček, nejaký skriptík do GTA, alebo nekompletný web) je u mňa zahanbenie.

K mojim programom sa vyjadrovať nejdem. Tvrdíš, že a*a+b*b=c*c, ale nevieš ako si to získal a nevieš čo všetko z toho vyplýva.

 

 

Pořád si my neukázal žádnej svůj projekt

Link to comment
Share on other sites

Nepaci sa mi vyber farieb...zelena/zlta..blby kontrast...na prvu hru celkom solidne :) Podla nazvu prispevku som myslel ze to bude 3D ale to by som chcel vela :d Mozno keby to bolo aj ze si musis otvarat dvere nejakym tlacitkom alebo zozbierat kluc na dvere..cerveny klic na cervene atd...by to bolo zaujimavejsie :) Som zvedavy na dalsie verzie

Link to comment
Share on other sites

Dám to i za 0:0:0:001  ;) Jako těchto her je spousta. Přidej tam něco co bude zajímavý a odlišný od ostatních "kravinek". A jak tu bylo zmíněno výše, přidej překážky + například posbírání nějakých klíčů atd.

Link to comment
Share on other sites

Dám to i za 0:0:0:001  ;) Jako těchto her je spousta. Přidej tam něco co bude zajímavý a odlišný od ostatních "kravinek". A jak tu bylo zmíněno výše, přidej překážky + například posbírání nějakých klíčů atd.

 

_____

 

keybind alebo aka hovadina ftw.

vo v1.1 prekazky a kluce uz su, stale na tom pracujem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...